Cieniste Dni [Gra]

Królestwo Xart pełne jest tajemnic i miejsc o których krążą przerażające legendy, które opowiadają o niewyobrażalnych bogactwach dawno zapomnianych przez obecnie żyjących. Wchodzicie w skład grupy najemników zwanej Bractwo Skruszonego Miecza. Specjalizujecie się w odkrywaniu tajemnic, plądrowaniu opuszczonych świątyń oraz zabijaniem wszystkich tych którzy będą mieli tego pecha i staną wam na drodze. Znajdowaliście się w siedzibie bractwa gdy znalezione zostały zwłoki jednego z waszych ludzi. Znaleziono przy nim dziennik, dziwny klucz oraz mapę prowadzącą do opuszczonego dworu. Wyruszyło łącznie 33 braci i jedna siostra…

Fragment dziennika Wielkiego Kronikarza

Sir Augusta Vergiliusza

65153_noc-pelnia-ksiezyca-dom.jpg

Po przybyciu na miejsce drzwi do rezydencji stały otworem. Po wkroczeniu do rezydencji znaleźliście zwłoki waszych towarzystwa mimo iż ich tu być nie powinno. Ze zgrozą stwierdziliście, że drzwi wejściowe zamknęły się z trzaskiem i żadna siła ich nie zdoła otworzyć. Nie pozostało wam nic innego, jak przeszukanie przytulnej rezydencji. Z dnia na dzień atmosfera stawała się coraz bardziej napięta. Po tygodniu straciliście całkowitą orientację co do pory dnia jako że za oknami cały czas czaiła się noc. Po pewnym czasie odnaleźliście starą kamienną skrzynię. Klucz który mieliście przy sobie pasował idealnie do zamka, który jak się przekonaliście (po fakcie niestety) trzymał dusze przeklętych na uwięzi…

Wtedy zaczęła się rzeź…

Dwudziestu waszych towarzyszy poległo zabitych przez istotę cienia. Usłyszeliście dźwięk dzwona, bestia zaś skryła się w cieniu czekając z uśmiechem na ustach aż ponownie wybije czas gdy będzie mogła wyruszyć na łowy. Próbując zrozumieć sytuację odnaleźliście dwoje drzwi ,których wcześniej tu nie było. Pierwsze z nich prowadziły do biblioteki, drugie zaś do komnaty ofiarnej. W pradawnych księgach odnaleźliście odpowiedź na wszystkie pytania. Istota która jest odpowiedzialna za śmierć waszych towarzyszy zamieszkała w którymś z was. Drzwi rezydencji pozostaną zamknięte tak długo jak bestia żyję, zaś jedynym sposobem walki z nią jest złożenie w ofierze Panu Światła osoby spaczonej przez cień. Lecz to nie będzie takie łatwe jako że cień w mroku duszy ludzkiej bardzo łatwo skryć się może…

Lista Graczy

1.BlastBlue-człowiek

2.Dzz

3.Nvminer

4.Alen=Człowiek

5.Kakeru

6.Xasarm-Człowiek

7.Pelgren-Człowiek

8.Oynoki-Człowiek

9.byczsek-wróżbita

10.Hantus

11.Abraxus-Człowiek

12.LoRoW

13.Misiael-skrytobójca

14.Stratox

Dzień dobry wszystkim, jak miło znów was widzieć pomimo dość tragicznych wydarzeń ostatnich dni :D

Witam, wszystkich serdecznie. Jestem, a przynajmniej byłem tutejszym kowalem. Na imię mi Oyonki.
Nie kojarzę Pana wyżej, mógłby się Pan przedstawić.

Witam wszystkich.

Wielu z Was może mnie kojarzyć, gdyż pochodzę ze starożytnego rodu Hantusów.

Witam, Jak wiecie jestem jedną z Rycerzy albo byłam... Mimo wszystko Witam jeszcze raz.

Witajcie jestem zwykłym poszukiwaczem przygód który przybył z wami do królestwa Xart. Jestem dumnym człowiekiem który nie raz okażę się pomocny.

Pelgren w jaki sposób możesz pomóc, załatwiasz jakieś 'niewygodne' sprawy, załatwiasz różne rzeczy czy w jaki inny sposób?

W obecnej chwili z rzeczami będzie trudno a do innych spraw raczej mówić wole na osobności

Witojcie, mam nadzieję, że jak naszybciej pozbędziemy "złego".

Ahoj ludziska. Jak tam się trzymacie w tym domu wariatów?

Jak ktoś by mnie szukał, idę pomyszkować.

Może znajdę wódeczkę, hehe.

Nie! Z wódką źle się kończy, lepiej mieć trzeźwy umysł bo jeszcze ktoś dostanie piorunem, albo będzie próbował latać :D

Albo wóda pomiesza coś we łbie przy głosowaniu. Najgorsze, co stać się może.

Xasarm, najgorzej jest, jak ktoś pijany zacznie strzelać do innych. Co, twoi przodkowie Ci o tym nie mówili?

Mówili, mówili... Nierozważny K jest legendą.

Pamięć jego duszy

[*]

Również witam panie i panów. Mam nadzieję, że będziemy się tu dobrze bawić :) (znika w ciemnym korytarzu)

Witam wszystkich towarzyszy. Pozwolicie , że się przedstawię. Jam jest Misiael z rodu znanych zabójców potworów. Mam nadzieje , że nasza współpraca będzie owocna.

Witam wszystkich towarzyszy niedoli. Zwę się Alen, wędruję i niestety zawędrowałem tutaj.

Tawarisze, trzeba działać. Jam jest prajsest. Możecie się u mnie spowiadać, jeśli boicie się śmierci. A jeśli nie, zniszczmy razem cień.

Witam wszystkich zebranych ludzi i oszustów!