Co to za gra?

Temat, w którym jedna osoba daje screena z jakiejś produkcji, a inna, stara się odgadnąć, co to za gra. Może to być także Mod. Osoba wstawiająca screena, może napisac jakąs wskazówkę. Jeżeli przez okres tygodnia nikt nie odganie o jaką gre chodzi, to osoba wstawiająca musi dać konkretną wskazówke, lub/i innego screena. Po dwóch tygodniach, jeżeli nikt nie odgadł, wstawiający zoobowiązany jest podać tytuł gry, i wstawić screena z innej, jeżeli tego nie zrobi, to może to zrobić każda inna osoba (by temat nie umarł).

@Edit - Jeżeli jakas osoba odgadła tytuł gry, to ma 24 godziny na zadanie pytania - inaczej może to zrobić ktoś inny. Osoba która odgadła tytuł gry, może oddać swoją możliwośc zadanie pytania innej osobie.

Ok, ja pierwszy.

Edit: Jeżeli ktoś jest w 100% pewny odpowiedzi (nie wiem, co to za problem jest wpisać tytuł gry która się podaje w google, i porównać screeny) to od razu niech zada pytanie, albo je odda komuś innemu.

Btw. Jeżeli taki temat był, to pretensji do mnie nie mieć, bo opcja "Szukaj" ledwo działa, a nie widzi mi sie przekopywanie całego forum

Jest to mod do gry, wydanej 14 lat temu. Nie sugerować się grafiką, gdyż została podrasowana.

Czy to nie Cry to Fear? :P Mod do HL2. ^^

Czy to nie Cry to Fear? Mod do HL2. ^^

Tak, to Cry of Fear, jednak to mod pod pierwszą cześć Half Life'a :) Zadajesz.

Tydzień na zadanie pytanie to stanowczo za długo , może tak - dzień? :D

Dobra, ten obrazek też pochodzi z moda do pewnej gry :P

Akurat w to gram :D Age of Chivary. Niech zamiast mnie zada ktos inny, bo nie mam czasu. (jeżeli zgadłem, ale chyba tak)

@Yang - rzeczywiscie, zmieniłem.

age of chivalry mod hl2, dosc ciekawy ale tworcy moda moja zamiar zrobic wlasna niezalezna gierke

tez nie zadaje pytania ;p

Dobrze :D Co do kontynuacji, to ma się nazywać Chivalry: Medieval Warfare. Można zobaczyć na yt.

Jak nie chcecie, to niech zada osoba, która pierwsza tu zajrzy :D

Dobra, teraz coś (mam nadzieję) trudnego:

post-3892-0-25011500-1333055599_thumb.pn

Taki temat juz istnieje, mogles poszukac, nim go napisales. Dzis nie mam sily i czasu ich polaczyc, zrobie to jutro.

Ktoś wie, dlaczego nie mogę pobrać załącznika od Mac70?

Ktoś wie, dlaczego nie mogę pobrać załącznika od Mac70?

Ja także, nie mam "uprawnień".

@edit: Mógłbyś dać bez załącznika?

Nie ma problemu:

zagadkax.png

Czyżby Dwarf Fortres?

Dobrze, kolejny screen poproszę. ;)

loki088.jpg zagwostka dla was.

Faktycznie zagwozdka, bo zostawiłeś tytuł gry w linku.

Loki Heroes, cokolwiek by to nie było~~

Co prawda nic nie odgadlem, ale tez nic nie bylo.

To gra na PC

Nie wiem, jak to powinno być i kto w końcu wstawia, ale jak jest to zgadnę - W 80 dni dookoła świata czy jakoś tak.

Azrael uprzedziłeś mnie i jako że to ty odgadłeś hasło pierwszy zadajesz nową zagadkę :)