Co to za gra?

Dzień minął, więc zadaje: będzie łatwo

4.jpg

Sanitarium, dobrze zgadłem ?

Sanitarium, dobrze zgadłem ?

Oczywiście :)

Pozwolę sobie zadać kolejne ^^

Zu Online ?

Tak, to Zu Online. To teraz ja :D

Dwarfar, fajnie że wiesz o co chodzi...

Throne of Darkness

Grało się kiedyś :)

Poprawna odpowiedź. Sorry Azrael, ale nie mogłem się doczekać, by swoje dodać :D

To teraz ja :

OiSKk.jpg

Dungeon Keeper

Dobrze

Dzień minął, także zadaje niniejszym zagwozdkę:

xxzsfdasff.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Supreme Commander?

Widzę że wszyscy olewają tutaj zasady, a więc przypomnę.

Osoba A wrzuca obrazek - Osoba B odgaduje - Osoba A potwierdza odpowiedz - Osoba B przejmuje pałeczkę i to ona zadaje obrazek.

Nie ma tutaj nigdzie Osoby C !

"Jeżeli przez okres tygodnia nikt nie odganie o jaką gre chodzi, to osoba wstawiająca musi dać konkretną wskazówke, lub/i innego screena. Po dwóch tygodniach, jeżeli nikt nie odgadł, wstawiający zoobowiązany jest podać tytuł gry, i wstawić screena z innej, jeżeli tego nie zrobi, to może to zrobić każda inna osoba (by temat nie umarł)."

CiasteczkowyPotwor : Jest osoba C ;p

hmmm.... a co do zagadki, ta gra to Total Annihilation : Spring

(Open Source'owy projekt odtwarzający TA ,prequel Supreme Commandera)

Polecam, bardzo fajnie sie grało, zwłaszcza z możliwością puszczenia Atomówek, Działami na pół mapy etc.

"Jeżeli przez okres tygodnia nikt nie odganie o jaką gre chodzi, to osoba wstawiająca musi dać konkretną wskazówke, lub/i innego screena. Po dwóch tygodniach, jeżeli nikt nie odgadł, wstawiający zoobowiązany jest podać tytuł gry, i wstawić screena z innej, jeżeli tego nie zrobi, to może to zrobić każda inna osoba (by temat nie umarł)."CiasteczkowyPotwor : Jest osoba C ;phmmm.... a co do zagadki, ta gra to Total Annihilation : Spring (Open Source'owy projekt odtwarzający TA ,prequel Supreme Commandera) Polecam, bardzo fajnie sie grało, zwłaszcza z możliwością puszczenia Atomówek, Działami na pół mapy etc.

dobrze

Widzę że wszyscy olewają tutaj zasady, a więc przypomnę.Osoba A wrzuca obrazek - Osoba B odgaduje - Osoba A potwierdza odpowiedz - Osoba B przejmuje pałeczkę i to ona zadaje obrazek. Nie ma tutaj nigdzie Osoby C !

Zanim zaczniesz kogoś poprawiać, to najpierw naucz się czytać ze zrozumieniem.

@Edit - Jeżeli jakas osoba odgadła tytuł gry, to ma 24 godziny na zadanie pytania - inaczej może to zrobić ktoś inny. Osoba która odgadła tytuł gry, może oddać swoją możliwośc zadanie pytania innej osobie.

To jest o zbyt łatwe, no ale niech będzie ;p

Dla jasności, ze względu na prostotę zadania chcę pełny tytuł gry (podawanie samej serii gry nie będzie uznawane za dobrą odpowiedź), przymykam oko na literówkę jeśli taka się znajdzie

Wskazówki: Gra na PC.

Na przyszłośc : czy można blurować,uniewidaczniać napisy?

Melty Blood? :D

Nie wiem tylko, o jaki pełny tytuł gry chodzi, bo jak grałem, to widniał tylko taki tytuł. :)

Mi się wydaje, że to Melty Blood Actress Again.