CSgolounge.com - typowania, wygrane, pytania

Zakładam temat ogólny dot. tej strony, w tym temacie moglibyśmy wymieniać się wskazówkami, przemyśleniami dot. obstawiania danego meczu, czy też różnymi screenami. Zaczynamy.

Mecz Dig vs VP dzisiaj ;) Obstawiacie? Mój typ troszkę ubogi ale sam nie mam zbyt wartościowych skinów :)

11001960.jpg?1396505995

Ubogi? ja postaniem może z 15 centów. Powiedzmy jak wygram to co dalej?

Jak wygrasz to dostajesz itemy o wartości obstawienia i odbierasz nagrodę i te swoje :)

Ja bym tego meczu tak nie obstawiał hajmus, Dignitas'y są bardzo dobrzy na dd2, a w dodatku Vp ostatnio gra dosyć słabo, jeżeliby porównywać ich formę z formą jaką mieli na IEM to mocno spadli. Ja tego meczu nie obstawiałem ale jest 50/50, dwa bardzo dobre teamy, i duże ryzyko.

Ja bym tego meczu tak nie obstawiał hajmus, Dignitas'y są bardzo dobrzy na dd2, a w dodatku Vp ostatnio gra dosyć słabo, jeżeliby porównywać ich formę z formą jaką mieli na IEM to mocno spadli. Ja tego meczu nie obstawiałem ale jest 50/50, dwa bardzo dobre teamy, i duże ryzyko.

Obstawiłem crapy :D Ostatnio przegrałem AWP Redline ale za to raz wygrałem AWP Assimov i poszedł pod młotek raz dwa. Im większe ryzyko tym więcej do wygrania ;)

pomnóż sobie wartość postawionych itemów razy kurs na daną drużyne. jesli wygrasz dostajesz wygraną + postawione itemy jeśli przegrasz.. wiadomo.. ja tam nie obstawiam bo jak większość społeczności csgo ma problem z longue ponieważ boty wciąż są offline

pomnóż sobie wartość postawionych itemów razy kurs na daną drużyne. jesli wygrasz dostajesz wygraną + postawione itemy jeśli przegrasz.. wiadomo.. ja tam nie obstawiam bo jak większość społeczności csgo ma problem z longue ponieważ boty wciąż są offline

To wina Valve bo API dla stron WWW zrywa i są z nimi problemy, ja wczoraj śmieszny błąd doświadczyłem : obstawiłem m4a4 ze statrackiem a wygrałem to samo + obklejony 3 naklejkami :)

Wale to przegrałem all! Teraz wszystko stawiam na Fanatic, tylko szkoda całą kolekcje postawiłem a brakowało mi tylko 2 przedmioty.

Ja na HR obstawiłem - ostatnie 4/5 meczy wygranych a fnatic słabnie forma, o VP nic nie mówię nawet.

http://pokazywarka.pl/gw0glf/

Ja chyba na Fnatic postawie. Jeszcze nigdy nie przegralem stawiajac na nich. Ale HR tez w bardzo dobrej formie. Zobaczymy co z tego bedzie ;)

No i sie udalo ;)

teraz to NiP i Dig mają forme ;) VP miał okres gdzie po IEM nadal niszczyli wszystko ale już od tygodnia przegrywają wszystko :D

teraz to NiP i Dig mają forme VP miał okres gdzie po IEM nadal niszczyli wszystko ale już od tygodnia przegrywają wszystko

To prawda, opłaca się obstawiać na przegraną VP bo zazwyczaj jest duży kurs, no bo wiecie, Polacy obstawiają na swoich co by się nie działo.

Haha, pamiętam, że jak dig na początku grał to procenty dla dig były ok. 20-30%. Żałuje bo jakbym wtedy postawił black laminate to bym dostał 100 value :D Virtusi niestety spadają w formie. A tak poza tym, to wiadomo czy jutro będą jakieś mecze? :rolleyes:

Haha, pamiętam, że jak dig na początku grał to procenty dla dig były ok. 20-30%. Żałuje bo jakbym wtedy postawił black laminate to bym dostał 100 value Virtusi niestety spadają w formie. A tak poza tym, to wiadomo czy jutro będą jakieś mecze?

zawsze na csgolongue sie wyświetlają jutrzejsze mecze.. niestety na jutro sie chyba nic nie zapowiada

Ludzie mam takie pytanie, bo obstawiłem itemsy i je przegrałem, ale nie zabrało mi ich, trzeba je jakoś oddać czy co?

pewnie nawet nie dałeś obstawionych itemów botowi skoro dalej je masz

Na hltv.org macie mecze które będą dzis/jutro, po tym jak pojawią się na hltv.org to admin dodaje je na csgolounge.

Dzisiaj sie udalo to i jutro sie uda. Pewnie jakies mecze beda to napiszcie co o nich myslicie.

Dzisiaj mistrzostwa świata botów, obstawialiście coś? xD
http://pl.twitch.tv/prawus