CSgolounge.com - typowania, wygrane, pytania

tak obstawiłem 1 mecz i 1 wygrałem :D nie pamiętam jakie boty z jakimi ale obstawiłem tam gdzie był mniejszy % ;)

obstawiłem 2 razy na ueboty i wygrałem :D ale to co wygrałem to znowu na kick postawiłem :D

Nawet nie obstawialem bo to 50/50. Jutro calkiem ciekawe mecze sa.

Mysle, ze Virtusi wszystkie mecze ogarna(slabych przeciwnikow maja). Nie stawialbym na Courage jutro, na pewnio nie vs VP i NiP

kick oraz atm

Dzisiaj stawiam na:

NiP vs Courage - NiP (zawsze jakis bizon wpadnie)

VP vs LGB (nie glosuje, troche ryzykowne. Jesli mialbym stawiac to postawilbym na LGB, zalezy tez od mapy)

K1CK vs Courage (nie glosuje, nie znam tych teamow dobrze)

MYM vs VP - VP (raczej pewny wynik)

LGB vs Wizard - LGB (tak po prostu)

Fnatic vs NiP (Nie typuje ale gdybym musial to raczej postawilbym na NiP, glownie od mapy zalezy)

Courage vs ATN (Nie typuje ale raczej postawilbym na ATN ze wzgledu na ich doswiadczenie)

Titan vs Fnatic (Nie typuje raczej ale gdyby byl to inferno postawilbym na Fnatic)

VP vs Courage - VP (Raczej pewny mecz)

Fnatic vs LGB - Fnatic (Nigdy nie przegralem stawiajac na Fnatic. Nie stawialbym na Fnatic w meczach vs VP,Titan,NiP i HR)

To jest tylko moje zdanie. Nie radzilbym sie na tym wzorowac calkowicie.

Jesli macie zamiar cos stawiac dzisiaj to napiszcie swoje typy.

Powodzenia ;)

macie m4a1 vari camo? dam 2 walizki esport i 1 zółta winter offensive case ;)

Polacy znowu dziś stawiają wszystko na VP, przez co można dziś dużo zarobić :lol:
http://www.hltv.org/match/2290959-virtuspro-lgb-esea-invite-season-16-europe
@Edit
Jednak nie wypaliło :D

Fajnie gdyby kur*a boty nie były OFF...

warn_ico.png
Wulgaryzmy ~ NS

Najlepiej ze 2 godziny przed meczem stawiac bo za duzo chetnych. Po finalach IEM CS na wieksze zainteresowanie, na lounge to samo.

Dzisiaj całkiem dużo meczy ;) Jakie są wasze typy?

0h46hgildgof_t.jpg

1. Myśle że Na Vi wygra, ostatnio całkiem nieźle im idzie.

2. Tu chyba nie mam nic do gadania, ale postawie coś za 4 centy na Aces, może cudem wygrają.

3. Raczej zółci powinni wygrać, Courage nie są jakimś zespołem, który mógłby zrobić nam niespodzianke.

4.Szczerze mówiąc widzę kaczki pierwszy raz więc z chęcią zobaczę jak sobie poradzą.

5. Wiele razy widzałem, jak Mystic wygrywało z najlepszymi drużynami, więc myślę że zaryzykuje i postawie na nich.

Dzisiaj jest dużo więcej meczy ale wymieniłem tylko te, które odbędą najszybciej.

Jak zabrać itemy z wygranego mecza?

Już wiem, bot był offline. Brać to tak najbardziej ale żeby oddać to wielki płacz!

Ja obstawiam tak jak wyżej.

U mnie też nieźle idzie ostatnio, po przegranych 5 obstawieniach z rzędu to coraz lepiej :P


Co do meczu Courage vs Na'vi to Courage ma spore szanse, ostatnio grają bardzo dobrze.

Obstawiłem 3,6$ na Fnatic vs Na'Vi, mam nadzieję, że pokażą formę

ja nie mam szczęścia... mniej niż 50% dobrze obstawionych meczy :< już nie mam z czego obstawiać poza swoimi main skinami :D

Obstawiłem 3,6$ na Fnatic vs Na'Vi, mam nadzieję, że pokażą formę

Postawiłem na Na Vi i nic, remis był czy co?

Nie warto obstawiać 2-4 godziny przed meczem, zero botów jest...

Po przegranej Virtus Pro (93%) z Wizards (7%) zwątpiłem w logiczne myślenie przy obstawianiu :D

HAHAHAHAHHA a Titansów jadą równo xD

Po przegranej Virtus Pro (93%) z Wizards (7%) zwątpiłem w logiczne myślenie przy obstawianiu

Postawiłem 2 zł na ATN na pewno wygrają przeciwko Fanatic.

Jaka jest pewność ze ATN wygra z Fanatic?