Ćwiczenia/dieta na zmniejszenie wagi

Najważniejsze ustalenie bilansu kalorycznego, mały deficyt i waga sama spada.

Organizm przyzwyczai się do ujemnego bilansu i kicha. Bez ćwiczeń ani rusz.

Gainer 300 gram dziennie, 2 banany, 100 gram wiórków kokosowych. Do blendera i waga leci jak szalona

Pierdolenie o szopeniu kulturyści sami , jeśli ktoś chce schudnąć dla siebie nie musi wydawać milionów na gainery,odżywki białkowe czy inne chujowiny , nie jestem znawcą ale od roku zajmuję się kalisteniką jem jak jadłem nie odmawiam sobie niczego ,jedynie zrezygnowałem z napojów kolorowych i minimalnie ograniczyłem słodycze , piłem dziennie 4 litry wody i trenowałem metodą groove coś tam czyli po prostu nie ,że robisz pompki czy tam machasz sztangą do utraty siły tylko robisz sobie seryjki całodniowo co godzinkę dwie pompeczki,drążek jeśli ktoś ma taki sprzęt w domu crossy ,hollow body i te sprawy , po około pół roku jak doszedłem do dość fajnej sprawności fizycznej wbiłem na cytrulinę,argininę i jabłczan bo się wkręciłem i chciałem sie tym bawić już na poważnie schudnąłem w ciągu pół roku prawie 20kg bez większych wydziwów i diet , ludzie myślą ,że jak zapłacą za michę 1000zł i owca czy tam kura workout im rozpiszą trening to w tydzień będą jak arnold grunt to dobre podejscie w głowie i jeść z głową efekty przychodzą z czasem :wink: tylko trzeba mieć chęć oderwać dupsko od monitora i poświęcić tą godzinkę max dwie dziennie nie warto katować mięśnia bo dla ludzi ,którzy nie dzwigają zawodowo jakieś hiperserie,dropsety czy inne chujostwa są po prostu niepotrzebne , trzeba wbić sobie do głowy ,że siedzenie na siłowni czy przy treningu 5godzin jest mniej efektywne niż 30minutowy trening z głową :smiley:

20kg w pół roku trochę mało ja tyle w 2 miesiące schudłem, 10kg na miesiąc nie głodząc się tylko ćwicząc Metodą Sandowa. I biegając z psem po Lesie więc coś słabo tobie poszło. Dostarczanie witamin i mikroelementów też jest ważne podczas ćwiczeń.

Witamina D3+K2 oraz omega 3 to must have. Kreatyna, gainer i dobra dieta w postaci szejków to standard. Zdrowo i szybki efekt byku. Siłownia plus to co wyżej napisałem i efekt murowany. Sterydów nie bierz, bo zryja Ci beret jak tym wyżej

Ale odgrzebaliscie temat. Typ po 5 latach to może mieć i ujemną wagę.