Ćwiczenia na klatke piersiową w domu

@swiatlopolisCodziennie brzuszki?Faktycznie bardzo mądre odstawienie owoców i tylko niektóre warzywa może jeść. Odstawienie nabiału kolejne mądre.. Nawet mleko będzie dobre(jeśli chce), by palić tłuszcz max 1,5%.. Twarogi mają bardzo dużo białka, a mało węglowodanów. Ser żółty no to w sumie można odstawić.

@ kr0wka Czytaj ze zrozumieniem a potem przeczytaj jeszcze raz i dopiero coś odpisz, powiedziałem, że owoce ma ograniczyć, warzyw może jeść ile chce, i nic nie wspomniałem o codziennych brzuszkach po prostu jesteś imbecylem, że zarzuciłeś mi tyle oszczerstw. W dodatku to co, że twaróg ma dużo białka jak jej przyswajalność jest znikoma. Czekam na kolejną twoją mądrą wypowiedź.

Btw. brzuszki można robić codziennie nie ma żadnych przeciwwskazań.

Nie wiem czy zauważyłeś 'geniuszu', że jest taki znak '?'... Co oznacza, że chciałem się zapytać o co dokładnie Ci chodzi.. Nazywasz mnie imbecylem tylko dlatego, że uważasz swoje racje za te pewne? Brawo za takie rozumowanie.

Poza tym już dawno zostało obalone, że brzuch nie można ćwiczyć codziennie.. max 3 razy w tygodniu. One są jak każde inne mięśnie i też potrzebują odpoczynku. Paleniu tłuszczu odbywa się w czasie regeneracji, tak samo jak budowanie nowych włókien mięśniowych. A owoce może jeść, ze względu na witaminy w nich zawarte oraz wiele innych cennych składników potrzebnych do normalnego/zdrowego funkcjonowania. Np. wiele osób mówi, że jabłka nie powinno się jeść, bo cukry itp. a ma przecież niski indeks glikemiczny. Białko musi spożywać w trochę większej ilości, by nie spalić mięśni i przyspieszyło o około 30% palenie tłuszczu. Od czasu do czasu twaróg jak najbardziej.

Zanim napiszesz jakieś echo ze starych for sportowych, sprawdź czy to nie zostało już obalone..

Tak jak w temacie,najlepiej efektywne i z ilościami powtórzeń jak można i żeby dało się szybko spalić troszke tłuszczu.