Czy warto zagrać w ArcheAge?

Pomogę Ci - tu masz dynamikę akcji Eve Online :slight_smile:

Ale rozwija się w prawidłowym kierunku.

ja wiem jak gra się w Eve jeśli chodzi o dynamikę :wink: spędziłem w nim ponad rok czasu jak jeszcze nie był f2p bawiąc się w takie PVP 70-120 vs przeciwnicy których było podobnie.
Co do samej walki którą przytoczyłem to całość wojny trwała ok 21h więc :wink: a i tak jak poczytałem (bo dawno przygodę z Eve zakończyłem) to i tak nie była to największa bitwa.
Większą była BATTLE OF X47L-Q :wink: obie PlanetSide zjadają ilością graczy biorącej udział :wink: więc jeśli chcemy się uczepić Twojego rozwinięcia skrótu MMO to w sumie tylko Eve pasuje, do tego jeden serwer gdzie grają wszyscy gracze razem przez co tego typu akcje mogą się nagle wydarzyć.

Eve Online też ma swój Guinness World Record z 2018 roku.

500 graczy w 1 miejscu? A co to niby za problem?:smiley: W WoWie czy chociażby w starym aionie cos takiego było na porządku dziennym :wink: Tylko nie jak w AA gdzie nie widać textur połowy ludzi czy jak ludzie afczą żeby dostać labory (golden plains to żart XD) tylko normalna potyczka w której każdemu zależy żeby wygrać :wink: Masz tu linki fanboyu, chociaż z twojej mydlanej bańki nie mam zamiaru Cię wyciągać



W sumie eve zjada te twoje exploit gierki więc możemy zamykać temat :wink:
1lajk

W Aion’ie optymalizacja ssała i ssie po dziś dzień. CryEngine 1 robi robotę xD także bez Shift+F12 nie ma co iść na Siege. Poza tym dzisiaj to już nie ten sam Aion co kiedyś. Siege w Reshantcie, odpalanie Artefaktów, Transformację Generałów w X Formy. Najlepsze PvP jakie mi dane było przeżyć.

Ps. Każdy na inny gust i każdemu może podobać się coś innego.
Do wszystkich miłośników PvP mam nadzieję, że już niedługo wszyscy spotkamy się w Ashes of Creation. Interesowaliście się jak będzie wyglądało tam PvP? Spełnienie marzeń ^^

Zlitujcie się nad nim. Do czego teraz będzie fapał? Archeage to top 1 wśród mmorpg i przez kolejne 50 lat lub nigdy żadna gra jej nie przebije. Ferdynand weź to sobie wydrukuj i nad łóżeczko (zrób z tym użytek)

ArcheAge na Golden Plains Battle wcale nie gubi tekstur, widocznie grałeś na jakimś antycznym kompie.


Poniżej mój serwer i moja nacja w akcji.

A poniżej nowy boss na wodzie

Seria ArcheAge jest dla osób, które chcą się dobrze bawić zespołowo.
Jest cała masa raidów - jest w czym wybierać, więc nie ma czasu na życie poza AA w czasie przeznaczonym na rozrywkę.

Jak ktoś się czuje ciut samotny to tu zyska całą masę przyjaźni i np może wzdychać do wirtualnej ukochanej przy zachodzie słońca, przy kolacji w AA słuchając własnej lub cudzej skomponowanej muzyki. To jest taki symulator życia dodatkowo.

> godzina 23:36 i na moim serwerze i na Alexandrze są kolejki do wbicia na serwer, a premiera to była w październiku ubiegłego roku, a nie w tym miesiącu~

>2:13 w nocy na moim serwerze nadal kolejka

1lajk

Ferdziu masz infografikę, nawet ktoś się postarał i możesz sobie zobaczyć jak wygląda populacja na tej “grze”. A co do golden plainsów - jak byś pochodził to byś zobaczył :wink:

Uczestniczę często w tej bitwie więc wiem jak ładnie chodzi grafika, a jest to tylko jedna z instancji. W czwartki jest update w AA więc można zaliczyć BDO. :blush:

Na kurnik.pl też dużo osób gra online, a dlaczego niema ich w rankingu :laughing:

1lajk

A nie wiem, może dlatego że to portal o grach mmorpg? :wink:

1lajk

Zaczyna ktoś może grę na nowych serwerach 11 czerwca?

By nie zakładać nowego tematu, zapytam tutaj.
Jeśli bym chciał zagrać na nowym serwerze i nigdy wcześniej nie grałem w AA to co i gdzie bym musiał zakupić?

Wejdź na stronę Trion’a i znajdziesz tam wszystko. Tylko licz się z tym, że na ArcheAge Unchained(płatnym) - Każda, większa aktualizacja, będzie dodatkowo płatna.

Do samego rozwoju postaci nic, natomiast jedna aktualizacja jest puki co płatna, ale by w niej robić questy trzeba wg mojej wiedzy ok 14kgs (czyli solo gra w AAU ponad rok czasu bez altów), czyli to dotyczy tylko topki na dzień dzisiejszy.

Kostiumy ładne wypadają z lochów, środki transportu i cała masa gadżetów jest za systematyczną grę i robienie questów z ArchePasów.

Podstawkę AAU można kupić np. na Steamie. Natomiast darmowe AA jest do ściągnięcia także na Steamie i poza nim za free.

Na pewno będą chętni, ale AAU jest grą stadną (np raidy z oddziałami do 100 graczy) więc zawiera się tu sporo przyjaźni, a to cementuje do serwera.

Dziękuję za odpowiedź.
Pytanie jeszcze odnośnie serwera, słyszałem, że jeśli bym chciał zagrać na nowym to oprócz zakupu samej gry (za te trochę ponad 100zł) muszę dodatkowo zakupić “wejście” na serwer za około 120zł. Faktycznie tak to wygląda czy dotycz to jedynie aktualnych graczy?

AAU gra jest martwa dla mnie, ale nie przez samą grę tylko przez tych durniów co ją prowadzą i ogólnie te popierdzielone daily. Bez daily nie ma progresu. Mialem 3 konta i 6 ulepszonych farmhousów. Nawet swego czasu trafilem jackpota jak diamenty po 150g za sztuke były. Co z tego skoro codziennie jak mrówka trzeba było zapierniczać z daily questami. Jak chcesz mieć grę jako drugą pracę to AA w sam raz dla Was.
A no i jeszcze expoilty. Jak usłyszałem, że w dungeonie ludzie przywoływali wlasną łódź, żeby ją niszczyć i z niej brać loota jak z bossa to padłem ze śmiechu.

Nic mi nie wiadomo o dodatkowych opłatach. AAU jest uczciwe i wyrównuje szanse. Nawet topka, by grać z altami musi wykorzystywać krotność kompów bo na jednym da się odpalić tylko jedną wersję AAU.

Co do płatności za nowy dodatek to moim zdaniem jest to dlatego by uniemożliwić robienie questów w nich - w dużych grupach i tym samym łatwiejsze ich przechodzenie. Wydaje mi się, że w zamyśle autorów jest ograniczenie tych questów dla elity graczy.

Chyba dla Ciebie jest martwa bo jest 13:59 a na moim serwerze jest kolejka do wbicia i jest napis Queue :blush: a premiera AAU to była w październiku 2019 roku.

Uwierz mi Ferdek, że gra zawsze będę dobrze wspominał. Ale tą grę co chwila czymś dobijają. I przede wszystkim ignorują ludzi w niej grających.