Demon Eaters Sezon II - Rekrutacja

1. Zasady i cel gry
System podobny do tego z innych gier - są dwie frakcje, ludzie i demony. Zadaniem każdej z frakcji jest zabicie wszystkich przedstawicieli tej drugiej. Demony wiedzą o sobie. Codziennie jest możliwe głosowanie, w wyniku którego jedna osoba zostaje zabita. Głosy będą akceptowane do godziny 21.30. Demony mogą również wybrać którego człowieka chcą zaatakować do godziny 21.00 przez wspólne głosowanie na wspólnej rozmowie kontrolowanej przez Mistrza Gry. Zabrania się demonom tworzenia innych kanałów do dyskusji między sobą. Klasa zabitego gracza nie zostaje ujawniona przy śmierci, chyba, że jest on demonem.

2. Klasy:
-Kapłan - ochrania wybranego gracza od śmierci z rąk demonów
-Prorok - jest w stanie przewidzieć następną ofiarę demonów
-Inkwizytor - jest w stanie stworzyć stos i zabić wybraną osobę. W tym przypadku zostaje ujawniona jej klasa.
-Wszechwiedzący - sprawdza klasę wybranej osoby
Każda klasa może użyć swojej umiejętności raz na 3 dni. Reszta graczy to wieśniacy.

3. Zawartość dodatkowa:
-Mesjasz - gracz, który otrzyma tą klasę może co dwa dni używać umiejętności Proroka lub Wszechwiedzącego. Mesjasz nie może wyjawić swojej klasy. W przypadku prześwietlenia, jego klasa zostaje podana jako wieśniak. Z racji problemów w I sezonie z tą klasą, nie będzie wiedziała kto jest demonem, ale po 5 dniach może się poświęcić i poinformować jednego z graczy o jednym z żywych demonów.
-Współczynnik winy - każdy gracz zaczyna grę z współczynnikiem równym 4 (Grzech Pierworodny). W przypadku spalenia osoby niewinnej bądź wstrzymaniem się od głosu, z dobrym uzasadnieniem, współczynnik nie rośnie. Przy spaleniu demona, współczynnik spada. Przy spaleniu osoby niewinnej bądź wstrzymaniem się od głosu, bez dobrego uzasadnienia, współczynnik rośnie. Przy 4 punktach istnieje 15% szansy na przejęcie wieśniaka, przy 5 jest to 25%, przy 6 50%, przy 7 90%.
-Requiem Animas - jednorazowa umiejętność specjalna demonów, możliwa do aktywacji 3 dni po rozpoczęciu gry i w momencie życia więcej niż 1 demona. Automatycznie zabija wszystkich wieśniaków o współczynniku winy równym bądź wyższym 6.

Stare zasady są dobre, to po co je zmieniać? Ilość ludzi, klas oraz demonów będzie zależała od ilości zgłoszeń, więc szybciutko.

Lista graczy:
1. Blaumro
2. Hantus
3. Salek
4. Abraxus
5. Sigmar
6. Niewiara
7. Oynoki
8. Byczsek

9. Alen

10. Qintaro

11. Robilist

12. Chiron

13. Sildu

14. Nvminer

15. Darkyy

16. Xasarm

17. Kakeru

18. Misiael

Ja bym spróbował. Obserwowałem poprzednią rozgrywkę i ciekawie to wyglądało.

Zapisuję się ;)

A może i ja się pobawię, jak mi nie starczy czasu to mnie zabijecie najwyżej ^^

Salek będzie demonem.

Chcę zobaczyć jak płoniesz.

Yay! Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.

Użytkownicy na pewno by chcieli całą ekipę zobaczyć w roli demonów jak płoną.

Zgłaszam się.

Zapisz i mnie maestro :)

Wchodzę w to.

Też mnie zapisz.

I ja :D

Zgłaszam się!

Z chęcią wezmę udział, o ile 1/2 posty dziennie to nie problem~

Ja także spróbuje.

Ja także się zapisuję :)

Jeśli mała ilość postów na forum nie przeszkadza to i ja się zapisuje.

Z tym Requiem Animas przy naszych zdolnościach jeden demon wybije wszystkich graczy :D

Oglądałem ostatni "sezon" i przebieg rozgrywki mnie zaintrygował. Więc tym razem i ja się zgłaszam!

Jeśli jeszcze można zgłaszam się