Diabełek bez dodatku

Witam. Chciałbym się dowiedziec czy opłaca sie zakupywać diablo i grac bez dodatku ROS, po wprowadzeniu nowego patcha naczytałem się wiele dobrego o diabełku, ale jak na ten moment fundusze pozwalają mi tylko na zabawe z podstawką :( . Może znajdzie sie tutaj ktoś taki, co nie ma zamiaru kupywac dodatku i cieszyć sie z podstawowej wersji? Napiszcie co wiecie i co o tym sądzicie .Dzięki i Pozdrawiam ;)

Ros daje ci nową klasę, nowy akt, tryb przygodowy i lvl cap 70. Lvl cap daje parę nowych skilli- buildów. Nowy akt- trochę fabuły. Bez crusadera masz 4 klasy, którymi nawet fajnie się gra. A tryb przygodowy to bounties i nephalem rifty + swobodne przemieszczanie się po całym świecie. Myślę że gra bez Rosa jest możliwa ale do pewnego momentu. W każdym razie masz do wbijania 1000 paragonów bo wtedy masz wszystkie staty z paragonów na maxa.

Powiem Ci tak. Obecnie na podstawce gra się o wiele, wiele lepiej. Gdyby dodatek miał być za 3-4 miesiące to bym grał dalej. Można grać bez niego i się dobrze bawić a bałem się że Blizz skreśli podstawkę całkowicie. Dodatkowo jeżeli wiążesz z D3 poświęcenie większej ilości dni czy też miesięcy to myślę, że zakup dodatku będzie kwestią czasu.

A według mnie lvlowanie bez dodatku będzie coraz to bardziej żmudniejsze, trudniejsze i nudniejsze.

Lvlowanie na riftach, czy wykonując zlecenia, a jednocześnie dostając sporo expa, golda, nowe przedmioty, kamienie, księgi do transmogryfikacji, itp. będzie niesamowicie przyjemne. Dodatkowo dochodzi nowy lvl cap i nowe przedmioty, jak wspomniał kolega wyżej.

Więc według mnie Reaper of Souls, to taki must have, który uprzyjemnia lvlowanie i zapewnia dodatkowe setki godzin w grze.

jak w coś grać do ze wszystkimi dodatkami a nie tylko na podstawce. Prosta zasada jeżeli nie stać ciebie na gry P2P lub dodatki to lepiej nie brać się za takie gry.

jak w coś grać do ze wszystkimi dodatkami a nie tylko na podstawce. Prosta zasada jeżeli nie stać ciebie na gry P2P lub dodatki to lepiej nie brać się za takie gry.

Dokładnie, gdybym miał grać w diabełka bez dodatku to już wolałbym PoE, ale nowych w diablo czeka teraz podwójny wydatek i albo to ktoś akceptuje albo będzie grał w połowie ;)

Wszyscy jesteście pojebani

warn_ico.png
Obraza i wulgaryzm ~ blaumro

A jaki problem jest w tym, żeby przez najbliższy czas pograł na podstawce (co i tak da mu wiele godzin zabawy), a następnie jeżeli się wkręci, kupił dodatek? Moim zdaniem, spokojnie możesz kupić tą nieszczęsną podstawkę, bo i tak sporo zajmie Ci jej przejście. Jeżeli Ci się spodoba, zainwestujesz w RoS. Proste :)

A gdzie najlepiej kupic najtaniej wersje cyfrową bo też się zastanawiałem nad zakupem ;3

A gdzie najlepiej kupic najtaniej wersje cyfrową bo też się zastanawiałem nad zakupem ;3

http://allegro.pl/gra-pc-diablo-3-iii-pl-eu-cd-key-klucz-24h-diabel-i4028350918.html

Ja kupiłem podstawkę od keye.pl ;)

A jak myślicie? Do ilu stanieje dodatek za pare tygodni? Podstawowa wersja staniała aż o bodajże 150zł, z dodatkiem bedzię podobnie i również spadnie sporo z ceny? :)

Diablo staniało DO 150 zł.. czyli o 50 zł.. a jak patrzę na dodatek do SCII, który wyszedł rok temu (a przecież to ta sama firma), to wyszedł z kosztem 120 zł, i dalej prawie wszędzie kosztuje 120 zł.. no chyba, że keye czy inne sklepy, którym raczej nie warto ufać, bo tam wszystko jest dziwacznie tanie (często po 100+ zł taniej... podejrzane, dlatego tam nie kupuję)

Ja kupiłem diablełka za 173zeta, później ceny oscylowały w granicach 200zł, teraz za d3 zapłacisz koło 120zł, wydaje mi się że na spadek ceny trzeba będzie poczekać przynajmniej rok.

W tej chwili masz dodatek za 110zł, więc na pewno dużo nie spadnie.

Być może wprowadzą coś w stylu paczki D3+RoS w okazyjnej cenie, ale póki co nic mi nie wiadomo.

oplaca sie ciagle wchodza nowe patche ... i tworcy bardzo sie staraja na ulepszeniu tej gry

A jak myślicie? Do ilu stanieje dodatek za pare tygodni? Podstawowa wersja staniała aż o bodajże 150zł, z dodatkiem bedzię podobnie i również spadnie sporo z ceny?

Zawsze jest tak, że podstawka tanieje gdy wychodzi dodatek. Tak jest nawet w WoW'ie gdzie dochodzi do tego że dostajemy za prawie darmo 3 dodatki bo obecnie można za lekko ponad 100zł+ kupić podstawkę, TBC, WotlK i Cata w specjalnej edycji (nowy Battlechest). A starzy graczę na każdy wydawali 100+zł i jakoś wszyscy zadowoleni. ;)

Żeby podkręcić sytuacjie to wam powiem że bez dodatku na troment nie pogracie bo będzie potrzebny wam level cap 70 by ta opcjie odblokować. tak wiec bez dodatku nie pogracie.

Żeby podkręcić sytuacjie to wam powiem że bez dodatku na troment nie pogracie bo będzie potrzebny wam level cap 70 by ta opcjie odblokować. tak wiec bez dodatku nie pogracie.

Torment jest odblokowany odkąd wbijesz przynajmniej jedną postacią lvl 60, lvl 70 nie ma nic do trudności torment.

On topic:

Jasne że można grać bez dodatku. Po patch'u 2.0.1 Diabełek jest za***iście miodny, nawet bez dodatku zapewni bardzo dużo godzin przyjemnego grania. W podstawce powbijasz troche poziomów mistrzowskich, a jak już pojawią się fundusze to w dodatku będzie dzięki nim łatwiej. Gorąco polecam Diabełka na ciepłe wiosenne wieczory. Masa ludzi powróciła do gry, więc jeżeli wolisz grać w party niż solo to bez problemu jakieś party na exp znajdziesz.

Na pt czeka się hmmm 10s xD, nawet możesz latać za kimś i tylko itemki zbierać... zbudujesz coś ciekawego (maks 2 dni) to nawet sam będziesz mógł spokojnie robić U1-U2

A jak myślicie? Do ilu stanieje dodatek za pare tygodni? Podstawowa wersja staniała aż o bodajże 150zł, z dodatkiem bedzię podobnie i również spadnie sporo z ceny?

Mi Diablo 3 udało się kupić po kosmicznie niskiej cenie. Kupywałem jakoś na początku grudnia 2012 w Media Markt za 99 zł :D. Aż szkoda było nie kupić :). No i dzisiaj zakupiłem RoS za 109 zł na keye.pl

Ja i preorder podstawki a teraz RoS na keye.pl, podstawka klucz miodzio dostałem sms z kodem w dniu premiery + skan kodu na maila. (Po dłuższym czasie przyszło pudełeczko z gratisową smyczką, scrolem powrotu do miasta xD(fajny bajerek przypalony pergamin) i magnesem na lodówkę z napisem "jedzenie expa Ci nie da" w tle z interfejsem gry :P ) A teraz ros i liczę na taką samą obsługę ;). Raz mi się trafiło tylko przy jakiejś grze "od nich" że klucz już był użyty ale następny dostałem może w max pół h po przedstawieniu sprawy, tak że nie wiem jak inni ale od siebie polecam :D