Discord mmorpg.org.pl, zapraszamy!

Zapraszam wszystkich chętnych do dołączenia do naszego oficjalnego serwera Discord. Dla tych, którzy nie znają tego komunikatora mogę powiedzieć w skrócie, że jest to program, który łączy funkcje TS-a, Skype oraz czatu tekstowego.

Regulamin póki co jest bardzo okrojony i można go podsumować w dwóch punktach:

1. Aby zasłużyć na wyższą rangę należy być aktywnym oraz przede wszystkim cechować się pozytywnym usposobieniem do innych użytkowników (wyższa ranga daje większe możliwości korzystania z serwera).

2. Aby zasłużyć na niższą rangę, kary w postaci czasowego wyciszenia lub całkowitego zbanowania z serwera należy wykazywać się negatywnym stosunkiem do innych użytkowników, spamowaniem, wulgarnością lub brakiem poszanowania ogólnie pojętej Netykiety.

Jeżeli chcesz porozmawiać z członkami naszej ekipy, innymi użytkownikami czy po prostu poczatować w pozytywnej atmosferze to nie zwlekaj ani chwili, tylko dołącz do naszego serwera, korzystając z tego linka - https://discord.gg/zYH5aXH

Ps. polecam wersję klientową Discorda, która posiada więcej możliwości, niż wersja przeglądarkowa.

Do usłyszenia! :)

Hmmm coś nie pykło http://prntscr.com/de1pgv

Hmmm coś nie pykło http://prntscr.com/de1pgv

https://discord.gg/zYH5aXH Wbij to. Powinno zadziałać.

@Xaorus Nie lepiej zedytować link z 1 postu i wstawić ten 2 co podałeś?

@Shitsumon Niestety nie jestem w stanie edytować cudzego posta a duch gdzieś poszedł, wiec musiałem na szybko sobie z tym poradzić ;) Po prostu zapomniał on dać permanentnego linka zamiast 30 minutowego. Stąd kłopocik.

@Xaorus @Pawlikgk Dzięki za pomoc! :)

Po weekendzie będzie gotowy nowy system rang oraz regulamin. Do tego czasu musimy jakoś sobie poradzić, ale atmosfera już jest świetna, więc tym bardziej zapraszam wszystkich.

Ps. przepraszam za 2xpost !

Jest dobrze, powoli przybywa osób ;)

fajny discord polecam no w końcu jest.

Możecie mi powiedzieć jak niby stworzenie discorda, który sam w sobie może pełnić funkcję forum ma wpłynąć na poprawę ruchu albo ogólną poprawę forum?

Mamy czatbox który jest do czatowania, rozdzielanie forum na discord i czatbox to tak pojebany pomysł, że nie wiem jaki głupek na to wpadł.

Mamy też forumowy teamspeak którego zna większość osób z forum, jeżeli ktoś chce porozmawiać to raczej przychodzi tam.

Możecie mi powiedzieć jak niby stworzenie discorda, który sam w sobie może pełnić funkcję forum ma wpłynąć na poprawę ruchu albo ogólną poprawę forum?

 

Mamy czatbox który jest do czatowania, rozdzielanie forum na discord i czatbox to tak pojebany pomysł, że nie wiem jaki głupek na to wpadł.

 

Mamy też forumowy teamspeak którego zna większość osób z forum, jeżeli ktoś chce porozmawiać to raczej przychodzi tam.

Discord jest o wiele wygodniejszy do rozmów, a także może pełnić funkcję TS, dodatkowo można pobrać Discorda dzięki czemu nie trzeba odpalać przeglądarki i forum, tylko po to by porozmawiać na tym malutkim chatboxie którego tylko mała grupa ludzi używa :)

Discord jest o wiele wygodniejszy do rozmów, a także może pełnić funkcję TS, dodatkowo można pobrać Discorda dzięki czemu nie trzeba odpalać przeglądarki i forum, tylko po to by porozmawiać na tym malutkim chatboxie którego tylko mała grupa ludzi używa  

Wiem czym jest discord, zadałem pytanie jak ma poprawić ruch na forum skoro @Duchmmo tak o to walczy, po mojemu wychodzi tylko na to że ludzie będą siedzieli na takim discordzie niż prowadzić rozmowy na forum i czatboxie.

Discord jest o wiele wygodniejszy do rozmów, a także może pełnić funkcję TS, dodatkowo można pobrać Discorda dzięki czemu nie trzeba odpalać przeglądarki i forum, tylko po to by porozmawiać na tym malutkim chatboxie którego tylko mała grupa ludzi używa  

Czyli Twoim zdaniem jeśli ktoś nie korzysta z CB, specjalnie pobierze i zainstaluje Discord'a żeby porozmawiać, a przy okazji i tak odpali okno przeglądarki żeby przejrzeć forum? Gdzie tu logika?

Czyli Twoim zdaniem jeśli ktoś nie korzysta z CB, specjalnie pobierze i zainstaluje Discord'a żeby porozmawiać, a przy okazji i tak odpali okno przeglądarki żeby przejrzeć forum? Gdzie tu logika?

Trochę nie, trochę tak. Jak chcesz chatować na stronce, to tak zbytnio sobie nie poprzeglądasz forum, ponieważ CB jest tylko na stronie głównej, więc i tak trzeba by było mieć otwarte okno z Chatem i tak można pobrać Discorda żeby sobie popisać/pogadać z ludzmi, ponieważ bo tak.

Nadal moim zdaniem jest to głupi pomysł, bo tak jak mówi @Maqes powoduje to tylko niepotrzebny rozłam, rozproszenie i tak małej społeczności.

Discord nie ma na celu poprawy ruchu na forum. Nie wiem kto Ci naopowiadał takich bredni @Maqes.

Disco to świetny program, który łączy cechy TS-a, Skype i Czatu. Dzięki niemu nasi użytkownicy mogą grając, rozmawiać z innymi użytkownikami, dzięki specjalnej nakładce, która pozwala na korzystanie z niego podczas gry. Gdy będzie nas więcej będzie to doskonałe miejsce na znalezienie kogoś do wspólnej gry na szybko. Poza tym regulamin naszego serwera (nawet ten jeszcze okrojony) wyraźnie zabrania wulgaryzmów i wyzwisk, więc jest po prostu miło (możliwości jest mnóstwo, ale nie będę wszystkich punktować. Wejdź i sprawdź :D).

Forumowy czatboks niestety nie ma takich możliwości, dlatego nie ma co go nawet porównywać do Discorda, bo to zupełnie co innego.

@Kaitokun "Czyli Twoim zdaniem jeśli ktoś nie korzysta z CB, specjalnie pobierze i zainstaluje Discord'a żeby porozmawiać, a przy okazji i tak odpali okno przeglądarki żeby przejrzeć forum? Gdzie tu logika?" - Tak właśnie już się dzieje. Z tego co pamiętam dziś odwiedził serwer nawet Avitus, czyli jedna z 5 osób korzystających z forumowego Czatboksa (nie liczę Aetha i innych, którzy stali się aktywni dopiero w chwili, gdy ogłoszono rekrutację na admina forum). Jestem przekonany, ze nie tylko on...;)

Ps. Discorda można w bardzo łatwy sposób zintegrować z dowolną witryną internetową. Jeżeli czatboks nie jest używany, a Disco stanie się popularne wśród użytkowników to zawsze istnieje możliwość zastąpienia czatboksa Discordem. To by ułatwiło pracę dla moderatorów forum, bo nie musieliby tego pilnować - nasz serwer już ma admina, niebawem wyłonimy moderatorów, więc nie ma żadnych obaw co do rozłamów w społeczności, czy uciekaniu użytkowników z forum dla Discorda. Forum to forum, tutaj ludzie nie wchodzą dla czatboksa, a dla samego forum, co widać po aktywności na czatboksie, więc tym bardziej zapewniam, że nie ma powodów do obaw.

Zapraszam wszystkich! :)

Duch ma racje i to swietny pomysl. Zreszta z SB korzysta tylko garstka ludzi, która zliczymy na jednej dloni (stałych bywalcow ktorzy pisza od rzeczy, wiec nie dziwie sie ze nikt inny nie chce podjąć rozmowy). Discord bedzie czyms świezym i pozwoli wykazac sie nowym uzytkownikom.

A co tam, odświerzę temacik! ;)

Zapraszamy! - https://discord.gg/zYH5aXH

@DyingLight Nie ma już stałych bywalców panie Quesha/Refejlu.

Duch ma racje i to swietny pomysl. Zreszta z SB korzysta tylko garstka ludzi, która zliczymy na jednej dloni (stałych bywalcow ktorzy pisza od rzeczy, wiec nie dziwie sie ze nikt inny nie chce podjąć rozmowy). Discord bedzie czyms świezym i pozwoli wykazac sie nowym uzytkownikom.

Wole mmoprg niż jakiś saccry pumpkins tam to dopiero jest mało ludzi tym twoim pesudo servie.

Wole mmoprg niż jakiś saccry pumpkins tam to dopiero jest mało ludzi tym twoim pesudo servie.

Srednio dziennie ok 20 osob, chyba wystarczy jako to ze to prywatny serwer, a nie oficial jak mmorpg.org.pl. Po za tym co ma piernik do wiatraka? Nikt nie wie co to Scary Pumpkins, a wyjezdzasz jak opóźniony w rozwoju. Skoro masz problem wal do mnie na PW, a nie wylewasz swoje zale jak 15 latek ( Tak wiem masz 30lat +). Więc to pokaż!