Dlaczego nie?

Jak by co ja dziś w godzinach 18-19 będę grał jeśli ktoś chce się przyłączyć zapraszam nick Gween Jebaka :D
P.S
Gram po stronie Dominium server Jabbit mam 35 lvl TS oczywiście mile widziany :D

Grałem, wbiłem max'a i przestałem, a było to ~rok temu.

@radekplug Nie znam oficjalnych danych, ale sam też gram na wersji no steam, więc ja się akurat tym nie sugerowałem :)

tak samo bedzie z aionem niby jest na steam a i tak wiekszosc gra na no steam

@Rinril Wieczorem też na pewno wejdę do gry i na TS, więc można popykać :D

To wildstar steam i non to dwie całkiem inne wersje gry?

Nie, serwery są te same, tylko steam pokazuje ilość online użytkowników steam.

Duża znacznie większość gra bez steama , w sumie sam pobiore i zrobie podejscie nr 3 do wildstara wczesniej wkurzało mnie ze mialem srednio 20 fps ale teraz lepszy sprzęt to w sumie czemu by jeszcze raz nie sprawdzić tej produkcji bo podobała mi się .

Niby skąd masz info, że więcej ludzi gra bez steama? Właśnie jak ta gra wyszła na steam, to nagle przyciągnęła do siebie masę graczy.

Zresztą ludzie jak mają do wyboru grę na steame, a grę bez, to większość ludzi wybiera steam.

Ale powiem Wam że jak tak pogrywam teraz na low lvl, to sporo jest ludzi.

To gram juz w gierke ale wybrac Dominion czy Exile bo nie wiem a chętnie do jakiejś polskiej gildi bym doszedł :D

Dominion.

Niby skąd masz info, że więcej ludzi gra bez steama? Właśnie jak ta gra wyszła na steam, to nagle przyciągnęła do siebie masę graczy.
Zresztą ludzie jak mają do wyboru grę na steame, a grę bez, to większość ludzi wybiera steam.

W mojej gildii 40+ osób aktywnych, steamowcy to jakieś 10-15%, policzmy teraz ile jest gildii na jakich serwerach etc, liczba graczy bez Steama jest ogromna.

Po I mniejsze obciążenie PCeta przy starych komputerach.

Gracze przed Steam release mało kto z nich wiąże konto ze Steamem, sam tego nie zrobiłem.

Ludzie przesiadają się obecnie ze Steama na samego klienta ( potwierdzone info, wystarczy poczytać forum, chat gry ).

Nie każdy ma Steama to kolejna sprawa.

Co do wątku "populacji" przykrą sprawą jest to, że Carbine nie okłamuje ludzi twierdząc, tak jak w przypadku innych gier MMO " Mamy xxx milionów graczy, dołącz do nas!" i tymi podobnymi bzdurami.

Pytania, która frakcja, na Dominion jest gildia Pelikany, coś robią, jest więcej osób doświadczonych online w gildii, niż po stronie Exile w 2 Drunk 2 Raid, gdzie, będę szczerzy nie mam czasu się bawić w budowanie gildii samemu, chyba, że ktoś chce pomóc/założy inną polską gildie, bo akurat na to miejsce by się znalazło, jednakże patrząc na przeszłość polskich gildi WS, polecałbym zebrać się pewna grupka ludzi i wybrać jedną z frakcji razem.

Wildstar nie jest grą prostą, ludzie po pewnym czasie odchodzą, utrzymanie stalego rostera na raidy to nie małe wyzwanie, nawet w międzynarodowych gildiach, więc im więcej ludzi w jednej gildii tym lepiej.

Jeśli znajdą się ludzie to chętnie dołączę do tworzenia dużej polskiej społeczności w WS. Jestem początkującym graczem i chętnie posłucham porad od bardziej doświadczonych.

Byłem niegdyś w gildii, która umarła właśnie ze względu iż ponoć coś tam było nie tak z raidem, który progresowali i wkurzeni ludzie odeszli z gry. Pamiętam jak ludzie wchodzili aby zgarniać bonusy za daily login i tyle. Grałem w okresie, gdy ponoć Wildstar ledwo zipiał, ludzi na początku było dużo, potem wraz z większym lvlem ludzie znikali. Ja sam nie wiem czemu nie gram w WS'a, choć miło go wspominam. Pewnie dlatego iż Wildstar ma dużo konkurencji, która nie musi być lepsza, ale potrafi przyciągać ludzi do siebie. Tak też z resztą uważam, że ludzie odeszli bo co chwila pojawia się coś nowego a WS ma ten problem iż nie umie ludzi utrzymać, czegoś mu brakuje ale nikt nie wie czego.

oczywiacie ze widza. brak mu stalych aktualizacji kontentu...nikomu nie chce sie farmic non atop tego samego raidu i dg . brak wojen gildi jakis obron baz czy czegoa w tym rodzaju ...a zazwyczaj to utrzymuje ludzi przy grze cos gdzie maja sie na chwile zatrzymac , pobawic oderwac od raidowania czy robienia dg. wszyscy narzekaja na pk a ten system tak naprawde utrzymywal ludzi w grze...dlaczego ludzie chca wracac do atarych gier z open pvp i pk ? typu l2

Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat czy w WS występuje ten słynny system P2W ?

Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat czy w WS występuje ten słynny system P2W ?

Ani trochę, czyste f2p

Szczerze, to po tym poście zainstalowałam ponownie Wildstar. To moje trzecie podejście, gdzie poprzednie skończyły się na wczesnym levelu, koło 10. Tym razem zmieniłam rasę, klasę, path/ścieżkę i gra mi się niesamowicie przyjemnie.:D Jestem po prostu zakochana w tytule i mam nadzieję ściągnąć znajomych do niej.

To masz podobnie jak ja, też 3-4 razy podchodziłem do gry, a teraz jestem zakochany w tytule. Osiągnąłem już w niej level cap i jest jeszcze lepiej !!!

@Vixrotre Jeśli szukasz gildii, albo po prostu masz jakieś pytania, napisz do mnie w grze, nick: Avento Prime :)