Dota 2 ulubiony bohater

Zapraszam do dyskusji oraz do pisania który z bohaterów tego moba jest waszym nr1 nie musicie wybierać 1 można kikla oczywiście dlaczego akurat ten itd ...

Najlepszy z niewidzialnych-Bounty Hunter, świetne Q, szybki escape i niezły gold z ulti.

Z testowanych postaci najprzyjemniej grało mi się jako Death Prophet i Lina, ale to wszystko zależy od tego co kto lubi. Większości pewnie najbardziej podobać się będą postacie typu Drow Ranger czy Bounty Hunter, które ławo wyfeedować, a mają bardzo konkretny dmg.

Clinkz

niewidzialność + speed

Uwielbiam tego czempa :)

Drow Ranger jest całkiem fajny i prosty dla początkowych graczy, a co do mnie to strasznie lubię Snipera, harass z kosmicznego zasięgu i to dobijanie potem z ulti ludzi którzy w ogóle o tym nie pamiętają i nie wracają jak mają low life

Żaden. Wszystkie postacie są nijakie, zrobione na jedno kopyto, jakby z generatora jakiegoś...

Żaden. Wszystkie postacie są nijakie, zrobione na jedno kopyto, jakby z generatora jakiegoś...

Nie, nie. Pomyliłeś grę, to DOTA, nie League of Legends.

Moim mainem jest viper :D Fajny slow z q i ulti + doty. Fajowo sir spamuje xD

Nikt jeszcze nie wspomniał o Rikim : Super czempion do zabicia przeciwnika 1 vs 1 niestety mało przydatny w Team Fight'ach.

Jurggenaut ::]

Wszystko zależy od tego gdzie idę:

Solo lane: Gondar

Mid lane: Magnus i Rubick

Short lane jako:

Carry: Luna i Medusa

Off lane: Clockwerk

Support: Dazzle i Shadow Demon

Jednak mimo wszystko najprzyjemniej mi się gra Dazzlem i Gondarem, bo są po prostu niezabijalni.

Visage i Wisp

Najczęściej supportem latam i granie nim mi odpowiada - Dazzle.

DK, Lanaya, Morph, Akasha.

Ursa Pro

Jako support Shadow Shaman ( jeden z najlepszych disablerów w grze, przynajmniej według mnie ), jako tank Magnus ( mega twarda postać z fajnym buffem i ultimate ), ulubiony mag to Invoker ( jest po prostu mega, wielozadaniowa super postać ), Carry to Luna ( stun, rykoszety, fajne ultimate, no i najważniejsze fajny wygląd ) lub Drow Ranger ( po prostu postać przyjemna w graniu nią ), zaś z lekkich postaci ( assassyni, itp. ) to Phantom Lancer( klony, klony i jeszcze raz klony. Jednoosobowa armia, po prostu mów mi Legion :P ) lub Nyx Assassin( jeden z najbardziej prze zemnie lubianych herosów ze względu na jego styl gry ).

Pudge. Op Przyciąganie gdy przeciwnik cię nie widzi na midzie i robisz masakrę.

Ja tam uwielbiam Batridera, idealnie pasuje do moich wymagań co do postaci :D

Viper mimo ze malo gram w dote2 i jeszcze nie poznalem wszystkich postaci , aczkolwiek tym pickiem gra mi sie najlepiej poniewaz latwo sie nim wyfarmic i zdobyc kilka killi co pozniej pozwala na szybkie skonczenie gry :)

Ja mam kilku ulubionych :D

Dazzle- jeden z najlepszych supportów grze :D

Viper - Q, trucie, świetne ulti. BOSSSKIE.

Medusa - ona jest poprostu OP

Mirana - odpowiednik mojej ulubionej postaci z HoNa - Valkyrie :>