Dota 2 ulubiony bohater

no i najważniejsze fajny wygląd

Zacny sposób wartościowania przydatności i skuteczności bohaterów, milordzie.

Gram od niedawna i nie przetestowałam jeszcze wszystkich postaci, ale na dzień dzisiejszy najprzyjemniej gra mi się Jakiro (bardzo skuteczny i bardzo prosty w opanowaniu support, który może sporo namieszać w teamfightach), Puckiem (daleki zasięg i możliwość teleportacji z Q, a poza tym jest taki słodziutki) i Bounty Hunterem (genialne dobijanie przeciwników, niewidzialność, dużo złota, poza tym bardzo dobra kontra na Rikiego).

Riki - sztuką jest umieć nim grać przeciwko teamowi który jest ogarnięty (stawia wardy, gemy, dusty)

Bloodseeker - ulti przy którym ludzie wpadają w szal i wiedzą, że mogą uciekać lub stać, a i tak zginą :P

Riki - sztuką jest umieć nim grać przeciwko teamowi który jest ogarnięty (stawia wardy, gemy, dusty)Bloodseeker - ulti przy którym ludzie wpadają w szal i wiedzą, że mogą uciekać lub stać, a i tak zginą
O taak bloodseker :D Ulti i już nie ma ucieczki :D

Moi ulubieńcy:

Sniper

Drow Ranger

Bloodseker

Troll Warlord

To chyba tyle, trzeba więcej potestować: D

Mirana Jugernaut KUNKA! chaos knight Centaurn Warruner

Templar Assasin, Rubick no i oczywiście Windrunerr

Jako że ja w Docie cenie sobie przede wszystkim jedną rzecz - góry złota - to i ulubione postacie są dosyć oczywiste...

Alchemist, czyli 30 minut szału farmienia, butki, midasik, mjollnir, tarasque...

Sylabear, bo jak wiemy Midas jest cudowny, a dwa midasy na raz jeszcze lepsze

Doom, zjadamy, midasujemy, zjadamy, midasujemy...

Ogólnie można powiedzieć że lubię farmić :P

Moja ulubiona postać to RIKI.

Uwielbiam tą stałą niewidzialność tym bardziej, że miałem tylko jeden mecz, w którym ktoś kupił GEM na widzenie postaci z invisibility (zapomniałem jego nazwy).

Lubię też Zeusa za jego Ulti :D

Widzę, że nikt nie wymienił moich ulubionych postaci :P

Lion i huskar :P

Zastanawia mnie czemu ludzie boją się grać lionem na midzie :P I inwestują w hexa na początku niepotrzebnie :P

A Huskar ... co tu dużo gadać ... graliście to wiecie nie graliście to żałujcie :P

NAGA SIREN <3

Mrrr... Naga Siren :D

Zdecydowanie Axe do dżungli. Poza tym Bara wymiata :D

Hmmmm Mi sie tam podoba do junngli N prophat i void jako carry ;>

Warlock i Jakiro, obydwaj są znakomitymi Supportami, a ja preferuje wlasnie taki styl

Pudge i te epickie Hooki <3

Shadow Shaman i trapowanie przeciwników w wardach <3

Lion z dagonem <3

Lina z dagonem <3 XD

Phantom Assassin.

Dark seer, Alchemist, Troll, Furion.

Axe,Lina,Earthshaker, Ursa :3

Przypomniałem sobie, że strasznie lubiłem grać Wtich Doctorem (VolJinem)

Jakiro For The Win! :D

Medusa "Beauty fades but power lasts forever" :rolleyes:

Bristleback "Here we go" B)

Naga "Anyway you slice it" ;)