Dota 2 ulubiony bohater

To może ja się wyłamię i napiszę, że uwielbiam grać Meepo :D.

To może ja się wyłamię i napiszę, że uwielbiam grać Meepo .

Jedna z bardziej irytujących postaci :P oczywiście grając przeciwko Meepo.

Jedna z bardziej irytujących postaci oczywiście grając przeciwko Meepo.

Właśnie przypomnieliście mi o tych świnio-mendach. Siatka ! Bij! Siatka! Bij! kwi kwi kwi ! Trufle!! Siatka Bij! Człap człap. Te łajzy były zawaliste, ale nigdy nie byłem na tyle ogarnięty aby zacząć masterować Meepo. Gdy ktoś w DotA 1 ogarniał tego bohatera, to gra była wygrana na 100%. (może wrócić do DotA, ale do dwójki...)

Ancient Apparition, Crystal Maiden, Centaur Warruner, Mirana, Medusa, Nature's Prophet, Tiny, Razor, Sand King, Witch Doctor, Enigma, Dazzle, Chen, Tidehunter, Skywrath Mage, Lich, Bane, Enchantress, Leschrac, Sven, Elder Titan i to by było na tyle :P

"i to by było na tyle" całkiem spora pula bohaterów :P

Dzięki :P Jest ona taka a nie inna ponieważ DotA 2 to moje pierwsze spotkanie z MOBA i musiałem to ogarnąć samemu, i próbowałem różnych charów i tak jakoś wyszło w dodatku gdy gram sam to inni ludzie też często preferują supportów, carry czy initiatorów to trza się dobrać sytuacyjnie, dzięki czemu stałem się uniwersalny :P

Dzięki Jest ona taka a nie inna ponieważ DotA 2 to moje pierwsze spotkanie z MOBA i musiałem to ogarnąć samemu, i próbowałem różnych charów i tak jakoś wyszło w dodatku gdy gram sam to inni ludzie też często preferują supportów, carry czy initiatorów to trza się dobrać sytuacyjnie, dzięki czemu stałem się uniwersalny

DotA ma masę bohaterów, więc póki przebijesz się przez połowę nawet, to twoi ulubieńcy zdążą się zmienić parę razy. Jak zaczynałem grę w DotA 1 to moim pierwszym champem był Demon Witch, ale z powodu łatwości gania nim, nie był nigy moim ulubionym :)

Ja nie mam ulubionych tak na prawdę, potrafię zagrać każdym, ale jak mi to wyjdzie to już inna bajka.. xD

Ja nie mam ulubionych tak na prawdę, potrafię zagrać każdym, ale jak mi to wyjdzie to już inna bajka.. xD

Tutaj może bardziej chodzi o ulubiony w sensie wyglądu, skilli czy jakiś powiązań z przeszłości (np. mój first champ with penta kill), itp. a mniej niżeli chodzi o tym czy go masterujemy dobrze czy nie. Grając w DotA bardzo dobrze Trollem i Barą, nie były moimi ulubionymi, pomimo, że team mógł sądzić inaczej. Taka sytuacja...

Moja ulubiona postać to Templar Assasin. Na midzie sprawdza się świetnie. Doszedłem do momentu, w którym buduję ją sam i bez problemu gram nie używając ulta. Phantom assasin jako postać carry na bota albo topa. Ostatnimi czasy podoba mi się również ursa ;)

Tutaj może bardziej chodzi o ulubiony w sensie wyglądu, skilli czy jakiś powiązań z przeszłości (np. mój first champ with penta kill), itp. a mniej niżeli chodzi o tym czy go masterujemy dobrze czy nie. Grając w DotA bardzo dobrze Trollem i Barą, nie były moimi ulubionymi, pomimo, że team mógł sądzić inaczej. Taka sytuacja...

Pentakill.... RAMPAGE!!! :D

Moja nowa lista po ostatnich must ban na CM:

1. Solo lane:

-Clockwerk i Sylla (wiem, że bardziej się nadaje na jungle, ewentualnie offlane, ale ma dosyć duży sustain)

2. Mid Lane

-Rubick i Necro

3. Long lane:

-Carry: Weaver i Puck (śmiejcie się, śmiejcie. Z jednej strony bez feeda daleko nie pociągnie, ale taki escape mechanism)

-Support: Dazzle i Shadow Demon

-Offlane: Tusk i Bara (ostatnio coraz częściej banowany)

Imo invoker jest najciekawszą postacią aktualnie :)

Dla mnie mistrzem absolutnym jest sven.Amen.

Tak jak wspomniał Leman, każda postać zrobiona "byle jak". Żadne "woow". Uprzedzam.. To jest tylko moje zdanie.

Tak jak wspomniał Leman, każda postać zrobiona "byle jak". Żadne "woow". Uprzedzam.. To jest tylko moje zdanie

Taką opinię może wygłosić chyba tylko osoba, która nie umie nauczyć się nawet podstaw rozgrywki i stwierdza, że skoro nie potrafi wygrać, to z pewnością wina gry, a nie braku umiejętności (później spojrzałam na podpis i zobaczyłam "League of Legends" i wszystko stało się dla mnie jasne). Tymczasem każda postać w Docie 2 ma ogromny potencjał, każda jest unikalna, każdą można budować według różnej mety (w przeciwieństwie do championów w LoLu). Mecze w LoLu mnie nudzą, bo to jest bieganie według ściśle ustalonego schematu, natomiast w Docie każdy mecz jest dla mnie wyzwaniem dla mojego skilla i taktycznego myślenia, bo muszę dostosowywać się do sytuacji. Grałeś kiedyś offlanerem (funkcja, której w LoLu nie ma, bo gra byłaby wtedy za trudna)? Niesamowita zabawa.

A jesli już przy offlanerze jesteśmy, to moją ulubioną postacią wykonującą tę funkcję jest Bounty Hunter, choć jego potencjał odkryłam stosunkowo niedawno. Postać, którą można sporo zamieszać i która jest prawdziwym postrachem lasu i uciekających przeciwników.

Uwielbiam Liona i Miranę, ale tylko dlatego, że to odpowiedniki moich ulubionych postaci z HoNa <3

Grałbym w Dotę, gdyby nie fakt, że nie umiem otworzyć laptopa, który ma ponad 40 śrubek, a ja niektórych nie umiem znaleźć, a niestety mój laptop się przegrzewa prawdopodobnie z kurzu :<

Ale jak grałem w dotkę, to głownie nimi :D

UP:

Może oddaj laptop na czyszczenie do serwisu? Jest wykonywana taka usługa, 2 godziny roboty.

UP:Może oddaj laptop na czyszczenie do serwisu? Jest wykonywana taka usługa, 2 godziny roboty.

Tak, ale bez utraty gwarancji?

warn_ico.png
Warn za Offtop. - crracked

Masz laptop na gwarancji i już Ci się przegrzewa od nadmiaru kurzu? Mi mój własny zaczął się grzać dopiero po ok. 5 latach. Jeżeli chcesz pogadać na ten temat, to pisz na PW, żeby nie robić offtopu.

warn_ico.png
Warn za Offtop. - crracked