Dota 2 ulubiony bohater

@Verdes wiesz,mam szczęście do graczy przeciwnej drużyny którzy są na tyle ogarnięci że stawiają wardy gdzie trzeba,a ja samobójcą nie jestem :). Oczywiście czasem się zdarzy że spokojnie zrobię rosha na 6 :)

@Up no niestety ;__;,ale wiesz,na tzw. low levlach to się jeszcze sprawdza ! :D

Mój ulubiony to BH. Ciekawe wspomnienia, różne sytuacje do ogarnięcia no i trzeba przy nim troche myśleć co łączy przyjemne z pożytecznym.

I SAID GOOD DAY SIR!

Mój ulubieniec, Axe to jest bardzo denerwująca jak i wszechstronna postać, potrafi być zarówno przyzwoitym junglerem jak i nadaje się do ostrego harasu, zwłaszcza jeśli się ładnie deny'uje.

W wyższych bracketach może wypadać do prawda dość słabo, ale jednak mam do niego wielką słabość. No i jest to postać, na której trollowanie często się opłaca.

A, jeszcze jest cudnie zbudowanym charakterem - ma genialne teksty.

Muzyka klasyczna, na mida i jazda. Bo mogę.

Razor - enemy Carry się spoufala? Static Link, why hello there. Bardzo mobilna postać, również dosć wszechstronna, link jest bardzo dobrym skillem w late bo dobrze użyty potrafi 'wyłączyć' ważniejszych przeciwników, za to obrączka jest genialna do harassu. No i dochodzi jeszcze to:

Zobaczymy Panie i Panowie po następnym patchu... 8)

Axe jest szczególnie dobry przeciwko Bounty Hunterowi. Bardzo dobrze go kontruje.

Viper I każdą grę tym championem wygrywam :)

Ciężko jest przegrywać gry Viperem, o ile nie ma się w drużynie totalnych pustaków ;).

Venom i Slardar.Venom pogromca ursy ma slow i trutke dzięki której na początku można dorobić się kilku(czasami nawet kilkunastu ;d) fragów, slardar ma sprint, stun i niezły debuff pancerza..Najlepsze w tym wszystkim jest to że po patchu koszt many na sprint będzie zdjęty a dodatkowo zwiększą jego szybkość o kilka % zrobią korekte 1 i 2 poziomu ulti co wpłynie jeszcze lepiej na dmg w early i mid game.

Praktycznie każdy Support ale szczególnie lubie SD i Lich'a którym można grać na mid'dzie.

Powiem tak... Lion... niby support ale jak pójdzie na mida to jest kozak :D pakuje w kolce i mana draina a potem ulti :D Jak jest ulti to dobranoc i pozamiatane :D Wchodzi kombo kolce cios i ulti i nie ma co zbierać :D ( No chyba ,że to był huskar -.- )

Clinkz, Abaddon

Viper, Enchantress (nie mam na myśli tej OP kozy po reworku) i Spirit Breaker. Powód? Nie lubię gdy ktoś mi ucieka :D

Jako support najczęściej stary, dobry Treant. Yup, I'm with the trees.

Malo gram, ale najbardziej mi sie podoba Queen Of Pain.

Jak dla mnie, zdecydowanie Elder Titan. Lubię jego duszka i to jego tąpnięcie w ziemię. Tylko ult troszkę odstaje bo zadaje połowę dmg w dmg magicznym i połowę w dmg fizycznym przez co wróg blokuje więcej dmg. Poza nim, ogromnie lubię Alchemista. Ma fajnego ulta i dobrego stuna.

Uwielbiam grać Miraną ! Super postać dla mnie . Na 2 miejscu jest Razor :)

Zdecydowanie Phantom Assasin za swoje krytyki, pięknego slowa i te uniki mmm...

Na drugim miejscu natomiast jest Riki. Jakoś tak ostatnio sobie nim pograłem i mimo, że uważałem go za shit to jest dosyć fajny.

A ja wymienię postać inną niż reszta z was :) A mianowicie Faceless Void fakt faktem nie grałem dużo w dote bo szczerze średnio mi to idzie ale Void jest jedyną postacią którą jeszcze daję rade bo nie dosyć że ma uniki przeciwko normalnemu i magicznemu dmg to jeszcze stun slow doskok i przekozackie ulti stunujące wszystkich i wszystko na danym obszarze (aczkolwiek trzeba uważać żeby nikt z twojego teamu się nie znalazł w polu rażenia , jeśli sam w nie wejdzie to kij mu w oko może drzeć jape jego wina :) )

Moją ulubioną siłą jest na razie i polubiłem durable a moją klasą za to jest spectre. Za jej mini klona ,za pasyw do tarczy za obrażenia wracające do przecinika no i,,za jej q spowolnienie. A szykuje się do trudniejszej postaci elder titan.

Zaczynam przygodę z dotą(30h) i jak na razie lubię grać Sniperem poprzez swoje ulti, które ma mocne dmg oraz niskie cd jak i jego skile pasywne, które zwiększają range.
Druga postać którą lubie to Riki gdyż można łatwo nią gre carrować poprzez ganki na inne linie po 6lvl'u. Dodatkowo ma dobre dmg.

Alchemist, Lycan. Dwóch carry, Alchemist najsilniejszy carry w lategame, wymaga masy farmy (która jest strasznie przyjemna dzięki jego E), lycan kruszy mid game, wypada z jungli z 3 itemami w 20 minucie i robi rampage na dzień dobry.