Dota 2 ulubiony bohater

Mirana z tego samego powodu co wyżej. Dobre damadże i możliwość pomocy sojusznikom. Na drugim miejscu Spectre :D 6 Spectr w jednej chwili, w walce i nie wiadomo którą bić.

6 Spectr w jednej chwili, w walce i nie wiadomo którą bić.

Bitch please.

phantom_lancer_vert.jpg

Bitch please.

SRSLY?

chaos_knight_vert.jpg

@Up Phantom lepszy -_- .

Jak na razie moimi ulubionymi bohaterami są:

Ursa- Za Roshana w 8-9 minucie jak się człowiek zepnie <3.

Phantom Lancer-Tego pana przedstawiać nie trzeba,świetne pasywy + dmg+escape,dodatkowo znakomity pusher /carry.

Chaos Knight - Doskonały "anti escape". Postać dla farciarzy :) (kto grał ten wie),do tego świetny stun,tylko utli takie oklepane.

Lich- Wspaniały lane support/ carry ,ogromny dmg z q + buff na obronę+plus odzyskiwanie many z creepów+ ULTI które w team fightach po prostu "robi" grę <3

Brewmaster- Opój grubasek <3. Stun+kryt i tak cały czas + ulti i do ucieczki i do zbierania killi (jak to te 3 pandy ogarnie :lol: )

Gram oczywiście jeszcze wieloma innymi postaciami i cały czas ogarniam nowe ale te są moimi ulubionymi :). Może do tego grona dojdzie jeszcze Lone Druid o ile znajdę ekipę i będę mógł go wreszcie przetrenować. :D

Hypsta, jak się człowiek zepnie to i już do 7 minuty zrobi rosha :P

Hypsta, jak się człowiek zepnie to i już do 7 minuty zrobi rosha

Jak sie człowiek zepnie to i już przed pierwszą falą zrobi :0

Moim ulubionym bohaterem jest Gondar aka Bounty Hunter ze względu na całokształt . Jego mechanika, wygląd, skille a nawet linia na którą powinien iść pasuje idealnie do moich wymagań. Oprócz tego za sam wygląd fajny jest Jakiro, Puck, Skywrath Mage i Warlock za ulti.

a nawet linia na którą powinien iść pasuje idealnie do moich wymagań

Pytanie za to punktów - na jaką linię powinien iść offlaner?

Lion, Spirit Breaker, Jaggernaut, Anti-mage, Bounty Hunter.

Ale nie 1v1. Chyba. xD

@Alpha Offlaner powinien iść na offlane? Jeżeli się nie mylę hard lane dla radiant to top a dla Dire bot. Jestem średnim graczem ale wydaję mi się że podstawy znam. A mówiąc o linii chodziło mi o to iż z lol'a mam przyzwyczajenie że gram solo jako iż byłem toperem, więc w docie najbardziej pod pasowała mi rola offlaner'a.

Nie jest powiedziane, że w Docie 2 top dla Radiant/bot dla Dire muszą być hard lane, bo wszystko zależy od picków. BH na offlane jest w porządku, ale jeśli nie umiesz nim w miarę dobrze grać, to bardziej przeszkadzasz niż pomagasz.

Ciężko stwierdzić, którą postać lubię najbardziej. Ostatnio świetnie gra mi się Weaverem i Furionem.

Bardzo lubię Slardara - niedoceniany ale redukcja pancerza mi się podoba (jak Ci się jeszcze uda kupić Desolator I AC to jest jakaś pomyłka).

Kiedyś lubiłem grać Anti-Funem ale jakoś przestałem czuć tę postać.

Ostatnio widziałem 2 rusków którzy chcieli sami Rosha zrobić ;___; (byli w mojej drużynie) przed pierwszą falą. Nie ma co Rosha robić przed pierwszą falą z randomami bo to wieeeeeeeeeelki błąd. Tylko stracimy farmę albo nawet życie,czy zabije nas Rosh czy przeciwna drużyna to już tylko szczegóły :D

Najlepszy jest Lone druid albo Nature prophet dwie postacię której kocham lone który jest trudny do ogarniecia ale za to jak sie troche z farmi to bije a prophet bardzo dobra postać do pusha oczywiście lone też dobry

-Huskar przyjemna klasa

-Phantom lancer denerwująca postać dla tego kocham nią grać.

-Viper denerwująca postać też kochana

-Venomancer podobny do viper <3

-Skywratch zaisty nuker.

Sven, Abaddon, Sniper ^_^

Nikt jeszcze nie wspomniał o Rikim : Super czempion do zabicia przeciwnika 1 vs 1 niestety mało przydatny w Team Fight'ach.

Bo riki ssie... Naprawdę bardzo trzeba do nafeedować żeby działał jak dobry carry, a takiemu Spectrze czy CK wystarczy ok. 15 może 20 min farmy. Po za tym ludzie pickujący rikiego najczęściej:

-nie potrafią się dobrze ustawić

-liczą tylko na niewidkę

-nie potrafią farmić

-są praktycznie niszczeni przed 6

-wystarczy dust albo gem i rikiego nie ma w grze :P

Ostatnio widziałem 2 rusków którzy chcieli sami Rosha zrobić ;___; (byli w mojej drużynie) przed pierwszą falą. Nie ma co Rosha robić przed pierwszą falą z randomami bo to wieeeeeeeeeelki błąd. Tylko stracimy farmę albo nawet życie,czy zabije nas Rosh czy przeciwna drużyna to już tylko szczegóły

W 2 nie da rady ale całym teamem który musi być dobrze dobrany idzie zrobić Roshana przed praktycznym rozpoczęciem gry :P. Po za tym nie wiem czy wiesz ale taki Ursa robi Roshana sam na 6 lvlu z jednym itemem :P

W dwójkę Roshana można / można było zrobić jak tylko się zjawił.

Ursa + Io

Salvy na Io, leczenie poprzez Tether nie jest przerywane. Tylko wybranie tych dwóch hero na starcie to jak wystrzelenie nad głowy racy z napisem "IDZIEMY ZABIJAĆ ROSHANA"