eHogwart.pl - nowe, magiczne RPG [zapowiedź]

Nie masz jakichś dodatkowych regułek w adblock?

Sam plik http://ehogwart.pl/assets/out/images/logo.png jest u Ciebie dostępny?

Normalnie widać logo.

Fajny by był ten system walki w czasie rzeczywistym :D. Ale jak zwykłe klikanie dla casuali to podziękuje.

Mogę ujawnić, że w klubie pojedynków NA PEWNO dostępny będzie tryb walki real-time. Gracz będzie miał 30 sekund na wybór odpowiedniego zaklęcia, średnio pojedynek powinien trwać do 5 minut.

W klubie pojedynków będą brać mogli udział wyłącznie DOŚWIADCZENI gracze (Ci, którzy stoczyli już wymaganą liczbę pojedynków - dzienne ograniczenie do 2).

Aby zostać mistrzem pojedynków danego domu, a co dalej idzie wziąć udział w starciach z innymi domami o dodatkowe punkty do pucharu domów, należało będzie wygrać play-off swojego domu (układane najprawdopodobniej na zasadach play-off).

Zaklęcia atakujące będzie można ćwiczyć wyłącznie na OPCM.

dobre w chu* xD. Powodzenia ziom w pracy :P

Dzięki! :)

Na facebooku zgromadziliśmy już ponad 3000 fanów, sama gra powoli nabiera rumieńców... Jeśli ktoś zainteresowany jest udziałem w testach, proszę o zgłaszanie się w tym wątku bądź na PW. :)

Dzień dobry,

czas na małe wieści z planu. :)

Po długich męczarniach opracowałem mecze Quidditcha i system treningów. Aby zachęcić do aktywności jak i urealnić grę treningi domów odbywać będą się codziennie w 1 z 4 dostępnych pór (16-17, 17-18, 18-19, 20-21). Podczas treningu qudditcha będzie można podnieść swoje umiejętności w grze na miotle.

Zawodnicy Qudditcha dzielą się na Ścigających, Obrońców, Pałkarzy i Szukających. Każda pozycja posiada unikalne statystyki, gracz przed pierwszym treningiem wybiera na jakiej pozycji chce trenować. Skład drużyny na mecze wybierany jest automatycznie wg. potencjałów wszystkich graczy w danym domu, wyeliminowałem pozycję kapitana, tak, by zapobiec ewentualnym niesnaskom dotyczącym składów. :)

Wygląda bardzo ciekawie. Tak z ciekawości Karol sponsoruje? Pamiętam, że kiedyś gra na takiej samej stronie stała na hostingu entergames.

Niestety (albo stety) nie mam żadnego sponsora. ;)

Co do samego projektu, wypadło mi kilka spraw prywatnych, prace odrobinę zwolniły (aktualnie zakończyła się closed-beta w kręgu friends-family ;P) i jestem na etapie tworzenia wyglądu środka gry (zamiast samych konceptów i bootstrapa).

Czołem, jako, że premiera gry powoli się zbliża, zdecydowałem się opublikować pełną wersję strony głównej.

Co o niej myślicie? :)

Fanpage na facebooku zebrał już ponad 4000 fanów. DZIĘKI!

Mi się podoba, no ale wiadomo grafika to nie wszystko ;)

Wygląda naprawdę fajnie, szczerze, to nie mogę się doczekać, bo do uniwersum HP mam spory sentyment. :) Na kiedy przewidujesz premierę?

Zakładałem okolice końca czerwca bieżącego roku, jednak przez kilka kwestii prywatnych rozciągnęło się to trochę. Nie wykluczam tego kwartału, nie chcę jednak rzucać dokładną datą, bo mnie potem zlinczujecie. ;)

Czołem,

niebawem otwieram rejestrację tak, by każdy mógł sobie zarezerwować nick (tak naprawdę będę zbierać bazę graczy ;>).

Mogę pochwalić się, że aktualnie w grze znajduje się:

120 różnych przedmiotów, w tym;

  • 15 różnych mioteł od Quidditcha;
  • 20 różnych różdżek;
  • 10 różnych wariantów strojów (każdy daje inne bonusy);

50 przeciwników PVE (w tym piątka "bossów");

Aktualnie pozostało mi podpięcie gry do wyglądu, przygotowanie obrazków przedmiotów (jak i przeciwników), małe rozwinięcie craftingu, walk... i premiera. :-)

Kiedy premiera?

Edit poczytałem wyżej i widzę, że jeszcze nie wiesz. No nic, ciekaw jestem gierki.

Dzięki za zainteresowanie.

Jeśli chodzi o rozkład w czasie, wstępne (bardziej, bardziej) otwarte testy chciałbym rozpocząć na początku - w połowie lipca. Wszystko jednak zależy od tego jak się wyrobię z grafiką.

Ponadto, wciąż poszukuję osób chętnych do tworzenia fabularnych zadań i informacji w środku gry. :)

Czy posiadasz licencję na markę Harry Potter od WB Studio?

Czy posiadasz licencję na markę Harry Potter od WB Studio?

Na podobnej zasadzie współpracuję z dystrybutorem Nintendo. Sprawia to kilka problemów (np. nie możemy używać nazw postaci czy ataków z oryginału), ale większość da się "obejść".

Po eHG będę celować już we własne uniwersum. :-)

No to życzę powodzenia, bo wiele projektów z HP zostało zamykanych szybciej niż powstało przez WB Studio