Ekipa do gry Juggernaut

To ja też w to wchodzę, nick Grotesk

A ciebie to znam :D

Dobra to wszyscy mamy być o 19:55 obok tej instancji, a jakieś rozkazy, co robimy kto będzie tym lordem xD?

Tak dokładnie 5 min. przed 20.Wszyscy w swoich slotach niech mają wyposażone 3 medaliony oraz jeden eliksir.

Tak przy okazji od 6 lvl w tej pierwszej wiosce jest q na insta.

A ten Ogr w instancji ma 600 hp, takie ostrzeżenie :)

A jakie są frakcje i czy dają jakieś bonusy?

Właśnie powiedziałem, żeby każdy wyposażył się w medalion, który średnio zadaje 68 dmg.A jeden eli tak na zapas. Nie ma się czego bać jeśli jesteśmy w grupie.

A co myślicie o założeniu gildii?Chciałbym znać Wasze opinie na ten temat oraz w jakiej frakcji miałoby to nastąpić.

Boss ma 600hp ;]

EDIT. Całkowicie jestem za gildia

Pomysł z gildią jest dobry jakby co mój nick Saplle ;)

Mój nick : Gregor

W grze jest zbyt malo Questow ;/ Na 6lv. jest quest jedynie na zabicie Bossa z Gloomy Cave...

Jeżeli się uda zrobić insta to na kiedy następny?Może byśmy szli na tę królową.

Ja przepraszam, ale nie bede uczestniczyc w dzisiejszej inscie... Glupi weszlem juz do insty i moge dopiero jutro

EDIT. Złoty, ktory masz lv ?

Dopiero 7, lecz myślę już naprzód.

Ja stoje na 6, lv nie leci, co chwile padam...

Szkoda Panowie że instancja się nie odbyła.Większość błędu leży po mojej stronie(nie wiedziałem jak się robi grupę).Proponuje jutro o 19.50 przed pierwszą instancją,lecz tym razem bez błędów.Jeszcze raz przepraszam.

Damy rade po 20? Dopiero wtedy odblokuje mi sie insta

Znowu gra na tury? Wole Heroesów III

PS:Ja mogłem się zalogować bez żadnych zwrotnych emaili. Inaczej mówiąc, zrobiłem konto i grałem.

Co z tą gildia? Zakladamy? Najlepiej, gdy GM'em bylby zloty

Gildie można założyć dopiero od 8lvl.

Nikt z polskiej ekipy nie ma 8lv? :blink:

Pisze sie Nick Yagami