Ekipa na lata

W takim razie czekamy! :slight_smile:

Właśnie odpisałem na zapytania chętnych. Gdybyście mieli jakiekolwiek problemy z dołączeniem na serwer piszcie priv. Dzisiaj niestety opóźnienie wynikło z przyczyn prywatnych, także wybaczcie za zwłokę i wbijajcie śmiało :slight_smile:

Chcę zrobić go jako healer, a tak przy okazji to podeślesz mi też tego discorda?

1lajk

Wejdź na discorda to to obgadamy :smiley: Wysłałem adres na priv :slight_smile:

Coś chyba nie tak z kanałem jest, bo niczego na nim nie widzę :confused:

Również jestem zainteresowany :slight_smile:

1lajk

Jak można discord by było super :slight_smile:

1lajk

Prosiłbym o link do discorda

1lajk

można link? Z gory mowie, ze jestem poczatkujacy jesli chodzi o Aa

1lajk

Poszło na priv, czekamy :slight_smile:

Z uwagi na to, że wielu z potencjalnych zainteresowanych, to gracze, którzy nie mieli nigdy wcześniej styczności z ArcheAge pozwolę sobie udostępnić najnowszy poradnik, który przybliży im wygląd end game’u. W poniższym artykule znajdziecie informacje o dwóch z kilkunastu codziennych aktywności bazowych. Zapraszam do lektury i do Ekipy!

W świecie Erenor robi się tłoczno, ktoś musi oddzielić ziarno od plew, dołącz do nas i zostań bohaterem starego kontynentu! :wink:

https://forum.mmorpg.org.pl/t/poradnik-poczatkujacego-rifty-fresh-ezi-cz-1/108163

Byłbym wdzięczny jakbyś wysłał mi discorda, póki co nie wejdę bo internet za słaby nawet na AA samo ,ale się przyda na przyszłość

1lajk

Witam,
prosiłbym o namiary

1lajk

Discordy już lecą na priv, a my jeszcze raz zapraszamy każdego zainteresowanego wojownika, czarodzieja i łucznika, a i uzdrowiciele,czy też grajkowie na wagę złota, toteż przybywajcie! :wink:

1lajk

Zainteresowany :smiley:

1lajk

Tez poprosze PW

1lajk

Również poprosze discorda na PW :wink:

1lajk

Poszły wiadomości na priv! :slight_smile:

Przyznam, że się zainteresowałam. Grałam w ArcheAge dawno i krótko, więc niewiele z tego pamiętam, ale chętnie spróbuję swoich sił :slight_smile:
Także również proszę o discorda na priv

1lajk

Witam, chętnie bym spróbował swoich sił w AA (nigdy nie grałem w to MMO), poproszę o link do discorda :slight_smile:

1lajk