Ekipa na lata

A ja z wielką chęcią Cie przyjmę! Discord już leci na priv ! :slight_smile:

Szczerze zachęciłeś mnie do spróbowania tego tytułu, więc z chęcią bym dołączył do ekipy o ile nie przeszkadza wam niewielki brak czasu na grę w tygodniu i zerowe doświadczenie z grą. :slight_smile:

1lajk

Tak jak wspomniałem tworzymy ekipę na lata, ArcheAge to core gildii, ale każdy potencjalny członek “inwestujący” swoją osobowość na rzecz gildii to cenny skarb :slight_smile: Discord leci na priv :slight_smile:

Cześć, można prosić o discorda? :slight_smile:

1lajk

Jasne już leci do Ciebie :slight_smile:

To i ja bym poprosił discorda :slight_smile:

1lajk

Już leci :wink:

Czy dla fana paladynów tanków znajdzie się miejsce w AA?

Oczywiście zarówno w PvP jak i w PvE paladyn to niezastąpiona postać, a samych rodzai tanków jest ze 40 :slight_smile:

Wchodzę w to!

Nie grałem w AA ale mam dość szukania miejsca w świecie MMO, czuję że znalazłem dom :slight_smile:

Ja też :smiley: Discord leci na priv :slight_smile:

Ja także chciałbym spróbować swoich sił w gildii oraz w grze.

1lajk

Chciałem sprawdzić jak wygląda ten nowy serwer, ale nie mogę się na niego zalogować. Dziwne zważywszy na to iż konto stworzone zostało jakoś w 2016r.

Musisz zrobić nowe konto żeby zagrać na nowym serwerze.

1lajk

Jestem zainteresowany ale mam nadzieję ze miejsce dla całkowicie nowego gracza AA się znajdzie :stuck_out_tongue: Kiedys ograłem kilka mmmorpg ale powiedzmy,że tego starego typu…

2lajki

Zainteresowałeś mnie swoim pomysłem, trudno mi było zostać w jakieś ambitniejszej grze MMORPG na dłużej ( może przez brak ekipy). ArcheAge pobrałem chwilę pograłem i wydaje się dość ciekawą gierką. Chciałbym prosić o Discorda jeśli jest miejsce :smiley:

1lajk

Też poproszę Discorda na priv, wieczorem postaram się ściągnąć AA.

1lajk

Grałem w Archeage’a przez jakieś 2 lata i właśnie myślałem nad powrotem za jakiś miesiąc, jak jeszcze wtedy będzie aktywna ekipa to z chęcią dołączę :smiley:

1lajk

Takie pytanie, dla znających się, jakiego sprzętu (broń, pancerz) powinienem używać grając jako Doombringer?

Kwestia tego jaki styl rozgrywki preferujesz :slight_smile: