Elyon - Pierwszy w Polsce Stream z Nowego MMORPG Elyon!

Yo wszystkim!
Chciałem wszystkich serdecznie zaprosić na pierwszy w Polsce Stream z Nowego MMORPG Elyon!

| Data: 10.02.2021 | Start Godzina: 20:00 |
0000

Więcej informacji znajdziecie na moim Kanale Twitch:

LINK DO STREAMA

A jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami o mnie i o moich Stream’ach oraz dodatkowo wziąć udział w konkursie w którym do wygrania będzie konto do gry.
To zapraszam na moją stronę na Facebook:
https://www.facebook.com/Adartaer-302565913754841/

Oraz inne Social Media:

Twitter:
https://twitter.com/Adartaer
Instagram:
https://www.instagram.com/adartaer/

1lajk

pierwszy w polsce xD dobre hasło wyborcze ale niestety to nie jest prawda (jak hasła wyborcze)

2lajki

Ja nie widziałem jeszcze żadnego z naszych rodaków który by Stream’ował Elyon’a. Jeżeli się mylę to zapodaj link do kanału czy coś, bo tak to sobie można pisać cokolwiek się chcę. Poza tym po części masz rację tak to jest takie hasło które ma przyciągnąć potencjalnych widzów o to w tym chodzi. Dopóki żyjemy w czasach wolnego internetu mogę sobie pisać co mi się podoba ^^

ja sie pytam, kto w 2021 jeszcze twiterra uzywa

1lajk

Możesz pisać. Ale internet weryfikuje szybko że gadasz rzeczy z dupy. Wtedy będą Cię mieli głęboko a nie oglądali twoje strimy. Sam oglądałem polskie strumyki z koreańskiej wersji. To tylko rada koleżko.

2lajki

na pewno nie Trump

Bardzo dużo osób przynajmniej mi znanych od Stoopzz’a po Asmongolda chociażby :yum:

@CarlitoWizjoner
No spoko ja mam w ulubionych kategoriach “Elyon” od kilku dobrych miesięcy i jeszcze nigdy nie widziałem a zaglądam codziennie na Twitch.

gdzie go można pobrać?

Zakaz propagowania nienawiści / nękania

Jakiekolwiek nękanie jest niedozwolone. Znieważające komentarze dotyczące rasy, religii, kultury, orientacji seksualnej, płci lub tożsamości nie będą tolerowane.

takie coś pisze sobie na streameczku, no sorry ale ja nie oglądam lgbt

1lajk

Fajny scam gdzie ten strim niby ?

Nie no szacun. Wielka reklama a nawet konta do gry nie masz… 1h stream z próby kupienia konta… Druga godzina dochodzenia ze do tego konta trzeba kupic gre bo jest buy to play ( dobrze ze ktos na czacie Ci to napisał) xD 0 pojecia o grze ktora sie reklamuje… Co było w trzeciej godzinie nie wiem nie dotrzymałem :slight_smile: Nic tylko pogratulowac.

3lajki

No i fajnie, bardzo mnie to cieszy ^^ powodzenia kimkolwiek jesteś!

Ooo jest i “forumowy” Troll Numer 1. Nawet nie chcę mi się tłumaczyć tego komuś takiemu jak ty :3 Nie musisz przychodzić na moje Streamy nikt ci nie karzę im mniej takich osób jak ty i pan wyżej tym lepiej.
Ps. A to mmorpg.org jest jakimś wyznacznikiem, że jak tutaj się “reklamuję” to muszę być profesjonalnie przygotowany itd.? XD

No ale Talar ma rację, to kpina jakaś… I nie, nie nazywaj mnie “trollem” bo po prostu zarówno ja jak i Talar wyraziliśmy swoje zażenowanie, i nic z trollowaniem raczej nie ma to wspólnego.

P.S. Swoją drogą zmień sobie kategorię na twitchu na “just chatting”, bo żadnej gry nie streamujesz…

2lajki

Chłopie jeśli masz zamiar przygotowywać się na odpierd*** to nie rób nic i po prostu miej nadzieję, że wszystko Ci spadnie z nieba. Przecież to takie proste xD
Reklamujesz się na forum, odwalasz maniane a jak ktoś daje Ci konstruktywną opinie to bierzesz to za atak zamiast wyciągnąć wnioski.
Wszedłem dosłownie na moment, zobaczyłem pusty ekran plus typa siedzącego w koncie i nie mówiącego nic.
Wyszedłem, zapomniałem.
“Pierwszy w Polsce Stream…”
Ehe xD

2lajki

Nie mów mi co mam robić XD ale wy się tutaj spinacie na tym forum śmiać mi się chcę. Nie chcesz? Nie podoba się? Nie wchodź proste. Nikt ci nie karze, jesteś wolnym człowiekiem. Dodaj sobie mój kanał do “nie interesuję mnie” i zapomnij.

Po pierwsze to ja nikogo nie prosiłem żeby to wrzucać na główną guzu sam to wrzucił. Po drugie to nie jest “konstruktywna opinia” tylko hejcenie dla hejcenia, ale spoko przez te wszystkie lata przywykłem do tego na tym forum i znam już niektórych ludzi “po Nick’ach” i uwierz mi ich zdanie spływa po mnie jak ciepły letni deszcz.

No i bardzo dobrze mam nadzieję, że tutaj nasze drogi się rozchodzą i już nigdy się nie skrzyżują ^^

ale wstyd xD A przy okazji chciałem wszystkich zaprosić na mój jutrzejszy stream o godzinie 20:00 z pierwszego na świecie gameplaya z wiedźmina 4, co prawda jeszcze nie wyszedł i go nie mam ale kto wie, może jutro już będzie i będę mógł wam pokazać.Na pewno cdpr coś na mój stream wymyśli xDDDDD nie no sikam XD nawet nie sprawdził czy mu pójdzie, czy w ogóle się odpali, czy launcher działa NIC. Tylko pozapraszał wszystkich forumowiczów na stream na którym się dowiedział, że nic nie będzie streamował. MISTRZOSTWO ! Pierwsza klasa po prostu… podstawówki. Hej, zapraszam wszystkich pierwszy POLSKI stream z jakiejś koreańskiej gry mmo ! Nie mam ściągniętej, nie wiem czy działa, nie mam konta. ALE BĘDĘ KURWA PIERWSZY !

Przy okazji “karze” pisze się KAŻE bo kazać. Już nie chciałem ci tego wytykać ale robisz ten błąd kolejny raz przy zdaniu :" NIKT NIE KArzE CI TEGO OGLĄDAĆ" co w ogóle jest najdurniejszym sformułowaniem we wszechświecie, każdy kto musi coś takiego napisać pod swoim streamem albo youtubem znaczy ma beznadziejny content i zamiast tak pisać to albo się weź za poprawę, albo pousuwaj wszystko z fejsa, twitcha, załóż kanał na nowo i tym razem się przygotuj przed czymś takim albo w ogóle sobie daj spokój bo z takim nastawieniem to możesz sobie darować, jak nie potrafisz przyjąć krytyki na klatę za totalne dno które zaserwowałeś to nie powinieneś streamować. I nie mów, że nie reklamowałeś, bo próbowałeś odjebać reklamę na swoim twitterze, fejsie i tutaj. Innymi słowy obiecałeś coś co nie wiedziałeś, czy w ogóle jest do spełnienia i może ktoś zamiast z ciekawości wejść na twojego streama i stracić przy tym masę czasu mógł skoczyć do żabki po browarka i ciperki i sobie obejrzeć netflixa, a tak zabrałeś kilku “widzom” ich kilka minut z ich cennego życia… Żenada.

6lajków

Psy szczekają a karawana jedzie dalej~~~~
MASC-NA-BOL-DUPY-Cudowny-lek-na-problemy-ludzi

dokąd ta karawana jedzie ? Na kolejny stream bez streama ? Twoja karawana nie ma dwóch kół, schorowanego konia i podarte płótno. Nigdzie już kolego nie pojedziesz :smiley:

widze działo się wczoraj na streamku :slight_smile: szkoda że mnie nie było hehe

1lajk

Taki wielki z ciebie streamer, a widzę, że ToS twitchowy nieznany :slight_smile: Za złą kategorię można dostać nawet czasową blokadę kanału, napisałam to więc z troski o ciebie, bo widzisz ile ludzi jest na ciebie cięta - kilka zgłoszeń i już bot twitchowski by się pewnie zainteresował tym co (nie) streamujesz :wink:

Swoją drogą jeśli chce się być twórcą treści w internecie to trzeba mieć jedną ważną cechę - zdolność przyjmowania krytyki. I to zarówno konstruktywnej, jak i też mniej. Bez tego ciężko ci będzie przeżyć w tym świecie.

Pokory też by ci się trochę przydało, twój ton wypowiedzi jest zwyczajnie dziecinny.

5lajków