Elyon - Pierwszy w Polsce Stream z Nowego MMORPG Elyon!

czekajcie ale czy wy mi chcecie powiedzieć że ziomek reklamował 1 stream elyona w polsce, nie mając zainstalowanej gry, nie mając konta, nie mając pojęcia jakiegokolwiek jak to zrobić i siedział 3 godziny z włączoną kamerką i czarnym ekranem aż się zoriętował że nie pogra? to się kurwa nadaje do dziennikarskiego zera, stanoskiiiiiiiii

7lajków

byl na tym streamie krzysiu stanoski?

Podbijam ^^

Nie, ale była cała rakowa śmietanka tego forum jak ty, t4l4r i inni + teraz jeszcze pojawiła się nowa twarz wulfic xD

Czyli ludzie którzy są u mnie pobanowani na kanale od przeszło dwóch lat XD :thinking: o ile mnie pamięć nie myli jeszcze za czasów jak Stream’owałem Aion’a hehe :wink:

Zresztą nie trzeba was przedstawiać wszyscy was tutaj znają i pamiętają ^^

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Ta taa

No już raczej cię nie będzie bo od 2018 roku jakoś jesteś zbanowany XDDDDD

Podobno na Wykopie jest zapis całej transkrypcji z tego Streamu jak nie wiesz jak było to tam tego na pewno się dowiesz. :+1:

Scam, byłem na streamie, ale gry nie było. Nie wiem czy to było zamierzone, czy nie, ale turbo dzban akcja.

1lajk

Czyli ludzie którzy są u mnie pobanowani na kanale od przeszło dwóch lat XD :thinking: o ile mnie pamięć nie myli jeszcze za czasów jak Stream’owałem Aion’a hehe :wink:

to co połowę twoich widzów zbanowałeś ? Nie szkoda ci wyświetleń :smiley: ?
image

3lajki

Ojooooj ktoś zgłosił mój komentarz… Psycha siada :confused:

1lajk

To była akcja typowo zarobkowa wiesz ile pitosu na tym przytuliłem mordo

Nie wiem na co siadasz, w każdym razie mi nic nie siada tylko nie pozwolę sobie żeby jakiś random z internetu mnie obrażał, ale śmiało poużywaj sobie jeszcze chociaż tutaj, bo gdzie indziej ktoś taki jak ty może to zrobić jeżeli nie tufaj? :v::grin:

Dziękuję wam wszystkim serdecznie za wszystkie komentarze jest mi naprawdę niezmiernie miło. Kurczę jak nie wiele trzeba żeby stać się gwiazdą :3

Mam pierwszego psychofana!
@Wulfic musiał aż moje zdjęcie z prywatnego profilu Facebook wziąć i przerobić ^^
Przyznaj się łobuzie, że fapałeś pod moją dziewczynę, bo jest piękna, pewnie ci się podoba co? A ty ty przejrzałem cię. Niestety ty nigdy takiej nie będziesz mieć, bo twoje życie to klawiatura poza tym pewnie jesteś ulańcem i która by cię zechciała.

O kurwa :smiley: Chłopaki, chyba lepiej przestać się nabijać bo gościu jest psychicznie chory, ja myślałem, że śmiejemy się tu ze zdrowego chłopaka który nie chce się przyznać do błędu, ale to chyba jednak jakaś choroba psychiczna. :confused:

P.S on nazywa innych użytkowników “ulańcami” a wygląda tak XD : image
To może być zaburzenie urojeniowe. Radzę to sprawdzić u kogoś.

2lajki

typie ja ciebie na oczy nie widzialem a ty mi mowisz ze mam bana u ciebie na streamie xd nawet tam nigdy nie bylem, prawdopodobienstwo ze trafie na stream takiego randoma jak ty jest mniejsze niz wygrana w totka :stuck_out_tongue:

dales dupy i jeszcze sapiesz do wszystkich, zero refleksji, za grosz wstydu xD zenua, pozdrawiam tego jednego widza na twoim streamie ktorym jest zapewne twoj telefon komorkowy xD

@Wulfic Pisze to gość który wbija komuś na FB i fapie do zdjęć jego dziewczyny XDDDDDDD

Hahahahahahha. Typie odpocznij od internetu. Zakład we Wronkach już jest chyba blisko.

Stary nikt nie masturbuje się do zdjęć twojej dziewczyny i nie będe jej też w żaden sposób obrażał, bo ona nic nie zrobiła, ty dałeś totalnej plamy zamiast się do tego przyznać przeprosić zachowujesz się jak jakieś niedojrzałe dziecko, teraz naprawdę już powoli zaczynam myśleć, że możesz mieć jakieś problemy psychiczne i dlatego wycofuję się z tej dyskusji i tobie radzę się gdzieś udać przebadać. I ja to mówię absolutnie SERIO bez żadnych podtekstów czy kpin, możesz mieć zaburzenie urojeniowe bo twierdzisz ze wszyscy tutaj to trolle, ze jestes bez winy, ze uzytkownicy są ulani a z twoich zdj. wynika, że sam jesteś dosyć otyły, oskarżasz ludzi, że masturbują się do zdjęc twojej dziewczyny, zachowujesz się jakbyś miał spory fanklub i widzów, a przecież widać na twoim twitchu, fb,insta i twitterze traffic : zerowy, Zapraszasz wszystkich na stream do gry której nie masz dostępu i nigdy nawet nie odpaliłeś, mówisz,że sporo zarobiłeś na tym streamie a przecież wiemy, że nie dostałeś nic. Dla mnie to znaki ostrzegawcze i może sobie po prostu nie zdajesz sprawy ale ja naprawdę z dobroci serca sugeruję pójście do psychologa może ci coś da i się ogarniesz. Możesz też być bipolarny i to też nie jest śmieszne bo zaraz zaczniesz tracić kontrolę nad swoim życiem. Radzę ci gdzieś pójść póki jesteś świadomy tego co robisz.

Pozdrawiam.

3lajki

zarobil na tym streamie HAHAHHAHa, debil roku a dopiero luty xD

3lajki

Nie poczuwam się żeby kogokolwiek przepraszać a już na pewno żadnego z was ani nikogo innego z tego stulejarskiego portalu XD To po pierwsze, po drugie nie wiesz jak było a napierdalasz w tą klawiaturę jakby tutaj chodziło o twoje życie i żyjesz w błędnym przekonaniu, że masz rację i żyj sobie w nim dalej ja nie zamierzam nikogo wyprowadzać z błędu a tym bardziej łumaczyć się przed wami.

Zaraz co robisz? Myślisz? :sweat_smile: Problemy psychiczne? Ja? W takim razie aż strach pomyśleć co trzeba mieć w głowie żeby wbijać komuś na FB, przerabiać jego zdjęcie w Paint’cie i wrzucać to na jakieś forum :sweat_smile:

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
W którym miejscu twierdzę, że jestem bez winy? Pokaż mi cytat :sweat_smile:

hahahahaha co za łeb XDDDDD
Bez tytułu

838e0a4e40f4e6f67fb154acc4b1f8b0

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
received_2114821778594007~2
Screenshot_20210213-012546_Facebook~2

Debilem roku to trzeba być żeby podniecać się wszystkim tym co ludzie piszą w internecie. Ktoś ci się śmieję prosto w twarz a ty nawet tego nie widzisz tępaku.

Ps. Jesteście przyjebani jak paczka gwoździ ja sobie z was od początku robię bekę a wy się tu produkujecie hahahah smutne pędzle z was i tyle skoro tak wygląda wasze życie :sweat_smile:
Ps 2. Nie muszę zarabiać na Twitchu robię to 4Fun, hobbystycznie, z nudów, bo mogę, nazwij to jak chcesz. Do życia i na moje hobby wystarcza mi moja comiesięczna pensja elo! :v: :grin:
received_1055955747904314~2

oszczednosci calego zycia? tyle to ja za miesiac zarabiam biedaku… ale mam beke z tego dzbana xD zachowuje sie jak jakis przyglupi 11 dzieciak co 1 raz streama odpalil i mysli ze jest ninja xd
ulaniec lysiejacy do tego a innym cisnie ze sa grubi xD
kurwa bo padne 250 polubien i on to wrzuca HAHAHAHAHHA, albo jakies wideo z 1k wyswietlen xD jak ja wrzucilem filmik pijaka co sie przewrocil na ulicy to mialem wiecej
ja pierdole no istny debil xD chlopak robi wszystko zeby sie coraz bardziej osmieszyc

2lajki

Sprzedam popcorn bo widzę ktoś tu odpływa całkowicie xD

“ani nikogo innego z tego stulejarskiego portalu XD” to jest w hu dobre. Nazywasz to forum, forum stulejarzy a sam sie na nim reklamujesz… No po prostu GG samozaoranie poziome expert xD

Ale to drugie o przelewaniu pieniedzy na wlasne konto zeby tylko pokazac ile sie ma “miesiecznej wyplaty” to juz wogole ( ps. po pierwsze przeciez widac ze ten przelew zrobiony DZISIAJ specjalne pod tego screena, a po drugie w soboty banki nie robia przelewów… jedynie wewnątrz bankowe także ekhm)… Po prostu odpływam… To juz jets wysza szkola magiii…

5lajków

Jakiś moderator? Zbanujcie tego dzbana. Zaraz jeszcze swojego kutasa tu wstawi, żeby się tłumaczyć.

2lajki