Euro2012

Idąc z "szałem" Euro już w piątek czeka nas mecz otwarcia tak więc jestem ciekaw jakie są wasze typy komu uda się zdobyć pierwsze punkty. Sądząc po ostatniej kondycji Grecji, ich reprezentacja nie prezentuje się ciekawe dzięki czemu mamy duże szanse na punkty ale, żeby pokonać Grecką obronę to nie lada wyzwanie. Równie dobrze możecie obstawiać wynik meczu i moim zdaniem Polska 2-1 Grecja a Wasze typy ?

PS. @Aravras mój błąd już dodałem :)

Edit: Dodałem nową ankietę zgodnie z następnym meczem :)

Grecja 3:2

Polska 2-0 Grecja

Polska 2:1 Grecja

Grecja : Polska

1 : 0

A gdzie jest opcja "remis" w ankiecie?

edit: Dzięki.

Polska 1:0

wierzę, że wygrają, ale rozsądek podpowiada mi 0-0

Nie ma szans żeby nasze przydupaski cokolwiek wygrały ;p Ja kibicuję grecji bo mają zaje.. brunetki ;P

Hmmm... oto jest pytanie.

Nie ma szans żeby nasze przydupaski cokolwiek wygrały ;p Ja kibicuję grecji bo mają zaje.. brunetki ;P

Co Ty wiesz o za***istych brunetkach :D

Przez okno popatrz ^^

To zobaczysz ;;p

2:1 dla Grecji ;o

Polska wygra z 3:0 minimum, przeciez grecja co to za zespol jedynego pilkarza ktorego z tej reprezentacji znam to papadopulos, a nie jest on jakos specjalnie dobry

Polska wygra z 3:0 minimum, przeciez grecja co to za zespol jedynego pilkarza ktorego z tej reprezentacji znam to papadopulos, a nie jest on jakos specjalnie dobry

zaraz zeusa sobie z olimpu wezma i przegramy 100:0 xD

2:1 dla nas

Polska 2-0 Grecja - mialem proroczy sen 4 dni temu

4:0 polska, zobaczycie. :>

Wymeczone 1:0, a co mi tam, bede optymista : P.

Wymeczone 1:0, a co mi tam, bede optymista : P.

Jak Ty jestes optymista, to kim jestem ja? :P

Ty jestes czlowiekiem mylacym rzeczywistosc z fantazja xD.

Hahaha, dobra, ale jak wygramy 4:0 to bedziesz to bedziesz mnie nazywal Lordem Landrynusem.