[Fenrirr] Gloria Victis

To daj nick swoj to ci pokaze ile pograsz w ismirze :wink:

I nie obchodzi mnie opinia randoma, ktorego nikt nie zna i boi sie nicku swojego podac :smiley:

Twoje iq jest jak twoje zasady interpunkcyjne i co nie wierze co pisze? Co ty tu robisz w ogole dzieciaki spamujesz pod moim tematem, co to ma byc w ogole. Wypierdalaj

1lajk

Dziecko ja krzykaczem? Dzieciaku ty chyba jesteś z domu dziecka że masz tak powalone we łbie i weź sie już bardziej nie ośmieszaj

Dziecko Dziecko chlop od Ciebie starszy a ty Dziecko XD nie wierze ale retardy w tej gierce to niewiarygodne jest Ciekawe jestem jakie wy nicki macie

Ja jestem ciekawy kto się kryję pod tymi nickami.

2lajki

Przecież to cos sie osmiesza tutaj i robi promo i dzieki bogu ze takie “cos” z nami nie gra :smiley:

1lajk

" Nie strasz , nie strasz bo się … "
I znowu ten sam argument , nie potrafisz wymyślić coś innego ?
Musisz kolegów zwoływać żeby ci pomogli obronić twe kłamstwa bo sam już nie dajesz rady ?

To jest chore, powiedz kim jestes to i wytlumacze co z toba jest nie tak i tyle.

1lajk

No przecież już wcześniej napisałem kim jestem : Waszym byłym członkiem gildii który ma negatywne zdanie o was .
A to że mam inne zdanie niż ty to nie jest chore , nie jesteś nie wiadomo kim żeby twoje zdanie było jedyne i najważniejsze .

1lajk

StanekCR ma racje co do mange ściąga kolegów gdzie się da żeby tylko udowodnić swoją racje której nie ma . mange właśnie kolega mi pisał sms że ktoś od ciebie wysłał mu zaproszenie do znajomych na steam i myśli że się nie połapie , na serio jesteś żałosny bo ja nie posiadam konta na steam a to że reklamowałem kolegę to nie znaczy że mnie znajdziesz w ten sposób , widać twoja inteligencja jest bardzo słaba aha i jak chcesz mnie znaleźć to szukaj na Uplay lub Epic .

Zajebisty jesteś chłopie Nie masz konta Steam ale pierdolisz na nas ze byłeś naszym członkiem i źle Cię potraktowalismy zajebiste rozumowanie ułomie nawet w to nie grałeś ale napierdalasz w klawiaturę kutasem trollu żeby ludzi wkurwiac ale git przynajmniej coś się dzieje więcej wejść jest jak ktoś ma rozum to raczej sam będzie za siebie myślał i nie będzie słuchał placzkow czy innych debili co zostali pokrzywdzeni nie grając w tą grę nieźle

Po 1 najpierw wszedłem na discord bo chciałem zobaczyć co o grze powiedza inni ale to jak potraktowano mnie sprawiło że nie zrobilem konta na steam i nie kupilem gry po 2 ciekawe ile jeszcze kolegów z gimnazjum sciagnie do tej dyskusji mange haha

Poziom twoich wypocin istotnie pokazuje kim jesteś .
Na szczęście już niedługo wrócisz do szkoły i nie będziesz mieć tyle czasu na pisanie takich gimbusowych tekstów bo mama da ci szlaban na komputer i skończy się twoje pajacowanie .

1lajk

hahahhaha dobre dobre każdy jest dla was dzieckiem i kazdy chodzi do gimazjum wielcy kurwa dorośli z iq szympansa co wchodza na diskorda do nikogo mordy nie otworza a potem placz jak sie ich potraktowało, no twoje pisanie też jest zajebiste kropka po spacji Gz “Gimnazjalisto” co twój kolega Bogdanik też wraca do podstawówki nauczyć się podstaw czy dalej na Ohapie siedzicie z ręką w nocniku. Myślisz gościu, że co do kazdego pisać bedziemy kim jest po co wszedl itd to gildia jest jak sam mordy nie otworzysz nie napisze do nikogo to skad mam wiedziec po chuj wbiles. Wbił zacny pan i myślał że bedziemy go po dupce klepać i lizać jąrda żeby wszedł do gry i sie zdziwił wielki Pan ą ę przez pizde co dla niego każdy jest dzieciakiem a on sam Dojebane Ego w kosmos wyjebaoł i sie uważa za Chuja Pana, pizda nie gracz co się ukrywa pod mulikontami nie podając niczego i udawając płacz, ze sie go źle potraktowało płaczki pierdolone.(Po to jest kurwa czat “Everyone” i kanał głosowy “Rekrutacja” żeby do kurwy wejść tam napisac albo pogadać po co się weszło na diskorda a nie każdy ma się domyślać po chuj Wielka Kurwa Szlachta włazi na diskorda i nic się nie odzywa ani do nikogo nie napisze na pw).

Teraz pokazałeś że masz mózg wielkości ziarenka ryżu.
Przeczytaj co wam zarzucam a wtedy odpisuj bo nic z tego co napisałeś ja nie powiedziałem , właśnie o takich ludzi jak ty w tej gildii mi chodzi , nic innego nie potrafisz tylko obrażać wszystkich co mają inne zdanie niż twoje.
Przeklinacie na potęgę, wyśmiewacie wszystkich których pokonacie a jak sami padniecie to płaczecie że gość co was położył to na pewno cziter i oszust a wy przy okazji mieliście masywnego laga a nie daj boże ktoś napisze że nie walczycie dobrze to dostajecie białej gorączki i za wszelką cene musicie mu udowodnić że to nie prawda ( przy okazji go oczywiście zwyzywać i oczernić ). Tak wygląda gra z wami , aż uszy więdną .
W gimnazjum już lepiej się dzieci zachowują niż wy.
I skończcie w końcu z tą moją interpunkcją bo jest o wiele lepsza niż wasza.

1lajk

Piękne i oflagowane :smiley:
P.S To wy ciągle twierdzicie że ja czy Stanek jesteśmy dziećmi :stuck_out_tongue:

ojejku dales mi reporta jak mi smutno płaczku tylko flagujesz ludzi po twoich postach wchodzisz na jakies tematy z dupy i ludzi flagujesz takich ludzi to ja uwielbiam co płacza na wszystko jak widza przeklenstwo to sie lekaja

Ty chłopie to nigdy w zyciu bys sie w tej gildi/klanie nie znalazł po twoich wypisach stwierdzam że sam jesteś jakimś dzieciaczkiem z podstawówki co płacze o byle gówno do mamusi.

Zabawne że najwięcej płaczesz ty mange i reszta waszy kolegów z gimnazjum :stuck_out_tongue:

ta zabawne jest to ze jestes pizda co sie kryje pod innym nickiem i zaczelo sie to od was nic bez powodu sie nie zaczyna płaczki dwa

wy obaj płaczecie z byle gówna my wam tylko odpowiadamy chłopy
nawet nie byłes u nas w gildii ale piszesz, że byłes xd
Bo był u nas na discordzie
Ale nikt wam nic nie napisal (?)
I sami wyszliscie
Tak to odbieram