[Fenrirr] Gloria Victis

ja czy Stanek raz coś napisaliśmy a teraz musimy was dzieciarnie strofować

Nikt się ciebie nie lęka bo jesteś straszny jak jeż co po drodze tupta i to wy płaczecie bo ktoś wam negatywną opinie wystawił której w normalny sposób nie potraficie obalić bo wiecie że to co pisze to prawda więc jedyne co wam zostało to zwyzywać mnie wszystkiego.
A ty Tomczenko jesteś żałosny i śmieszny jednocześnie a twoje opinie mnie nie ruszają.

1lajk

Zajebiscie to po chuj odpisujesz skoro cie nic nie rusza

Żeby cie dzieciaku strofować skoro rodzice nie nauczyli cie niczego :stuck_out_tongue:

a chuj mnie to obchodzi, że jesteś niezadowolony z mojego zachowania jebie mnie to gosciu zajebista opinia wypowiadać się o Gildii w której się nawet nie było to tak samo pisać opinie o grze w ktora sie nie zagralo

Odpowiadam na wasz płacz.

1lajk

Byłem w waszej gildii a w gre mam przegrane ponad 200 godzin więc nie kłam.

1lajk

To ty płaczesz, że “o mój boże moje uczucia zostaly zranione nikt do mnie nie napisal na diskordzie bo slowem sie nie odezwalem/nie napisałem i grę skończyłem”

chuja byłeś XD nie pamiętam takiego płaczka a bym zapamiętał

Stanek nie ma sensu do nich pisać to są jeszcze dzieci zaraz wejdzie do jednego i drugiego matka do pokoju i będą się uczyć przed rozpoczęciem roku :smiley:

No chłopie zara musze pieluche zmienić dzieciaczek sie dobrał do telefonika/komputerka i sobie pisze nienawistne komentarze do “DOROSŁYCH OSÓB” wow pochwalcie sie jeszcze że na zasiłku społecznym siedzicie i macie czas na pisanie po ludziach i innych gildiach płacz jakiś zjebany z dupy

Dla mnie temat ten jak i pożal się boże gildii jest zakończony .
Prosimy drogą moderacje o zamknięcie lub usunięcie tematu . :slight_smile:

Ty se mozesz prosic ale to twóra posta musi coś takiego zrobic a nie jakis random se wbija co pisze po innych ekipach na tym forum jakies placze i wyzywa od dzieci kazdy inny klan/gildie na tym forum mała atencyjna pizda

This topic is temporarily closed for at least 4 hours due to a large number of community flags.

This topic was automatically opened after 60 days.