Gildia Ancients,RaiderZ,PWE

Witam bede zakładał gildie pod nazwą Ancients. Wieku minimalnego raczej nie bede sztywno określał gdyż jeśli ktoś bedzie ogarniety i kulturalny na forum/tsie itp to nie będzie żadnego problemu.Gildia raczej dla osób grających w miare systematycznie bez casuali chociaż nie bede z góry wykluczał.Kazdy z nas ma dom/prace/szkołe i inne sprawy i trzeba to zrozumieć. Jeśli ktos bylby zainteresowany dołaczeniem czy tez miał jakieś pytanie prosze o pisanie tu w temacie:) Gramy na wersji PWE. Ludzie mogą mnie znać z perfect czy forsaken world. :)

ja mogę dołączyć będe grał sourcerem albo besereskiem

a co do wersji to ping może być wysoki ;/

Grałem na obu wersjach,mialem wyzszy ping nie wiem jakim cudem na eu;d

Ja berserk albo guardian.:)

Czy Ty kradniesz nazwe gildii Haremu z PWE ? jaki miałeś nick ? tak pytam z ciekawości, bez urazy.

Ja chętnie się przyłączę, jeśli tylko wszystko będzie działać u mnie, nie jak poprzednio :P

Witam bede zakładał gildie pod nazwą Ancients. Wieku minimalnego raczej nie bede sztywno określał gdyż jeśli ktoś bedzie ogarniety i kulturalny na forum/tsie itp to nie będzie żadnego problemu.Gildia raczej dla osób grających w miare systematycznie bez casuali chociaż nie bede z góry wykluczał.Kazdy z nas ma dom/prace/szkołe i inne sprawy i trzeba to zrozumieć. Jeśli ktos bylby zainteresowany dołaczeniem czy tez miał jakieś pytanie prosze o pisanie tu w temacie:) Gramy na wersji PWE. Ludzie mogą mnie znać z perfect czy forsaken world.

A co z innymi klanami? Z tego co pamiętam miałeś jakieś w Aionie i Allodsie? Tutaj też pograsz miesiąc i porzucisz?

A co z innymi klanami? Z tego co pamiętam miałeś jakieś w Aionie i Allodsie? Tutaj też pograsz miesiąc i porzucisz?

W sumie liczy się i tak na dobry początek, aby zrobić jakiś klan. Jak już się tak zdarzy zawsze można komuś przekazać pałeczkę, byle tylko nie ma zbytniego przetasowania na stanowisku.

Ja bym też chętnie dołączyć chyba że gra po prostu po OBT mi się nie spodoba .

Z tego co wiem juz jakis czas istnieje Ancient w PWE i Forsaken, sam w niej latalem w BoI i ww Forsakenie. Pelnoprawnym liderem od lat z gorka6 jak nie wiecej jest Haraqorn.Chyba, ze dal sobie odboj. ;)

hary nie gra juz od dawna w fw i pw generalnie.Moze miec sobie tam gildie.Jesli ma prawa autorskie do nazwy to spoko zmienie,jesli nie to nie.

Prawa autorskie hahaha....jest to powszechnie uzywane slowo i nie mozna go opatentowac ani miec do niego jakichkolwiek praw autorskich....;]to tak jak by dal sobie prawa autorskie na byle jakie slowo...

To byl sarkazm i zarcik:) i tak bedzie taka nazwa :) chyba ze ludzie bd chcieli inna.

Ancients z War of the Immortals?

A może to nazwa gildii z Cabala, co?

Chyba nie ma sensu się z nim kłócic, my gramy od pierwszych godzin CBT, http://legiosalutis.shivtr.com/ , zapraszam. Przepraszam za link, nie chodzi mi o reklamę bo i tak nic z tego nie mam :)

jak kto woli.Przypominam ze prosilem o podania a nie spam:) jak ktos chce milej atmosfery i zgranej ekipy to zapraszam:)

ja chyba zagram wiec i można sięjakoś zgadać ;)

potem naraz wszystkim chetnym przed obt wysle pw

Ja tez mogę zagrać zobaczymy co to będzie :) Nick:Avangardus klasa:zobaczymy :)

Jeśli wszystko będzie dobrze tak jak trzeba i nie będę miał problemu z graniem w RaiderZ to z chęcią dojdę do gildi

Oczywiście gram berserkerem gdy nie lubię zbytnio grać Magami Itp