Gildia Ancients,RaiderZ,PWE

:) kazdy gra tym czym mu pasuje:)

A takie pytanie : Postacie dostaną wipe jak już OBT się skończy tak ?

A tego nie wiem ;P a mam pytanko takie że client z BT będzie taki sam jak na OBT? czy nowy czy tylko patach do pobrania

Ancients z War of the Immortals?

PW, BoI, WoI, FW, Terra, Aion, Requiem:memento mori i wiele innych Guru. Smialo mozna powiedziec, ze Ancients istnieje z gorka okolo 10 lat. Praw autorskich nie ma, ale jako gildia a wyrobiona opinie i renome ;)

1lajk

Chętnie z wami zagram, jeszcze nie wiem jaką klasą ale się zobaczy :)

Z Chęcia Z Wami Zagram Będe Grał Clerem bo Magowie Są Spoko Pisz Na Gg 6910598 jestem czynny od 15 do 18-18 30 i na skype haseo91997 tak samo jak cos wyslij zaproszenie do znajomych albo ip jakiegos tsa

Wersja od pwe? czyli masz na myśli amerykanska czy euro? Bo jak na usa to mogę grać byle ping był ogarnięty - tzn nie miał paru sek opóźnień. grałem na cbt i miałem tam jakiś 27 poziom berserkiem. I najlepiej jakbyś wrzucił link do wersji usa = jeżeli ma to owa być :)

Rowniez bede gral ;)

Sorki ze tak pozno odpisuje ale mam nawal roboty:) To tak odpowiadając na pytania. Haraqorn nie ma nic przeciwko raczej. Gralem z nim dlugo:),hm nickow wiele, wiele kont, Satanismus,LordBeny,Eurythiel,Angeldevil,Hatefighter. Duzo tego bylo. Mialem pare gildi. Ktos pytal czy szybko odpuszcze. Nie.Jesli mowisz o Allodsie to gildia tak naprawde nie byla moja,nie pisalem sie na mastera przejalem gildie po ciasteczkowym ktory to olal.W innych mmo siedze zazwyczaj duzo dluzej.Co prawda nie bede juz nolifiwil gdyz mam taka prace ze nie moge sobie na to teraz pozwolic za bardzo ale bede dziennie aktywny napewno:) Nie wliczajac zdarzen losowych;p jak urodziny etc. Hmm co jeszcze. Gramy na wersji od pwe(NA=USA) z prostego powodu: ping wcale nie wiekszy,updaty z 1 reki,brak olewki ze strony supportu i wiele innych:) Serwer po prostu bedzie bardziej stabilny moim skromnym zdaniem i nie bedzie tam neokidow z naszego pieknego kraju co pewnie bedzie mialo miejsce na Gf. Co do innych spraw. Beda filmiki gildyjne oraz streamy z gildyjnych raidow itp moze tez ogolnie bede streamowal zeby sie nie nudzic expiac:) Gildia napewno przetrwa dlugo gdyz nie jestem kretynem ktory po prostu olewa.Mam szacunek do innych i nawet jesli np po roku odpuszcze przekaze gildie innej, zaufanej osobie zeby zostala ta sama ekipa. Najlepiej wyslijcie mi pw z waszymi nickami ktore bd mieli w grze.Jesli ktos ma pytania to smialo.

Odswiezam.

PW, BoI, WoI, FW, Terra, Aion, Requiem:memento mori i wiele innych Guru. Smialo mozna powiedziec, ze Ancients istnieje z gorka okolo 10 lat. Praw autorskich nie ma, ale jako gildia a wyrobiona opinie i renome

wiesz, pytalem sie, bo bylem w Ancientach w Woi i byla to naprawde super ogarnieta gildia:)

pisze sie na wspolna gre, bo Klerykowi bez Party bedzie bardzo trudno:)

oczywiście, jeśli chcecie "hejtera" GW2 w klanie:)

ja tez sie pisze,

gralem sam i szybko odpadlem :P

No to ladnie ze sie ekipa zbiera.Ja wychodze z zalozenia ze jak kazdy sobie pomaga i ludzie sa mili to nawet jak gra juz sie nudzi to i tak sie gra dla ludzi bo to sprawia przyjemnosc grac ze spoko ludzmi.Chce zlozyc zgrana ekipe.Nie bede pisal wywodow na temat tego ze chce miec najlepsza gildie na swiecie czy cos i ze taka bedzie wlasnie ta bo tego nie wiem sukcesy osiaga sie z czasem:) Raiderz jest gra nowa wiec trzeba zdobyc doswiadczenie bo cbt nie dalo az tak duzo:)Guru ja nie mam zadnych uprzedzen chcesz z nami grac to smialo:)

Odswiezam,mysle ze trzeba sie postarac o komunikator i forum.Ja mam to zrobic czy ktos mi pomoze? ;)Chociaz dajcie jakis pomysl czy cos.Nie za bardzo chce mi sie samemu za tsa placic czy cos;p

death, podaj swoje GG/STEAM na PW, odezwe sie okolo 10.30

Ja osobiście mógłbym spróbować

Napisalem ci pw z gg,pomyslow dalej brak;p

Widzę, że dużo osób się nazbierało. :) Ja chętnie też bym pograł, lecz w tej grze jestem zupełnie zielony. ;(

Mozesz dolaczyc przeciez:) nie kazdy na cbt gral:)

Obejrzałem parę screenów i gra wygląda zacnie. :)