Gildia Ancients,RaiderZ,PWE

Tez tak sadze:)Proponowalbym meeting przed oficjalnym startem gry na jakims tsie zeby obgadac sprawy organizacyjne:)

Gra mnie zaciekawiła poszperałem chwilkę i znalazłem super trailer.

Gdyby chciał się ktoś dowiedzieć z czym to się je proszę bardzo.

[media=]

To może i ja dołączę ?Tyle że nie będę grał non stop w Raiderz więc....

Nie ma sprawy:) kazdy gra tyle ile moze:) nikt cie przeciez nie zmusza do nolifienia;p

@up Obejrzałeś może ten trailer?

Ja mam zamiar pograć Clericiem, w razie jakiegoś info o ts czy jakieś inne sprawy proszę o kontakt na GG(z lewej jest napisane ; ])

Tak obejrzalem ten trailer;d

Jakie odczucia? Daje radę? Chodzi głównie o to żeby tym co się nie chcę szukać, a nie wiedzą co to, troszkę przybliżyć rozgrywkę i klimat.

reeco - prosze, nie spamuj tutaj, to jest temat o gildii, a nie o przyblizaniu opinii o grze

miales szanse pograc w CBT, nie grales, a nikt nie wypisze Ci epopei o RaiderZ, bo najważniejsze sa wlasne odczucia, a nie ocenisz, poki nie zagrasz

Skoro jeszcze nie zauważyłeś dużo osób chce zacząć grę pisząc właśnie w tym temacie. Także nie wiem po co ten hejt.

Pytanie było skierowane do deatha bo wywnioskowałem, że on grał i się zapytałem przy okazji czy mniej więcej to tak wygląda.

Ty zamiast hejtować kolego mógłbyś z grzeczności odpowiedzieć na to pytanie, chyba że nie zależy Ci na nowych graczach.

Do gildii mam zamiar dojść bo zadeklarowałem się do grania od open bety. Liczę na dobrą zabawę i miłą atmosferę, ale tym co tutaj próbujesz ukazać guru tylko odstraszasz.

Kazdy ma swoje odczucia Guru dobrze mowi.Mi sie podoba ale nie moge powiedziec czy innym tez bedzie:) Generalnie jesli ktos ma dojsc point n click to raiderz jest dobra odskocznia gdyz malo jest non targetow na rynku ktore nie sa powtarzaniem non stop tych samych dungeonow;)

Ja pewnie będe grać Defenderem ale się zobaczy :P

Ps: Jeśli będzie ts to IP podasz tutaj czy w wiadomości ?

w wiadomosci.

Skoro jeszcze nie zauważyłeś dużo osób chce zacząć grę pisząc właśnie w tym temacie. Także nie wiem po co ten hejt.Pytanie było skierowane do deatha bo wywnioskowałem, że on grał i się zapytałem przy okazji czy mniej więcej to tak wygląda.Ty zamiast hejtować kolego mógłbyś z grzeczności odpowiedzieć na to pytanie, chyba że nie zależy Ci na nowych graczach.Do gildii mam zamiar dojść bo zadeklarowałem się do grania od open bety. Liczę na dobrą zabawę i miłą atmosferę, ale tym co tutaj próbujesz ukazać guru tylko odstraszasz.

naprawdę?

a ja miałem wrażenie, że ty zachowujesz się nie tak jak trzeba: "ej chlopaki, a jak sie gra", "ej. a pojdzie mi RaiderZ", "ej, nie gralem na CBT, ale na screenach wyglada fajnie" i jeszcze spamujesz postami w temacie o rekrutacji do gidlii

takie pytania zaklada sie w Pytania i Problemy, nie tutaj

ponadto: wystarczylo isc na YT, obejrzec kilka gameplay'ow i bys wszystko wiedzial

Ja też z chęcią dołączę ;3

rowniez jestem za tym aby sie do was dolaczyc gdyz widze sporo zainteresowanie ze strony innych forumowiczow ;] Moj nick to bedzie prawsopodobnie Yuriy lub Yuriy666 . Jak wroce do Poslki gdyz teraz za granica jestem to sie odezwe do ciebie gdyz moge ci pomoc w robieniu forum od strony graficznej lub sam tez moglbym je zrobic tylko powiedzialbys mi co ma sie na nim znajdowac i hosting ;]

Co do forum guru dal pomysl zeby bylo to cos ala fanpage na jakims portalu.Co o tym sadzicie?Gra zbliza sie wielkimi krokami do nas wiec trzeba zaczac burze mozgow i sklepic to wszystko w calosc:)

Dobra ja też się zgłaszam do teamu tylko nie wiem jak będę grać jeszcze :)

Jak tzn ? chodzi o klase czy o czas gry;p?

Również dołączę jeśli można, mam sentyment do Ancient walczyliśmy razem w BoI.

Na pewno zagram Berkiem.

Pozdro.