GLORIA VICTIS: Gildia KingdomOfPoland rektrutuje do armii!

KingdomOfPoland

Polska gildia frakcji Midland poszukuje nowych i walecznych wojowników w swoje szeregi! Jesteśmy na dzień dzisiejszy największą polską oraz jedna z wiekszych gildi frakcji Midland na europejskich serwerach. Szanujemy się nawzajem, skupiamy się głownie na wspólnej zabawie oraz pomaganiu sobie nawzajem w myśl zasady braterstwa!
Od nowych graczy wymagamy jedynie chęci do gry!

Oferujemy pomoc w zdobywaniu doświadczenia, sprzętu oraz poznawaniu gry. Wspólnie walczymy i zapraszamy również Ciebie do tej walki u naszego boku. Robimy wspólnie questy, bierzemy udział w eventach cyklicznych, turniejach, zawodach 5v5 itp itd. pomagamy szkolić nowych graczy w pvp umożliwiamy wspólną walkę w mass pvp.

Jesteśmy znani z otwartości na inne społeczności, zarówno nasze rodzime jak i na współprace z gildiami zagranicznymi. Nie zależnie więc czy jesteś samotnym graczem, twoja gildia lata świetności ma już za sobą, a może jesteś jej liderem, nasze drzwi są dla Ciebie otwarte. Bo naszym celem jest jednoczenie polskiej społeczności, a marzeniem aby każdy czuł się wśród nas dobrze.

Chętnie szukamy aktywnych graczy którzy będą uczestniczyć z nami na kanale głosowym Discord.
Bo najlepsze taktyki wywodzą się z wspólnego ducha walki i zgrania.

Lider gildii i instancja odwoławcza: Efebu
Oficerowie: Wodnik, Wolodyjowski, Hakim, Denny, ZewKrwi

Znajdziecie nas na serwerze: Eaglewood.

Więcej informacji udzielamy na priv lub na Discord https://discord.gg/6eb6YRJ

odswiez

NOWI OFICEROWIE: Tytanowy. Fincher

czy gra posiada klasy albo cos w tym stylu

Szukam jakiejś gry która mogłaby mnie zatrzymać na dłużej i zastanawiam się nad kupnem, zwłaszcza że teraz jest w promocji. Możecie coś napisać o grze aby mnie zachęcić?

Cześć, czy gildia i sama gra jeszcze żyje? Chętnie rozpoczął bym przygodę troszkę na poważniej, a wiadomo wśród swoich zawsze raźniej :slight_smile:

Tak jak najbardziej akurat ten wątek jest mniej aktywny bo teraz ja wrzucam posty
https://forum.mmorpg.org.pl/t/gildia-kingdom-of-poland-gloria-victis-i-the-division/115362
zapraszam do tego wątku tam jest link do discorda