Gra dla 2 osób

Witam! Szukam gry dla siebie i dziewczyny na wspólne wieczory. Zależy mi na fabule nie koniecznie na akcji dzieła. Tematyka nie jest dla mnie zamknięta. Macie jakieś pomysły? (PC)

Po co grać w gry? Ruchajcie się.

2lajki

dokładnie jebanko dobre nie jest złe

1lajk

divinity orginal sin 1 i 2

1lajk

w sumie popieram pierwsze dwa komentarze.

Polecam najbardziej rozbudowane MMOrpg ArcheAge Unchained i m.in. najlepszy housing nieportalowy w grach MMOrpg.

https://forum.mmorpg.org.pl/t/archeage-6-0-i-aau-i-black-desert-online-porady/120271

Polecam to co kolega wyżej czyli serie divinty ew. jakieś h&s lub po prostu wpisanie w sieci jakie gry rpg z coop są dostępne czy tam jaki rodzaj preferujcie w sieci w sumie najprostszy sposób.

Mnie i narzeczonej świetnie się gra razem w RDR2 Online. Gra cud, miód :wink:

Hej,
Co powiesz na podziemia pełne zagadek, pułapek, sekretów?
Co powiesz na grę, w której nie zawsze chodzi o zabijanie potworów?
Gra w której wczucie się w postać to podstawa?
Fighter w potężną tarczą oraz kleryk rzucający czary światła i wspomagający fightera?
Dungeons and Dragons Online to gra dla was. Zabawa w przechodzenie podziemi jest niesamowita.
Wystarczy, że jedno z was będzie opłacać VIP’a, a wszystkie podziemia będziecie mogli przechodzić na najwyższym poziomie trudności.

Fabularnie to faktycznie Divinity najlepsze, ale warto zaznaczyć, że taki Divinity OS2 ma tryb gry na jednym komputerze dla dwóch osób, ale trzeba mieć 2 pady (nie da się odpalić pad+klawiatura/mysz).
Z innych tytułów to polecam (niestety z fabułą tutaj słabo, mimo wszystko warto zobaczyć):
Stardew Valley
Trine
Terraria