Gra MMO lub Co-op dla 2-3 osób - jakieś sugestie?

Warframe - mowisz i masz

1lajk

@slanesh97 @trzyszesc napisałem że warzone jest ok i nie szukamy innego shootera a jakiejś odskoczni od strzelania i rzucania granatami :slight_smile:

Hmmm… odrzuciliście większość gier które wiodą prym na rynku. Ciężko wam w takim razie coś polecić. Może wam podejdzie zatem No Mans Sky, Conan Exiles, Sea of Thieves. Rocket League też jest ciekawą opcją. Wiem że nie ma to nic wspólnego z mmorpgami ale może warto spróbować. Zabawa z ziomkami w to jest fajna, jeśli się gra casualowo. Może być po pewnym czasie problem ze skillem bo ktoś szybciej przyswaja a ktoś wolniej ale myślę że to nie problem.
Jeśli nic z tego wam się nie spodoba to polecam poczekać trochę. W 2021 ma być trochę premier (o ile się nie opóźnią). Wtedy macie do wyboru dodatko gry typu New World, Ashes of Creation, Elyon itp

Co-op to polecam ECO w te grę da się tylko grać w drużynie bo gra jest zbyt rozbudowana by samemu ogarnąć wszystko. Jak byście szukali do ECO kogoś jeszcze to z chęcią :smiley: Ewentualnie polecam project zomboid lub 7days to die od siebie, w ostateczności Green Hell ale ta gra działa tak że im więcej osób tym ciężej się gra.

Destiny 2 brzmi idealnie

@Offside destiny myślimy spróbować
@CzlowiekZInternetow ECO … płacąc 100zł za 3 osoby wychodzi 300… trochę dużo żeby sobie popykać dla przyjemności. nie zarabiamy kokosów dlatego szukamy taniej lub najlpiej f2p. ale dzięki za odzew :slight_smile:
@Swishy z tego co wymieniłeś podoba nam się rocket league. być może pogramy zawsze to alternatywa. dzięki za zainteresowanie. A co do gier mających wyjść w przyszłym roku to cóż… czekamy. szczególnie na elyona. mamy ogromne nadzieje co do tej gry.

Powodzenia więc w szukaniu swojej gry chopaki.

Może Marvel’s Avengers? Gra ma niesamowity system walki, niezłą fabułę (którą po za “samouczkiem” można przechodzić w multi), ładną grafikę i co równie ważne - wszystkie przyszłe DLC, dodatki, postacie itd są w cenie gry. Więc kupujesz raz i masz spokój. Czy trzeba być fanem komiksów lub filmów marvela by sie dobrze bawić? Nie. Ale jak choćby kojarzysz ironmana lub czarną wdowę to będziesz się bawił nawet lepiej.

Z minusów gra na starcie była zbugowana bardziej niż dayz, z czasem to naprawili i teraz gra się przyjemnie. Gra jest instancjonowana, wybieramy misję, odprawa, mamy mniej lub bardziej otwartą mapkę z kilkoma celami i znajdźkami, ale open world to nie jest.

Łap oficjalny materiał sprzed 3 dni, zwiastun kilku momentów z fabuły, odrobina gameplay’u, omówienie co i jak. Polecam obejrzeć całość, 10 minut to nie dużo, ale jak komuś śpieszno to zostawię czasy :

No tak xd czyli podsumowując chcecie w coś pograć ale najlepiej bez wydawania pieniędzy i żeby było dobre i do coopa xD Niskie wymagania macie.

jakby sprawa była prosta to bym nie pytał na forum.

Przerażające jest to że mamy setki / tysiące gier a tak naprawdę jest kilka tytułów wartych uwagi. Tak czy siak dostałem tutaj kilka ciekawych propozycji których nie znałem i klika propozycji które tylko potwierdziły chęć zagrania w jakiś tytuł.

Także koniec końców dziękuje wszystkim bardzo za pomoc :slight_smile:

Również polecam od siebie Destiny 2. W tej grze macie wszystko - wspaniały lore, PvE (3 osobowe instancje, 6-osobowe raidy lub zwyczajny free roam po mapie, questy, eventy), bardzo dobre PvP (ranked, unranked). W razie pytań śmiało pisz na discord Ponczi#3473 :slight_smile:

Z gier typowo solo/coop.
Spróbujcie Dauntlessa, który jest darmowy, lub Monster Huntera, który jest lepszy niż poprzednik (moim zdaniem), bardziej rozbudowany ale i płatny. Oba świetne, zarówno solo, jak i w coop. W Dauntlessa jakiś czasem grałem nawet z żoną i pomimo, że jest wybredna, to się jej podobał.
Ponad to genialny jest Hunt: Showdown, solo jak i coop. To takie połączenie pvevp. Trochę survival, trochę strzelanka, trochę skradanka.
GTA 5 / RDR 2. Cóż rzec. Według mnie gry rock* to klasa sama w sobie, pomimo różnych niedociągnięć obecnie best of the best.
No Man Sky. Osobiście wole w to grać solo, ale gra świetna. Jeśli budowanie i eksploracja wam nie przeszkadza.

Z HNS-ów.
Również do rozważenia na przyszłość (jak Lost Ark) jest Last Epoch, grać już można, tylko solo, jeszcze nie wprowadzili coopa, niemniej gra całkiem fajna.

Z strategii.
Wiadomo, StarCraft 2, klasyka i obecnie najlepszy AAA RTS.
Satisfactory, można sobie pobudować razem, jeśli lubicie czasem porobić coś innego niż mordowanie ludzi/powtorków.
Civilizacja 5/6, jak dla mnie najlepszy 4X, choć Stellaris jest niedaleko w tyle i również dostarcza mnóstwa godzin zabawy.

Z “minigier”.
Brawlhalla. Świetne na krótkie posiedzenia i kupa zabawy imo.

Z strzelanek.
Nie przepadam za tym typem gier, niemniej wypróbowałem wszystkie poniższe i potrafię docenić, że są na prawdę dobre, szczególnie w coop.
Warframe, Destiny 2, Payday 2, Counter Strike GO.

Jeżeli masz z kim grać to zawsze polecam The Forest . W co-opie gra się świetnie, solo też spoko.
Gra spodoba się praktycznie każdemu, w coopie jest świetna, dużo zabawy i śmiechu.

The Forest to survival z pierwszej osoby (z modem może być 3 osoba), dobra grafika, świetny gameplay.
Jest walka, crafting, przedmioty do zbierania, jest najlepsze budowanie jakie znam, jest fabuła do przejścia, jest przygoda np. jak na tratwie opływacie wyspę, żeby znaleźć wszystkie części do czarno prochowca, a ktoś wypadnie za burtę i go rekin wypierdoli.

Odpalasz wieloosobową, zapraszasz ziomków, serwer ustawiasz publiczny lub prywatny, zależy czy chcecie, żeby randomy do was wchodziły. Coop można ustawić od 2 do 8 osób, z modem do 32. Ogólnie, jeśli się zdecydujesz to polecam wpisać w google “api mod the forest” i ściągnąć sobie parę modów, nie są niezbędne, po prostu są tam cheaty do gry np. darmowe budowanie, jeśli zamierzasz budować minas tirith to łatwiej zrobić to na czicie lub mieć szczegółową mapę wysypy od razu (normalnie zbierasz ją po kawałku i jest nieszczegółowa),

Gra jest z 2018, ale nadal ma świetną grafikę, jeśli ktoś z was ma słabego kompa to modami można obniżyć grafe jeszcze bardziej niż w ustawienia i gra śmiga cacy na słabym sprzęcie.
96% pozytywnych opinii na steamie.
Jeszcze do niedawna była rozwijana i wychodziły updaty, teraz gra została zakończona i nie ma aktualizacji, głównie ze względu na to, że pracują na drugą częścią Sons of the Forest.
Graczy cały czas masz 5-8tyś. online, czyli gra cały czas żyje i graczy tylko przybywa, gra więcej ludzi niż po wyjściu z early access(było po 4k online), jak jest promocja to populacja skacze do 12k.
W promocji gra na steamie kosztuje około 40zł bez koło 70.

Grałem z kumplami, z siostrzeńcem, często wracamy mimo, że gra cała ograna, ja wracam dla samego budowania, a fanem majnkrafta nie jestem i nigdy nie grałem.
Dużo młodych dziewczyn w to gra więc spora szansa, że różowej podejdzie.
Co jeszcze można dodać?
Gra ma niski próg wejścia, tj. odpalasz i grasz, jest intuicyjna, prosta, ale nie nudna, a jak wiadomo w prostocie jest piękno ukryte xd.
Gra lekko na kilkaset godzin, jak obczaisz sobie oceny na steamie to zobaczysz, że mnóstwo ludzie ma najebane 300,400 albo i tysiące godzin, sam przegrałem około 600.

Path of exile
-Wspólne planowanie buildów postaci, oczekiwanie na nowe ligi, uzupelnianie + i - naszego buildu drugą połówką.
-dzielenie sie eq, crafcenie
-bieganie map/ delve/ planowanie heistów
-W party dostaje sie najwięcej bonusów, wiec idk czemu mowisz ze na solo :stuck_out_tongue: wlasnie ludzie co najwiecej zarabiają i najdalej dochodzą w delve siedzą w party teamie.

Gierka na Lata a tak to moze duantless? bardzo fajnie sie w duo klepie potwory :stuck_out_tongue: tak bez randomów c:

Co do vindictusa i rzeczywiscie bedziecie grac tylko razem to jest pewien niepowtarzalny fenomen bo to jedyna gra mmo na 100% skill w ktorej nie potrzebujesz tak naprawde pancerza co jest ULTRA-HARD 1 hit i giniesz wtedy, ale possible. Bzuje na systemie animacji a nie kwadratowych hitboxów (souls/ sekiro ) czyli da sie przeskoczyc nad atakiem albo odpowiednio przeturlac pod jednak to full action packed combat i sie DŁUUGO rozkręca. ^^ gra caly czas dostaje aktualizacje i od 10 lat sie mowi ze jest martwa a nowe postacie j ednak wychodzą i wychodzą…

Instancjonowana gra cooperacyjna na 4 osoby.
Duża różnorodności praktycznie w każdym aspekcie gry. Sporo klas (warframy), sporo rodzajów misji pve. Od zwykłych eksterminacji, misji szpiegowskich, obrony poprzez sterowanie statkiem kosmicznym, gdzie jeden jest pilotem, dwóch kanonierów i inżynier od napraw statku/zbierania matsów/abordażu wrogich statków.

A ja wam polecam Borderlandsy 2 lub 3
Jest to fps co prawda, ale ma dużo elemntów rpg skille co poziom jakieś takie podnoszenie statystyk zbieranie lootu lepsze bronie itp, można grać do 4 osób, więc będzie git. Powtarzalny kontent, który po przejściu można robić dalej oraz jakieś rózne zadania dość ciekawe ponad to są raidy czyli potężne bossy raczej przeznaczone na multi (można je również wysolować)

Lost Ark. Sprawdz na YT, bez problemu gra sie na RU servie. Gram i sa tez polacy. Gra super

gra coop z fajerwerkami latającymi hugokopterami za free i najlepiej żeby było wszystko i nic bajka :o myślę ,że dobrą opcją do rozluźnienia się w party jest runescape , masa do roboty od wbijania skilli “atakujących” od siły przez magię jak i łucznictwo do całkiem przyjemnych skilli jak hunter,thieving,construction czy tak slayer każdy gracz znajdzie coś dla siebie można łowić rybki na karamajce po czym z pełnym backpackiem prowiantu lecieć w rajd na demony ,questy są zróżnicowane i przyjemne jest abonament ,ale myślę ,że nie zarabiacie ,aż tak mało jak napisałeś wyżej ,żeby w późniejszej fazie gry wydać 20-30zł żeby pograć na membie zresztą da sie również kupić memba w grze za walutę z gry , ew liga legend jest spoko odskocznią , rocket league czy tam crossout

aaa i btw spomniało mi się zajebista gierka na coop dead island! za grosze a sprawia masę frajdy i zabawy :smiley: Ew. spróbujcie dont strave together

Black Desert jest jak najbardziej dla ludzi którzy grają razem, ale tylko podczas expienia/pvp. Reszta aktywności jest solo.