Gra solo/grupa (tyle gier a nie ma w co i z kim :D)

Witam. Od dłuższego czasu borykam się z małym problemem nie mam/nie wiem w co grać. Do tego dochodzi fakt że gra solo też mi się zaczyna nudzić :grin: Posiadam warframe, BDO, Apex i ostatnio pobrałem spellbreak (fps to nie moja domena ale lubię popykać). Pojawia się też fakt że jako człowiek pracujący i posiadający rodzinę gram co drugi tydzień i weekendy przeważnie w godzinach od 22/23 do 2/3 w nocy. Gdyby był ktoś bądź większa grupa ludzi która przyjęła by mnie pod swoje skrzydła było by super żeby z kimś popykać :muscle:

Seria AA/AAU jest dla Ciebie wymarzona. Nawet jak masz działki to podatki płacisz na 5 tygodni naprzód, a contentu masz tyle, że nie jesteś tego wstanie ogarnąć.

AA/AAU mi nie podchodzi :grin:

To może The Elders Scrolls Online?
Sporo zawartości, całkiem przyjemny klimat. Możesz sobie na luzie i bez pośpiechu grać solo wtedy kiedy masz czas. Takie gry jak AA czy BDO - są jak drugi etat, więc raczej nie dla osoby z rodziną na głowie.
TESO ma jedną ciekawą zaletę o której mało się wspomina, mianowicie jest to całkiem udana hybryda gry solo i MMO.
Inne gry MMO charakteryzują się tym że samotny gracz ma przeje…ane i sam niewiele zrobi. A w TESO masz w sumie solo-rozgrywkę, ale z drugiej strony - cały czas masz szansę na grę z innymi. Takie hybrydowe rozwiązania nie są zbyt doceniane przez mainstreamowe owce, ale dla mnie to ogromna zaleta TESO, chyba największa obok skalowania, a może nawet większa? :thinking:

TESO coś tam próbowałem ale no kurcze trochę sztywne dla mnie :stuck_out_tongue: w bdo mam 8 postaci po awku i coś tam ogarniam do tego itemy w miarę więc nie jest tak źle :stuck_out_tongue_winking_eye: