[Guild Wars 2] Gildia Role Play / Raid / PvP


#1

Tworząc http://aiwe.eu/ zależy nam na budowaniu gildii z prawdziwego zdarzenia. Czyli przyjaznej, aktywnej, dobrze zorganizowanej i rozwijającej się. Zdecydowanie daleko nam do masówki - unikamy przepełniania gildii setkami losowych osób. Wychodzimy z założenia, że lepiej mieć trochę mniej graczy, ale za to takich, którzy będą tworzyć zgraną paczkę.

Aktualnie jako gildia w głównej mierze skupiamy się wokół takich form rozgrywki jak:
Role Play, Raidy oraz PvP.

Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu


#2

O mieście Aiwe w formie wideo


Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu/


#3


Rekrutujemy na stronie: http://aiwe.eu/


#4

Stworzyliśmy amatorską, tekstową gre fabularną, którą znajdziecie pod adresem:
WWW.PRZEDSIONEK.AIWE.EU

Rekrutujemy do gildii na stronie: http://aiwe.eu/


#5

Rekrutujemy do gildii na stronie: http://aiwe.eu/


#6

Żartujecie sobie chyba z ta waszą gildia ;D Przecież to zbieranina koleżków którzy grają czym chcą a przyjmują tylko tych kogo im potrzeba. W dodatku te wasze dziecinne rp przy składaniu podania. I to reklamowanie ze przyjmujecie do każdej sekcji a 10 minut później : ty no sorry jednak full mamy teraz to tylko RP, możesz udawać smoka i bedziemy się swietnie bawić :smiley:


#7
  • No tak, gramy czym chcemy (i co jest użyteczne). Co w tym złego? Twoim zdaniem powinniśmy grać tym, czym nie chcemy?

  • Dokładnie tak. Rekrutujemy ludzi, których nam potrzeba w gildii. Przecież to normalne. Na tym polega rekrutacja.

  • Lubimy RP, to i je uskuteczniamy. Niby dlaczego mielibyśmy tego nie robić, skoro sprawia nam przyjemność? Boli Cię to? Zresztą nie powinno to dziwić, bo klasyczne sesje RPG to przecież po dziś dzień najbardziej rozbudowana i jakościowa forma RPG z wszystkich znanych. Dająca mega dużo zabawy. Zamiast krytykować polecam kiedyś spróbować :slight_smile: A zanim zaczniesz, to możesz się zapoznać Z TYM WIDEO (LINK), które w bardzo przystępny sposób objaśnia o co chodzi.

  • Jak mamy full do którejś z sekcji, to do niej nie rekrutujemy. Tak po prostu. I nie rozumiem dlaczego mielibyśmy wtedy zamykać rekrutację też do innych sekcji? A to zdajesz się sugerować.

Twoje uwagi są naprawdę mega dziwne. Kolega chyba po prostu nowy w świecie MMORPG? :slight_smile:


#8

Nie nie, gracie czym chcecie a nie pozwalacie grać innym tym samym, tylko jakieś gówno klasy które sa po prostu nudne. Będąc u was dłuższy czas nie zauważyłem by ktoś z waszej śmietanki grał czymś nudnym i odwalał brudną robotę.
Po co się reklamujecie że przyjmujecie do określonej sekcji skoro macie ją full?
Pozdrawiam tego fanboya xara z którego każdy leje.


#9

W takim razie czym chciałeś grać i ci nie pozwolono?


#10

Tym co nie było w waszej mecie :slight_smile: dobrze wiesz jaka wasza gildia jest, najlepiej się bawicie ze soba, a ktoś moze być jedynie dopełnieniem i brakującym elementem. I te podania rp… litości, jakieś brednie o siedzeniu przy ognisku z jakimś wymyślonym kimś… Trzymacie się tego kurczowo uważając że to takie super, a z perspektywy kogoś kto chce wskoczyć do sekcji pvp czy pve to odwalanie jakiegoś tarła. Pozdrawiam cię xar, fanboyu


#11

Coś mieszasz. Raz piszesz o tym, że nie pozwalamy grać tym, czym gra ktoś od nas (pierwsze słyszę o czymś takim, ale ok). A teraz, że jednak chciałeś grać czymś, co w ogóle nie było w naszej mecie.

Tak negatywnie odnosisz się do rozgrywki Role Play, a sam tu ewidentnie piszesz jakieś bajeczki :slight_smile: I to bardzo słabej jakości.

Tak, wiem jaka jest nasza gildia i że dobrze bawimy się ze sobą. Bo wiesz, na tym między innymi polega tworzenie gildii. A co, twoim zdaniem mamy się źle ze sobą bawić? Dziwnych rzeczy się czepiasz, bo one raczej pokazują nas w dobrym świetle, a nie złym. Poza tym nie brakuje też u nas nowych graczy, którzy potrafią się w gildii odnaleźć i bez problemu włączają się w społeczność. Także nie mierz wszystkich własną miarą.

I nie rozumiem jaki masz problem z tym, że rekrutując do gildii Role Play, wymagamy podań tego typu. Co cię to w ogóle obchodzi w jaki sposób rekrutujemy ludzi… Przecież to nasza gildia. Nasze zasady i nasza sprawa. Mamy pełne prawo do rekrutowania w taki właśnie sposób i NIC ci do tego. Zajmij się sobą. Nikt cię nie zmusza dołączać do gildii, której system rekrutacji ci nie odpowiada. Nie każda gildia musi być taka sama.


#12

Tak pisze bajeczki, dziwne bo w każdym temacie na forum odradzają tak samo jak ja waszą gildię pisząc bardzo podobne rzeczy że banda kolesi a ty to możesz jedynie robić za supporta. I sie nie produkuj i nie edytuj tych postów kiedy ci do głowy coś przyjdzie, każdy kto miał z wami jakąkolwiek styczność wie że nie są to żadne puste słowa i z dupy sobie nie wymyśliłem rzeczy żeby wam ot tak dowalić. Samo to że kiedyś tak tutaj spamiliście tą gildią że was wykopali.
Oj xar daj juz spokój.

Napiszmy moze jakieś opowiadanko o siedzeniu wokół ogniska, weźmy kufel czarnego trebusza i porozmawiajmy ze starym nordem, a później biegnijmy do lasu bo tam piszczy niewiasta.


#13

Tak się właśnie zastanawialiśmy jak zobrazować ludzi twojego pokroju. Jak was widzimy. I wyszło nam coś takiego :smiley:

Tam na tabliczce napis: “ajfe zóe”
Pozdrawiam.


#14

Powstrzymajmy tą karuzelę śmiechu


#15

Zaoraned


#16

Nie sądzę. Pozdro Xar, tylko takie bałwany jak ty mogły być GMem na starym sunwellu w WoWie, ten sam poziom :slight_smile:


#17

No prosze. Czyżby ktoś “niesłusznie” zbanowany na serwerze? :wink:
Ależ plot twist.


#18

Od takich gmów to i za ninja looting nie dostawali bana no bo po co :slight_smile:


#19

Rekrutujemy do gildii na stronie: http://aiwe.eu/


#20


Rekrutujemy do gildii na stronie: http://aiwe.eu/