[Guild Wars 2] Gildia Role Play / Raid / PvP

z każdym kolejnym postem pogrążacie się coraz bardziej :joy: proponuje wam wprowadzić system wpłat na konto, tak minimum tysiąc złotych na start, bo przecież nie elitarni gracze to pewnie ciemna biedota czy jak to piszecie " dziesiątki debili" , to odzieli panów od plebsu :joy: btw bardzo interesujące że opinie kompletnie nie znanych sobie osób się zgadzają a nie ma żadnej pozytywnej opinii od innych nieznajomych :wink: ale co ja tam wiem , nie jestem elitą.

1lajk

Pogrążamy? Z twojej perspektywy z pewnością tak to wygląda. I jakoś mnie to nie dziwi (oceniając to co pisałeś wyżej). Jednak to już każdy sobie oceni na własną rękę. Wbrew pozorom nie każdy (tak jak wy) idzie bezmyślnie za tłumem :wink: Są ludzie, którzy np. bardzo dobrze wiedzą o tym, że polacy to trudny naród, któremu ciężko dogodzić. Mający swoje humorki. I że znaczna jego część lubi się do wszystkiego przyp**ć. I taki temat jest tylko tego potwierdzeniem. Zresztą zdarza się, że ludzie wręcz otwarcie piszą nam w aplikacjach, że ostatecznie zdecydowali się na dołączenie z powodu złych opinii, które zobaczyli. Bo mają swoje doświadczenia z różnych MMO i z różnych gildii i wiedzą jak to działa. I często w tych wielce znienawidzonych przez community gildiach jest właśnie najlepiej.

A te swoje żałosne propozycje możesz zachować dla siebie. Już wystarczająco dużo pokazałeś w tym temacie, żeby zacząć cię ignorować. Wątpię, żebyśmy otrzymali od ciebie jakikolwiek sensowny, konstruktywny feedback.

Żadnej pozytywnej opinii? Oj. Zdziwiłbyś się ile ich na co dzień otrzymujemy. Te negatywne są na dobrą sprawę w mniejszości, ale oczywiście tacy krzyczą najgłośniej. Więc najbardziej ich widać. Zresztą mega często w koło robią to te same osoby. Udało nam się nawet uchwycić jednego z nich. Było wysłane wyżej, ale podeślę raz jeszcze

Nawet sobie sprawy nie zdajesz ile fun’u mi dostarczasz , smiesznie się to czyta:) skoro gildia ma tak świetne opinie i otrzymujecie ich aż tyle to mam jedno pytanie: po co ta cała szopka z wybielaniem każdego zarzutu i robieniem z siebie ofiary (widać jaką macie kulture po tym obrazku, wyśmiewanie, dla zminimalizowania negatywności wypowiedzi, całkiem niezła taktyka )? :slight_smile: skoro pozytywnych opinii jest więcej to kilka hejcików nie powinno po was spłynąć bez reakcji , no chyba że to tylko na popis :wink: tym pozytywnym akcentem zakończę tą dyskusje Pozdrawiam całą gildie ciepło , a każdego nowego gracza przed nią ostrzegam stanowczo, bo jak sami piszecie Ajfe zóe .

Hmm… swojego czasu pisali o was na tym forum, aż pewnego dnia wam usuneli wszystko bo mieli dosyć waszego cwaniakowania. Sami w tym temacie pokazujecie jacy jesteście. Na początku tego posta was wyśmiałem to stwierdziliście że jestem jakiś ułomny, bo mi nie pasuje i moje zarzuty są z dupy.
Kilka osób wam powiedziało to samo, nagle robicie z siebie ofiare i te teksty w stylu “że nie każdy będzie się u nas dobrze czuł” no i słusznie bo robicie z ludzi pionków potrzebnych wam w danym momencie np. sytuacja z buildami gdzie elitka ogrywa to co najlepsze a plebs tłucze jakimiś gównami .
I nawet tutaj. Gdzie są te pozytywny opinie? Zadowoleni gracze? Nie zakładaliście przypadkiem jakiś czas temu podobnego tematu gdzie ktoś wam powiedział podobne rzeczy do tych co teraz…
A co do tego obrazka. Bardziej by pasowało to:

2lajki

Szczerze to no ekhm… Po samym sposobie odpisywanai i megalomani widac ze z wami ( aiwe) jest cos nie tak. Samo to jak traktujecie ludzi ktorzy wydaja negatywna opinie na wasz temat i jak im odpisujecie… Parafrazujac i podsumowujac wszytskei odp … “Nie jestescie godni bycia w gildi” . " Jestesmy elita elit nie dla takiego plebsu jak wy" … Po drugie. Zadna szanujaca sie gildia ktora jest w topce ( za ktora sie uwazacie) nigdy nie musi sie oglaszac ( jak to sami robicie na zone czacie w grze ) lub robic topicow “rekrutacyjnych”… Do takich gildi ludzie sami cisna drzwiami i oknami. Wiec no wybaczcie ale jezeli potrzebujecie szukac ludzi to znaczy no ekh nie jestescia nawet blisko tej topki… Po trzecie gram w GW2 od peirwszej closed bety i slyszalem o was wiele i jakos nie byly to “przychylne opinie”… Wrecz przeciwnie nie mowie nawet o tym forum tylko o stronach zwiazanych z GW2 lub od ludzi z samej gry… Wiec moze zamiast “ubostiwac” wlasna gildie pod niebiosa czas przyjac troche krytyki na klate ? Ale widze po sposobie “elitarnego” traktowania inycyh ze raczej nie ma na to szans. Wiec niszccie sobie opinie dalej :slight_smile:

3lajki

Ojejku jejku. Ależ wy to wszystko przeżywacie. Ajfe takie zóe bo dolewa oliwy do ognia i was prowokuje. Ojej, ojej. Przecież jak to tak można?

Próbuję sobie wyobrazić sytuację w drugą stronę. Że jakaś gildia swoim podejściem mi nie pasuje (a w zasadzie jest ich sporo) i tracę czas, by o niej cokolwiek pisać. Ale dla mnie np. to byłaby jakaś abstrakcja. Tu coś ewidentnie musiało pójść nie tak, że wam się w ogóle chce coś takiego robić. Jaki dojrzały i w miarę ogarnięty człowiek tak robi?

Tymczasem tutaj praktycznie 40sto letni facet czuje potrzebę wchodzenia i wypisywania takich rzeczy. I boli go to, że jakaś tam gildia robi sobie rzeczy po swojemu XDD

To mówi wszystko o poziomie osób wypowiadających się tutaj.

36 letni. A czemu pisze… Bo niestety jestescie rakiem PL community. A czemu tu wchodze? Bo mam na to czas ochote i tj ja Tobie zycia nie ukladam tak Ty nie jestes w stanie mojego. A moj wiek w zupelnosci mi nie przeszkadza aby grac w gw2 najwidoczniej Ty masz chlopaku z tym problem ale to juz Twoj problem :wink: pozdrawiam Cie Xar

Dzisiaj specjalnie dla ciebie ustawię bota z reklamami na mniejsze przerwy :* (A i tak będą wciąż dłuższe od większości spamujących czat). Niech triggeruje

Nie dołączam do gildii w której zasady mi nie pasują…

Dokładnie.

I tu też często leży problem - ludzie pchają się gdzieś, gdzie ostatecznie nie pasują. Myślą chyba, że wszystko kręci się wokół nich i każda gildia to miejsce stworzone pod nich. Np. dołączają do sekcji Role Play i prędko okazuje się, że ten tryb wcale ich nie interesuje. Tylko tak naprawdę dołączyli z jakichś innych, tajemniczych powodów. A potem jest wielki płacz. Albo w raidach, gdzie jasno określamy, że interesuje nas PROGRES. Nie jakaś farma. A dołączają do nas ludzie, którzy chcą tylko farmy i żeby im wycarrować każdego bossa, bo chcą tylko lege armor i nic więcej. A na jakikolwiek progres kręcą nosem, że im się nie chce. I potem płacz, że Aiwe to, Aiwe tamto.

Ech skąd ja to znam :smiley:

odpowiedzi pojawiły się w +/- 5 min :slight_smile: ps grupa liczy na ten moment ponad 3,5k członków ale to pewnie sam plebs :slight_smile: aifezue
edit: wiekszy format https://zapodaj.net/aa4acefd3116e.png.html

1lajk

Widzę, że musiałeś się pójść tam dowartościować :smiley:
Whatever.

Nic dziwnego, że gildia jest tam atakowana, skoro sam fundament tej grupy jest bardzo negatywnie do nas nastawiony. Administratorka tej grupy kiedyś u nas była, robiła dramy, łamała regulamin, po czym została wyrzucona. Po czasie chciała wrócić, ale gildia była na nie. I po tym odrzuceniu zaczęła mieć do nas spory ból tyłka. Gdyby mogła wrócić, to nagle by się pewnie okazało, że Aiwe jednak super :wink: Admin też był u nas. To gracz RP. Został kicknięty swego czasu nie pamiętam już dokładnie za co. Dawne dzieje…

Nadawałbyś się świetnie na polityka, olewasz to co niewygodne a odpowiadasz tylko na to co ci pasuje dodatkowo obrażając jej członków :slight_smile: ciekawe czy cała grupa raidowa łamała regulamin :slight_smile: ale widzę że ta dyskusja nie ma sensu bo klapki na oczach na krytykę większe niż kuń w dorożce PS widziałem live edycje twojego posta :slight_smile: po co ich aż tyle , ta grupa to już nie dzicz jak pisałeś? oh edytowałeś bo w przypływie emocji że ktoś śmie podważać zdanie panów , żle to wyglądało ? :wink: PS2 nie muszę się dowartościowywać po prostu byłem ciekaw czy to prawda, i widać tak.
pozdrawiam i żegnam

1lajk

Zrób śledztwo w tej sprawie

Kończ waść xar. Wstydu oszczędź. Wszędzie was nie lubią. Widocznie plebs jak my ma wszędzie to samo zdanie.

Idz edytować posty dalej, debeściaku z aiwe.

hehe meta <3.

Nawet obiektywnie patrząc, rzuf awijski :turtle: to najlepszy, najsilniejszy i najmądrzejszy gatunek rzufa. Taki krzaczasty, lądowy, czy wodny nie mają nawet podejścia. Polecam poczytać chociażby wikipedie, która pisze o tym jasno. I co ja na to poradzę? Przecież to nie nasza wina ¯_(ツ)_/¯

Ten “rzuf” jest taki sam jak wasza opinia o sobie : zmyślona ¯_(ツ)_/¯

Widać jak zazdrościsz ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo sam jesteś co najwyżej jakimś rzufem błotnym…

Xar ogarnij się już. Idź tam, zrób spacer po lions arch, nagraj jakiś czarny trebusz, albo zrób turniej pvp. Nie zapomnij o spmie na zone, i o historyjkach rp. Potem porozstawiaj trochę ludzi, powiedz kto ma czym grać. Poliżcie sie po jajkach z elitką i przestańcie się ośmieszać.

Wg was, serio każdy się na was uwziął i o was kłamie <3