[Guild Wars 2] Leth mori Aiwe [RolePlay/PvE/PvP]

Idzie zima!

I z tego wszystkiego zamarzła nasza strona główna! Nowy, świąteczny design znajdziecie pod adresem:

WWW.GILDIA-ROLEPLAY.PL

I jak wam się podoba :)?

________

Jeżeli odwiedzaliście naszą stronę wcześniej, prawdopodobnie została zapisana w waszej przeglądarce i by zobaczyć zmiany musicie wyczyścić ciasteczka, pamięć podręczną i dane witryn trybu offline.

W FireFox: opcje --> prywatność --> usuń ostatnią historię

W Google Chrome --> ustawienia --> zaawansowane --> wyczyść dane przeglądarki

Wysłane :D

I mówicie, że fajnie u was? :P

Czy fajnie... Raczej tak, acz najlepiej to by wypytać samych ludzi, chociaż kiedy słyszę, że dla wielu jest to pierwsza gildia w mmo,

w której zatrzymali się na dłużej, to cieszy =)

Tak czy inaczej - gildia jak gildia, raz ma dni lepsze, raz gorsze. Jedni pokochają, inni znienawidzą.

Przy czym ostrzegam - mamy trochę wymagającą rekrutację :)

Jednak co najważniejsze, myślę, że nie stoimy w miejscu, bo cały czas się rozwijamy w każdym trybie, od RolePlay, przez PvE, PvP, po WvWvW :)

__________

Strona Gildii

Facebook

Tyle przegrać, jest liczna, fajnie zorganizowana i opisana Gildia, a tutaj od dwóch miesięcy nie otrzymuję maila zwrotnego od wydawców gry. Gdyż zapomniałem danych do logowania. Przesłanie zdjęcia cdkeya, podanie skrzynki mailowej i hasła, które zawsze jest podobne, różni się tylko kolejnością jak widać nie wystarczy.

Szkoda, że nie "bawicie się" w tytuł, gdzie twórcy dbają o klienta nawet po zakupie gry.

Mi arena wysłała rekordowo email po tym jak do nich pisałem po 3 minutach ;) i nie dość, że wysłała to jeszcze spełnili wszystko o co prosiłem

Więc nie ściemniaj ludzi, tylko wyślij wiadomość jeszcze raz bo może coś przekręciłeś bo i tak bywa,. Pozdrawiam !.

A co do gildii z tematu to na dniach się do was odezwę:) więc przygotować proszę chwile na rozmowe :D

"Ściemniać" to możesz światło w pokoju. To, że masz szczęście, nie znaczy, że każdy je posiada. Jest nawet takie przysłowie o tym.

Łącznie wysłałem 4 maile, każdy poprzez inne źródło, w sensie poprzez formularze na stronie, bezpośrednie maile do supportu. Zero odpowiedzi. Pisałem także z innego maila, na innej skrzynce pocztowej, zero odzewu.

Tyle przegrać, jest liczna, fajnie zorganizowana i opisana Gildia, a tutaj od dwóch miesięcy nie otrzymuję maila zwrotnego od wydawców gry. Gdyż zapomniałem danych do logowania. Przesłanie zdjęcia cdkeya, podanie skrzynki mailowej i hasła, które zawsze jest podobne, różni się tylko kolejnością jak widać nie wystarczy.Szkoda, że nie "bawicie się" w tytuł, gdzie twórcy dbają o klienta nawet po zakupie gry.

To faktycznie nie za ciekawie i muszę napisać, że całkiem inaczej postrzegam Anet. Można powiedzieć o nich dużo złego, ale akurat z tego co słyszałem od ludzi, to zawsze bardzo szybko odzyskiwali konta, czy zmieniali im mail. Tak czy inaczej na tak dużą liczbę graczy zawsze trafią się i Ci niezadowoleni :) Jak to mówią: wszystkim się niestety nie dogodzi. Jednak tak jak piszę, osobiście nie miałem żadnego większego problemu z ich supportem, zgłoszone przeze mnie rzeczy szybko naprawiali/poprawiali, a i widać, że czytają rzucane pomysły, bo w nadchodzącym update pojawi się coś, o czym im pisałem :) W gildii również nie słyszałem o większych problemach z supportem. Chociaż wiadomo, że zawsze mogłoby być lepiej.

Wiesz, nasza gildia nie powstała w GW2. Zaczynaliśmy od WoWa, gdzie klan istniał przez ponad rok. Chociaż znajdą się w naszych szeregach również osoby, które w WoWa grały od początków tejże gry, także mamy pewne porównania i wiemy co jest dla nas dobre :) Gildia została przeniesiona jeszcze przed premierą GW2 i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wybór był naprawdę trafny :) IMO obecnie jedynymi godnymi uwagi grami MMORPG są właśnie WoW oraz GW2, no ale ile można grać w tego WoWa? Myślę, że swoje najwspanialsze lata ma już za sobą, a GW2 się dopiero rozwija i wiele osób chce tak jak kiedyś w WoWie - obserwować jak to wszystko tworzy się od zera, żeby potem móc powiedzieć, a i mieć tą świadomość, że było się tu od początku :) Abyśmy grę ponownie zmienili, musiałaby pojawić się naprawdę konkretna rewolucja w tym gatunku :)

Sam grałem w World Of Warcraft, w zasadzie od samego początku, ominęła mnie Closed Beta jedynie. Muszę to przyznać (może ze wstydem straconego życia), że spędziłem przy tym najlepsze lata swojej młodości. Nauczyłem się również bardzo szybko języka angielskiego. Poznałem ludzi z całego świata. Mogłem uciec od codzienności do świata magii.

Grałem nałogowo do niedawna, przestałem, teraz to dla mnie nie jest takie jak kiedyś. Może, gdy wejdzie ten nowy dodatek?

Guild Wars 2, przekonała mnie fabuła, graficznie rozwinięty świat. Po miesiącu przestałem, nie było jeszcze takiego community, jak w chwili obecnej. Chciałbym znów pograć, zwłaszcza, że zmodernizowałem maszynę. Posiadam pudełko, płytę, cdkey, rachunek z empiku. Wszystko przesłałem ponad 4 razy, w różne źródła, zero odpowiedzi.

Nie stać mnie na nowy klucz.

Jak twierdzisz, że nie ściemniasz i seryjnie oni ci nie odpowiadają to może jednak jest jakiś błąd w tym co im wysyłasz? bo to jest nie możliwe by z takim opóźnieniem to działało.

mod_ico.png
Temat jest poświęcony guildi/klanowi, więc proszę trzymać się tematu i nie rozprawiać o polityce anet ~ NS

Oj tam, mi w sumie nie przeszkadza, że ludzie popiszą sobie tutaj nie tylko na temat gildii, ale i samej gry :)

No ale jeśli takie są zasady, to cóż - pozostaje się dostosować :)

Wczorajszego dnia odbyła się czwarta i już ostatnia część głosowej sesji RPG prowadzonej przez Aisu,

poniżej znajdziecie odnośnik, pod którym będziecie mogli ją przesłuchać.

Hrabia Tuku #4 "Popęd seksualny"

__________

Strona Gildii

Facebook

Od dawna szukam gildii w GW2 , i szczerze , znalezienie tego tematu bardziej mnie wkurzyło niż ucieszyło , a to dlatego że gram na Underworld ! Jesteście najlepszą gildią jaką do tej pory widziałem , i kiedy już byłem maksymalnie " podjarany" zobaczyłem że gracie na Blacktide :( . Więc puki nie trafi się jakaś promocja na zmianę serwera ( jestem w pierwszej klasie technikum , i jestem darmozjadem :< ) pozostaje mi tylko życzyć powodzenia :) .

@up możesz bez problemu guestować.

Oj, z tą najlepszą to bym nie przesadzał, bo inne mogą się obrazić, a na polskiej scenie GW2 znajdzie się kilka bardzo fajnych gildii.

Co do serwera, to tak jak mówi Gothur - zawsze można guestować.

A co do naszej gildii i przynależności do innego serwera, to wygląda to tak:

Do tej pory nie przykładaliśmy większej uwagi do tego na jakim serwerze kto się znajduje - obecnie na innych niż Blacktide siedzi jakieś 5 osób i przejawiają chęci zmiany.

Jeżeli nie należysz do naszego serwera to nie masz: buffów gildii, banku i nie możesz z nami biegać po WvW. Wszystko inne możesz robić.

Są i tacy, którzy zmianę mają już za sobą. Jednak na dniach planujemy zmienić naszą przykładową aplikację, jej część fabularną (by była ciekawsza), jak i dodamy w części niefabularnej wzmiankę o serwerze. Jednak bez obaw - nadal będziemy otwarci na osoby z innych, acz będziemy najzwyczajniej w świecie wymagać deklaracji tego, że w przyszłości dana osoba chce przenieść się do nas na Blacktide :) Myślę, że to jest fair. Ktoś może dołączyć do naszej gildii należąc do innego serwera - sprawdzić czy mu się podoba, ocenić i wtedy podjąć decyzję, ale jeżeli ma zamiar zostać na dłużej, to tak jak deklarował w podaniu - musi prędzej, czy później trafić na nasz serwer.

A zdajemy sobie sprawę z tego, że to może trochę potrwać, gdyż zmiany nie należą do najtańszych - jednak musisz wiedzieć, że możesz gemy kupować również za gold :)

Z gildią zawsze dużo łatwiej takowy nazbierać, także to bynajmniej nie jest coś nieosiągalnego.

Wczoraj odbyło się kolejne RP na mumblu.

Wyprawa na Kryształową pustynię - poprowadzona przez Glaciala.

Wyprawa na Kryształową Pustynię #1 "Niedźwiedź się i tak nie spuści"

Zmieniła się także przykładowa aplikacja, którą opracował i napisał Wtajemniczony Lava.

Znaleźć ją można TUTAJ

Lubisz RPG? Więcej znajdziesz pod adresem:

WWW.GILDIA-ROLEPLAY.PL

Nie zapomnij nas polubić na:

FACEBOOK

Jest i część druga!

Wyprawa na Kryształową Pustynię #2 "Więcej zagadek"

__________

Strona Gildii

Facebook

kurde, bardzo chetnie bym do was dołączył ale jestem na innym servie, a przeniesienie sie kosztuje sporo

Tak jak pisałem wyżej: jesteśmy otwarci na osoby z innych serwerów - a i jest dla Ciebie wtedy dostępne w naszej gildii wszystko poza: bankiem, buffkami i wypadami na gildyjne WvWvW. Jednak tak jak widać w naszej przykładowej aplikacji - wymagamy deklaracji chęci zmiany serwera w przyszłości (czyt. wtedy, gdy będziesz miał już odpowiednią ilość złota i gdy uznasz, że nasza gildia Ci odpowiada). A musisz wiedzieć, że jeżeli jesteś aktywną osobą w gildii, to ta ilość gemów, którą trzeba zdobyć na zmianę serwera nie jest nieosiągalna.

Także twój wybór :) Gdybyś miał jakieś pytania, to śmiało.

Oficjalne, gildyjne odzienie!
Jakiś czas temu miała miejsce dyskusja, w której pojawiły się głosy za tym, by wybrać gildyjne wyróżniające nas na tle innych stowarzyszeń ubranie. Wielu osobom pomysł ten przypadł do gustu - w końcu co to za gildia fabularna, która nie posiada swojego uniformu - a przecież mamy nasz herb, zatem dlaczego by go nie nosić dumnie podczas większych wydarzeń?

Dyskusja ta zachęciła nas do stworzenia ankiety, w której nasi klanowicze mogli oddawać swoje głosy, a największą ich ilość otrzymał pomysł na zaopatrzenie się w Armor Gildyjny - na którym widnieje herb - i noszenie go podczas większych eventów. Dokładniejsze wyjaśnienie całego przedsięwzięcia można znaleźć na naszym forum w dziale /Non Clima/

Strona Gildii
Facebook