IEM KATOWICE - Tvn ponownie naciera

https://www.youtube.com/watch?&v=s1jUeruWfxM

Zapraszam do oglądania. Zanim polska cebula zrozumie, że granie profesjonalnie to nie siedzenie 20h przed monitorem to trochę zajmie :)

Beka z tvnu zawsze na propsie.

z czego beka przecież facet ma trochę racjii ale co pokolenie 90+ może wiedzieć :) jak od tego momentu zaczęła się nazwijmy to "degeneracja" :)

Przecież czy to TVN czy Polsat czy inne stacje komercyjne, mówią to co się sprzedaje czyli " głupotę " "durne programy" itp.. im głupsza wypowiedź tym lepiej się sprzedaje i głośniej jest o danej stacji, programie w gazetach i na forach co własnie teraz zrobiłeś. O to w tym wszystkim chodzi , dlatego taką głupotę się olewa i nie komentuje

Przykłady: rafaelaa , donatan , tvn, rydzyk itd.

Stare a mądre przysłowie " Ruszyć gówno to śmierdzi z daleka " ,

takich programów się po prostu nie komentuje bo szkoda nerwów a im tylko oglądalność wzrasta.

Pff, kogo obchodzi, czego życzy sobie jakiś pajac z tefałenu? :-D

Kiedyś dawno temu wymyślili sobie rozrywkę - zabijanie sie w Koloseum ku uciesze ludu. Później poszli z czasem i zaczęli organizować sportowa rywalizacje w rzucie dyskiem, czy biegu. Teraz jako rozrywka uważane jest patrzenie jak ktos wkładający serce w grę, robi w niej widowiskowe rzeczy. Nie ma w tym nic złego. Trzeba iść z duchem czasu, a nie jak głowa kapusty biadolić, ze sport to tylko bieganie, pływanie i inne takie. Współczuję ograniczonym i tym, którzy nie potrafią przyjąć czegos nowego. Jak nie rozumiem, nie krytykuje, pan w telewizji oczywiście wykazał sie ignorancją, ale przeciez to norma

To jest właśnie konflikt pokoleniowy. Starsi uważają, że to czym zajmują się młodzi, to zagrożenie i głupota, bo tego nie znają, a z drugiej strony, młodzi nie szanują dobytku przeszłości i uważają, że nic wartościowego nie można wyciągnąć z historii. Dopóki nie dojdzie do pogodzenia się tych dwóch zwaśnionych stron, nie dojdzie do postępu.

eSport jest jak telewizja. Na początku każdy mówił, że jest to coś dla "głupków" z niskiej warstwy społecznej i że to się nie przyjmie. Ludzie nie rozumieją i nie chcą zrozumieć więc uważają, że to głupota. Wniosek: Azja [Korea itd.] > Europa. Jeśli chce się wygrać walkę ze stereotypem typowego gracza siedzącego 24/7 z otyłością przed komputerem telewizja powinna pomóc. Jeszcze kiedyś, kiedy eSport rozwijał się w Azji obejrzałem film w telewizji, który jest aktualnie na youtube :

https://www.youtube.com/watch?v=Kc0Pgm8lWRw

Właśnie dzięki temu dokumentowi poznałem eSport i od "żabkersa" jak ja to mówię oglądałem swoich ulubionych graczy Starcrafta czy Warcrafta.

Wtedy bardzo dużo osób się tym zaciekawiło. Ludzie byli ciekawi czym to jest. Jednak jeśli non stop ktoś w telewizji gada głupoty to coś takiego nie wpływa korzystnie na tą tematykę. Nie miejcie pretensji do na przykład: swoich rodziców, którzy mówią, że granie w gry to kompletna głupota. Moi rodzice kiedy oglądałem początki takich eventów również powtarzali, że to głupota, która nie da nikomu chleba ale sam ich przekonałem, że Ci ludzie mają swoje dziewczyny, zarabiają bardzo duże kwoty pieniędzy i spotykają się z przyjaciółmi. Właśnie tak wystarczy im to wytłumaczyć. :) W gry bardzo przyjemnie się gra z rodziną czy bliskimi. Ja sam sobie dziękuję, że nie oglądam telewizji.

https://www.youtube.com/watch?v=08q4CZQcLTs

^Co ma ten film do mojego tematu?

Takie gadanie, a ogląda to się o wiele lepiej niż jakiś kolesi biegających za piłką po trawce.

Chyba to , ze ten 1 Pan byl w tvn i caly TVN mial z niego dosyc spora beke :) Jak i prezenter , ktory wie napewno o co chodzi i zarabia sie na tym konkretna kase...to ze OW Pan zrobil z siebie totalnego kretyna nie maacego pojecia o e-sporcie przed milionami osob na swiecie to jego wybor :) Pomijajac to jak ktos moze wypowiadac sie na ten temat...czegos o czym nie ma pojecia.

(donoszę się do wywiadu z zawodnikiem VP! Który jest bardzo krytykowany przez gimbusiarnię (kilka postów powyżej))

Zacytuje kogoś z mojego fanpage, mimo że "hejcę" TVN to muszę się z nim zgodzić:

"Nie wiem ludzie co się spinać. TVN 24 trafia do masowego odbiorcy, esportem interesuje się nisza. Musieli w taki a nie inny sposób przedstawić temat tak aby był on przyswajalnym dla typowego Kowalskiego, który z grami nie ma prawie nic wspólnego."
Miał niby rzucać slangiem? Nie robić porównań zrozumiałych przykładowo dla moich rodziców? WTF
To tak jakbyście w telewizji oczekiwali naukowca, który opowie o łączeniach jonowych czegoś tak - bezsens, chodzi o to, aby przeciętnego człowieka poinformować, że przykładowo wyszła nowa żarówka, która jest niebezpieczna.
Od wyżej wymienionych rzeczy macie media specjalistyczne, a nie ogólne.
Śmieszny dla mnie jest akurat tutaj sam hejt, bo sam Pasha wyraźnie widział jak się zachować i mu przytakiwał i starał się również tłumaczyć to jak najbardziej zrozumiałym językiem. Zupełnie inaczej sam Pasha udzieliłby wywiadu dla przykładowo ESLa lub organizatorów IEM. Jak zawodowy dziennikarz uważam, że dobrze odwalił prezenter swoją robotę i widać, ze się właśnie PRZYGOTOWAŁ.
Ale tak to jest z tą durną polską. Wszystko ocenia się pryzmatem całości, a nie danego zdarzenia.
Tak 95 % TVN to totalny bullshit i dno, ale nie 100 %. Nie ma ani w 100 % dobrych rzeczy, ani złych.

^he Niestety ale jeśli ktoś z góry mówi, ze eSport to głupota to nie mówi uogólnionej prawdy przykładowemu Kowalskiemu tylko zwyczajnie zaśmieca jego głowę. Coraz więcej młodych ludzi się tym interesuje i wypadałoby przedstawić ten temat jak najdokładniej :). Takiego tematu nie powinno się wpuszczać do mediów jak to powiedziałeś ogólnych tylko do tych, które zrobią o tym konkretną dysputę lub zwyczajnie czysty reportaż taki jaki robi Geo lub BBC. Niestety do polski to tak szybko nie wejdzie bo komuś nie chce się płacić za polski lektor :)

Na koniec powiem tylko tak. My jesteśmy w XXI w. a Azjaci w XXIV ... Jak tak dalej pójdzie to my będziemy im podkoszulki szyć.

Główny argument pana z filmiku to "nie życzę sobie, bo to może być złe dla zdrowia". Ktoś chce coś dodać? Nie sądzę, by opłacało się komuś to komentować, bo tego typu ludzie zawsze będą stali przy swoim, nawet jakby sam Bóg stanął przed nimi i powiedział, że nie mają racji.

Jeśli robisz byle co 12h dziennie to będzie to szkodliwe dla zdrowia :)

A ja uważam że cała ta dyskusja jest całkowicie zbędna.

Jeśli ktoś uprawa esport to jego wola

Jeśli ktoś jest redaktorem to jego sprawa

Jeśli ktoś jest prostytutką to jego sprawa

Krytykowanie któregokolwiek zawodu na świcie pokazuje tylko oblicze zażyłości , gówniarstwa oraz czystej zazdrości bądź obrazy do tego zawodu.

Każdy człowiek ma wolną wolę , robi co chce , jednak gdy coś w życiu osiągnie zawsze najdzie się grupa społeczna która będzie z niego szydziła.

do zobaczenia ludziska :D

Jednym słowem patologia.. (mowa o filmiku z tvn z tamtego roku)

W tym roku chyba tak źle nie było, nazwy co prawda poprzekręcali.