Ile najwiecej wycisnieliscie na klate

Witam tak jak w temacie,ile najwiecej wycisneliscie na klate sztanga,moj rekord to 170kg.

mój 689 funtów

mój 689 funtów

Super,tylko ja pytam powaznie,te 689 ton chyba chipsow przed telewizorem.

Serie po 150kg >_> Po co ci to? Ktoś wyciśnie te 4 dychy i napisze ci, że wali 80 na rozgrzewkę -.-'

Serie po 150kg >_> Po co ci to? Ktoś wyciśnie te 4 dychy i napisze ci, że wali 80 na rozgrzewkę -.-'

Chce zobaczyc czy jestem najmocniejszy na tym forum.

To jesteś niedowartościowany. Dobra, mój rekord to 320kg. Nie jesteś najsilniejszy.

hm nie wiem jak wygladasz ale jak ja bylem w formie i trenowalem dosc konkretnie(wazylem 120 kg,nie nie bylem grubaskiem) to dzwigalem 140 kg ale to byl maks na jedno powtorzenie moze 2 tak na serie to okolo 100-90 kg.Kurde widze że ze 140 w klacie masz jak tyle dzwigasz. Jesli to prawda to kurcze szacun i tak trzymaj.:) Ale btw sila klatki piersiowej nie zawsze sie przeklada na sile ogolna:) Wiec to ze najwiecej wycisniesz nie oznacza ze jestes najsilniejszy.

Przecież Avatar adii'ego to moje zdjęcie z dowodu.

@Topic

To słaby byłeś, jak przy masie 120 kg podnosiłeś o 20 kg więcej. Do 150 powinieneś dociągnąć imo.

No kawał chłopa musi z niego być skoro wyciska 170. :D Tak na serio, myślę że fake - jestem nawet przekonany.

@ do up.Generalnie mam 196 cm wzrostu co za tym idzie mam dlugie rece i ciezej mi tak dzwigac:)Klatke mam slaba plecy troche silniejsze.Kazdy w czyms sie lepiej czuje.:) gdybym mial 170-180 cm wzrostu byloby zupelnie inaczej bo masz inne przelozenie. Ale i tak juz odpuscilem takie trenowanie:) Kobita praca jeszcze czasem troche czasu zeby odpoczac i na reszte czasu brakuje.Ci juz troszke starsi wiedza o co chodzi:) Jeszcze jak ktos ma dziecko pracuje i jeszcze trenuje to w ogole szacun za zapal.

tak jebłeś raz na klatę i jesteś najlepszy ! na ch*j serie na ch*j technika ważne że jebłeś raz duży ciężar ....

No eustachy masz troche racji co fakt to fakt:) Zawsze bylem zdania ze lepiej wziasc mniej ale robic to dobrze:)

I tak pewnie jednostrzałowiec, ale nie "wyciskam 170kg". Wg. mnie jest to już konkretny ciężar i ktoś kto tyle wyciąga raczej nie ma czasu na wchodzenie na jakieś durne forum o mmo i chwaleniu się tym. Panowie, tu się gra a nie wyciska na siłowni. :D

No mysle ze zeby tyle dzwigac to juz staz 5+ lat musi miec na silowni.I z predyzpozycjami.Chociaz w sumie moze wpieprza anapolon.To wtedy po roku tyle dzwignie.

Mówię, to jest forum, nie masz żadnej gwarancji, że ktoś powie prawdę. Jeszcze wbije ci taki, powie "Biorę 170kg na klatę" i koniec. Jak powiedziałem, mogę brać 320, 200, czy 50. Jakiś nowy wyznacznik wartości? :D

170kg to w sprzęcie, czy raw?

Ja biorę kratę browarów... to słabo? :rolleyes:

hm nie wiem jak wygladasz ale jak ja bylem w formie i trenowalem dosc konkretnie(wazylem 120 kg,nie nie bylem grubaskiem) to dzwigalem 140 kg ale to byl maks na jedno powtorzenie moze 2 tak na serie to okolo 100-90 kg.Kurde widze że ze 140 w klacie masz jak tyle dzwigasz. Jesli to prawda to kurcze szacun i tak trzymaj. Ale btw sila klatki piersiowej nie zawsze sie przeklada na sile ogolna:) Wiec to ze najwiecej wycisniesz nie oznacza ze jestes najsilniejszy.

To tez zalezy ile masz wzrostu,ja mam 180 cm 105 kg,ale po wadze bym nie ocenial sily.Suplementy wiadomo zawsze jakies byly + dieta,cwiczylem 4x w tygodniu przez 4,5 roku,alkoholu nie pilem (chyba ze odswietnie z 2 piwa).A co do wyciskania mam na mysle normalne wyciskanie sztangi na ławce ,oczywiscie bez unoszenia i pomagania sobie ciałem.A co do tego czy mam czas na portale czy nie no to sory ale cwiczy sie okolo 2 godzin.

W SPRZĘCIE CZY RAW?

Raw