Ile najwiecej wycisnieliscie na klate

No to za***isty wynik, bo kolo który w polsce 2-4 miejsca zajmuje ma 180kg rekord w wieku 22 lat. Wrzuć jakiś filmik z treningu albo coś, bo jeśli siedzisz w tym tak głęboko, to pewnie coś tam masz. ; ) A zazdrośników wyżej nie słuchaj.

Poza tym wiele osób tu nie rozróżnia kulturystyki od trójboju siłowego, więc tym bardziej ich olać. ;D

Chcesz filmik kolesia ode mnie z silowni? :)[media=]

tu jedno,Znajomy moj:) tez sie tam przewijam w filmiku:) wtedy to byly treningi:)

http://www.youtube.com/watch?v=QcWysa_bvaw ten jest po roku,juz bez koszulki:)

za***iste wyniki. W jakichś zawodach startowałeś? :D A jak MC i przysiad? :D

Ten na filmiku to nie ja.Ja stoje za lawka.Ale tylko w tym gdzie koszulke ma.W drugim nagrywam;d Ale to bylo dawno temu jak bylismy mlodsi:) A co do autora tematu mozesz wrzucic jakies swoje filmiki:)

Widać ze dziecko neo :] Tibia no no skoro w tibie pykasz to 170kg leci na jednym paluszku twardzielu

warn_ico.png
Na przyszłość pisz z sensem. - crracked

Nie koniecznie.Ja tez gram a swoje potrafie dzwignac chodz juz nie tyle co kiedys.Trzeba umiec dysponowac czasem zeby miec wyniki jak np misiek od nas z herkulesa.

No przyznam, że ten misiek jest "kozakiem" ;) Sory, ale nie wiem jak inaczej go nazwać, skoro potrafi znaleźć czas i na porządną pracę, i swoją pasję.

mój rekord życiowy to 50 kg i mam 25 lat. Ma się w końcu te mięśnie i wieloletni trening za sobą.

Nie kazdy musi byc silny.Ja lubie pocwiczyc wtedy mam lepsze samopoczucie i wiem ze zmarnowalem energie na cos pozytecznego dla mnie:) Wyglad to sprawa drugorzedna jesli ktos cwiczy na powaznie.Wiem to po sobie bo mam roztepy na calym ciele nawet na pachwinach a tez 5-6 lat temu chcialem byc piekny i ladny;p

oj tam ja wycisnę jedne gram i co :D, i jestem gorszy ? xD

Ja mam 25 lat , zrobie filmik , mysle ze cos kolo srody.

Coś tam na yt do srody znajdziesz ;)

160 cm, 14 lat i brałem 55 kg ale już nie pakuje ;D

18 lat 170cm 70 kg wagi i 82kg na raz maxa wycislem :D ale teraz sie opierdalam od jakiegos miesiaca

Ja 80 wycisnąłem, i myślałem, że pakerem jestem xD 180cm i 75kg (18 lat). A trenuje to sobie w domu głównie, ale już mało.

Ja chodzę w sumie codziennie na siłownie, wcinam białko, ważę 80kg 175cm wzrostu i dźwigam po 60-65 kg po 10 razy na serie, a robie takich 2 bo na pierwszych 2 się wolę dokładnie rozgrzać ;).

I tak dla ścisłości, bo flashgordon coś pisał o "funtach"

1 funt= 0,453kg

Na "raz" to bym wycisnął coś około 80-90kg (nie wiem nie próbowałem)

186 cm, 75 kg, nie wiem ile wezme na klate, ale zgaduje, ze ze 40 xD.

Co za temat....

Powiem ci tak,to zależy ile zjem "Stejków" ;)

Ostatnio podniosłem o 12kg więcej jak swoją wagę i jestem cholernie z siebie zadowolony :)

(a ważę 59kg przy 172cm wzrostu :))

Yyy za gówniarza jakoś prawie 70kg było ale wtedy byłem pulpet ;P dziś może 40 da radę.