iMetin - Najstarszy prywatny serwer metin2 w PL i autorska postać - Czarodziejka

Zachęcam do zerknięcia :stuck_out_tongue: Serwer wystartował w 2010r. i żyje po dzień dzisiejszy.

Serwer żyje to fakt i grałem na tym serwerze przez 10 lat od 2010 do 2020 roku nie mniej jednak odszedłem z serwera bo zmieniła się władza (administracja) i chodzi tu o GMa który został nie wiem czy wybrany czy jakieś miał kontakty i wszedł po znajomości ale w każdym bądź razie GM ten popsuł całkowicie grę . Sytuacja działa się od roku 2018 kiedy to ten GM został wybrany do administracji ale też to były dwa intensywne lata bo od 2018 do 2020 praktycznie działałem z kolegami i gildią aby ten GM został wydalony z administracji i niestety nie udało się więc ja i moja gildia odeszliśmy z serwera . Czy aktualnie warto grać ? Myślę że lepiej grać na globalnym albo inny prywatnym bo iMetin od 2018 roku przestał być tym super serwerem którym był od roku 2010 do 2018 . Pozdrawiam

GM, GO się zmienili. :slight_smile: Zapraszam serdecznie na serwer, administracja wciąż o niego dba :stuck_out_tongue: Serio warto, czarodziejką gra się bardzo przyjemnie.

Właśnie z ciekawości wróciłem do iMetin i albo GM zmienił nick albo serio odszedł :smiley:
Pytanie mam czy nadal w iMetin da się dojść do wszystkiego bez inwestowania w shop ?

1lajk

Właśnie pograłem czarodziejką i za wałka nie wiem gdzie się dropiło kostiumy chyba że usunęli te lokacje

Jeśli chodzi o kostiumy to problemu nie ma bo dostajesz na start. Na dalszych poziomach kostium możesz zdobyć z dungeonu Sowi Las i mapy Przystań Entów, Labirynt Ochao (tu z 2 takich kostiumów możesz wykonać jeden na stałe u kowala, jest na to 25%), Alfheim z metinów (tych kostiumów nie idzie przerabiać na stałe). GM się zmienił. Nie pamiętam czy w 2020 był Krzysiek czy Ave, ale teraz na bank jest inny.

Jeśli masz jakieś pytania dot. gry pisz do mentorów (w liście znajomych masz z przedrostkiem [M]) lub pytaj na czacie a gracze zapewne pomogą.

Hej,
bardzo zachęciliście mnie do powrotu po 10 latach, czy granie ninją teraz ma sens?

1lajk

Siemka. Oczywiście, że ma sens. Nie jest tak dobra w pvp jak np. WP, bm czy czarodziejka, ale na bitwach w m1 dagger w miare sobie radzi :wink:

http://imetin.pl/?s=p1&ref=873376
Łapcie reflink. Jeśli założycie z niego konto to dostaniecie 2dni vipa na start i pare innych dodatków przy wbijaniu dalszych poziomów.

Nie będę jednak grał na iMetin i powód jest jeden zbyt zepsuty serwer ekonomią z dupy wziętą że niby wszystko za perły a nic za yang.

Podobno grałeś do 2020, waluta sie nie zmieniła.
Walutami serwera są perły oraz SM. Perły zdobędziesz na dungeonach i mapach z bossów. Możesz też po prostu sprzedawać różne rzeczy za perły graczom.
Np. wbijasz 230 poziom i na mapie Alfheim zbijasz metiny. 1 resp metinów to jakieś 200 czerwonych piór, które możesz sprzedać za ok. 240pereł. Dodatkowo z metków lecą inne ulepszacze, które też są coś warte.

Sposobów na zarobek jest o wiele więcej, ja przedstawiłem ci jeden z nich.

Tak grałem do 2020 roku przez 10 lat i nie było takiej ekonomii jak teraz , dosłownie wszystko jest za perły nawet jakieś śmieci a kiedyś jednak sporo rzeczy za yang można było kupić i było to logiczne bo np godzine dropiłeś 100 sztabek po 10kk i kupowałeś stalkę z kamieniami a teraz dropisz tygodniami jakieś pióra żeby mieć może 1-2k pereł i za to kupisz tyle co nic .

Ja zaczalem grac na przelomie 2012 i 2013. Gralem z przerwami, od 2016 do teraz gram praktycznie bez przerw. Może były z 3 przerwy po 30dni. Za yangi nic nie było do kupienia, walutą były yang premium, które wymieniało się z pereł. Później zostały zamienione na perły. Tygodniami? 1-2k pereł? xd Mało wiesz o serwerze i na siłę próbujesz coś udowodnić, tylko co to ma na celu? Resp metinów tam jest bodajże co 30minut. Można to zbijać z przerwami na coś innego. Zarobić tam nie jest trudno, wystarczą chęci.

No tak było jak piszesz ale i tak ekonomia była lepsza kiedyś niż teraz hehe

Nie polecam ten serwer to gówno a szczególnie w tych czasach. Od samych początków imetin a były przekręty, administracja sprzedawała itemy z navi, walutę itp za pln. Jedyny plus, że ten syf stoi tyle lat…

Fakt było tak wcześniej bodajże rok 2012-13-14 że GM nawet prywatnie sprzedawał itemy postacie bo wiadomo ogólnie na serwerze wolno sprzedawać ale jako szkatułki a nie tak po za na passy . Co do tego że serwer stoi 13 lat już to kwestia niskich kosztów serwer stoi na tanich slotach itd przez co są non stop crashe ostatnio ich dużo .

Bzdury. Operator Gry, który kiedyś sprzedawał walutę został wydalony z administracji i całego projektu iMetin.pl :slight_smile:

Że raz na miesiąc wywali channel to nic dziwnego :smiley: Tak jest wszędzie.