iMetin - Najstarszy prywatny serwer metin2 w PL i autorska postać - Czarodziejka

To było tak że go wywali na pokaz a wrócił na innej nazwie po prostu i tyle w temacie

Gram na serwerze już trochę i jest świetny. Wielokrotnie szukałem alternatywy, ale innego tak przyjemnego serwera nie znalazlem.

To że serwer jest przyjemny w samej grze nie znaczy że jest dobry pod względem administracji bo owszem gra się dobrze do maks poziomu ale to jak administracja działa na tym serwerze pozostawia wiele do życzenia

Administracja na ktora tak narzekasz zostala zmieniona, z obecna nie ma zadnych problemow.

Nie została zmieniona jedynie zmieniły się nicki a to są ci sami ludzie jak można tego nie zauważyć haha

Nie wiesz co się dzieje na serwerze a na siłe próbujesz mi coś wmówić :smiley: Znam obecnych administratorów, są to kompletnie inne osoby niż wcześniej.

W takim razie może się pochwal jaki miałeś nick i co to za gildia :smiley:

Po 1 gildii dawno już nie ma tak samo jak moich postaci wiadomo skasowali mi je po 2 nick miałem Karatas jak tu lub potem były też Kartas albo Murtas gildia nazywała się BlackR po 3 i tak nie skojarzysz mnie z gry bo przecież ty od 2010 roku nie grałeś a do 2018 roku 1000 razy mogłem mieć inne postacie …bo gildia wiadomo rozpadła się przez administracje serwera

Hah xD na przelomie 2012/13 gralem, juz nie bylo tej gildii twojej? :stuck_out_tongue:

Gildia była do roku 2011 do bodajże grudnia chyba przed samą wigilią usunąłem ją no bo się rozpadła przez działania administracji a potem grałem solo albo z kolegą ale to graliśmy po to żeby obnażać prawdę o administracji w 2018 roku zakończyliśmy z kolegą przygodę z iMetin gdyż ludzie woleli taką a nie inną administracje

“Serwer żyje to fakt i grałem na tym serwerze przez 10 lat od 2010 do 2020 roku”
Ściemniasz na każdym kroku :smile: Jeszcze to próbowanie wmówić, że administracja jest ta sama na innych nickach :smiley: To mnie rozbawiło totalnie. Znałem poprzednich administratorów jak i znam obecnych, tamci są zbanowani. Ba, nawet jeden z obecnych administratorów był w tym samym czasie w administracji z Gerrardem podczas jego drugiej kadencji. :smile:

Dalsza dyskusja chyba nie ma sensu :stuck_out_tongue:

Od 2010 do 2018 grałem normalnie potem od 2018 do 2020 z doskoku tylko
natomiast to że administracja jest ciągle ta sama to czysta prawda typie

Ciekawi mnie ile ci dają na serwerze za te obronę …

Nic mi nie dają, jestem zwykłym graczem xD Po prostu wiem co się dzieje na serwerze i śmieszy mnie to co piszesz

Dają ci dają mają takich jak ty obrońców za hajs albo inne rzeczy i dlatego jeszcze rządzą nadal

Prosze cie, zatrzymaj juz ta karuzele smiechu artworks-W57X8NpySSy7kphY-klfwuw-t500x500

Folia sie owin zeby cie promieniowanie 5G nie dopadlo :smiley:

Typku za hajs adminów iMetina weź lepiej poproś ich o podwyżkę bo robisz norme serio

A ty dalej z tymi glupotkami swoimi :grin: Bzdury totalne. Ale ścieme to na każdym kroku u ciebie można dojrzeć