(imperium) white rose

WHITE ROSE

White rose (oficjalnie najlepsza gildia na świecie)

TEAMSPEAK:

(server: 91.234.146.131 kanał: White rose )

White rose jest obecnie jedną z najsilniejszych gildii po stronie Imperium. Od czasów kiedy zaczynaliśmy dopiero naszą przygodę z Allods online sporo się zmieniło. Jednak zachowujemy większość z tych standardów, które to były fundamentami gildii na samym początku. Nie mamy wymogów co do wieku graczy (chociaż większość stanowią gracze 20+) ani co do poziomu postaci, czy doświadczenia w grze. Dalej kluczowa jest dla nas pozytywna atmosfera i zachowanie pewnego poziomu - wolnego od dramy i spinania się. Niektóre gildie mają profil: hardcore, inne semi-hardcore, My stawiamy na profil: fajni ludzie.

Nasza rekrutacja jest jak najbardziej otwarta, mimo, że obecnie mamy około 140 graczy.

HQ:

-Freddy

-Orodiel

-Nivellen

-Kesa

-Freddy

-Varda

-Nimreanim

-Fallenlilith

-Yanglegend

Film z rajdu:

Film z ekspedycji astralu:

Film z Maratonu:

White Rose prężnie się rozwija. Kolejnym krokiem do podboju wszechświata jest uzyskanie pod-forum największym forum o Allodsie. Nasz dział możecie znaleźć tutaj:

http://allods-online...board,87.0.html

580865_450087041688962_2076005125_n.jpg

Zakłamany ranking gpotato według, którego nie jesteśmy na pierwszym miejscu we wszystkich możliwych kategoriach ! ;]

btw. Gdzie jest Blackrose ? ohh wait...

O tak! White Rose nie próżnuje i już zaczyna podbijać astral! Pierwszy allod już leży w naszych rękach!

Od chwili obecnej należymy do Sojuszu Imperialnego, w skład którego (jak narazie) wchodzą gildie :

Blackrose

White Rose

Czekaj, że co? Wy razem z Blackrose? Znaczy CI Blackrose? No nic, pozostaje pogratulować astrala. Tylko nadal jedno mnie dziwi... Wam się ta gra nie znudziła? W sensie wbijanie lvla na tych mapach Imperium (bo nie wiem jaka zabawa jest przy astralach)? I to 2 raz?

Od chwili obecnej należymy do Sojuszu Imperialnego, w skład którego (jak narazie) wchodzą gildie :BlackroseWhite Rose

Chwila, tak ich wyzywaliście, wyśmiewaliście, zrobiliście "trollskie" sygny, a teraz jesteście z nimi w sojuszu? What the...

Czekaj, że co? Wy razem z Blackrose? Znaczy CI Blackrose? No nic, pozostaje pogratulować astrala. Tylko nadal jedno mnie dziwi... Wam się ta gra nie znudziła? W sensie wbijanie lvla na tych mapach Imperium (bo nie wiem jaka zabawa jest przy astralach)? I to 2 raz?

No jak widać się nie znudziła, a wręcz przeciwnie. Ty na tym 15 lvlu nie widziałeś praktycznie nic co ta gra ma do zaoferowania, a loty w astral, czy starcia astralne to tylko dwa z kilkudziesięciu na to przykładów.

Btw. na mapach Imperium gra się jakieś 2-5 dni, później mapy są wspólne(pvp) dla obu frakcji.

Chwila, tak ich wyzywaliście, wyśmiewaliście, zrobiliście "trollskie" sygny, a teraz jesteście z nimi w sojuszu? What the...

Nie przypominam sobie żebyśmy kogoś wyzywali, a CiasteczkowyMonster śmieszył chyba wszystkich i nie ukrywam, że nas też.

Popieram.Wkurzal;]

Obecny skład Sojuszu Imperialnego:

Blackrose

Goblińskie Interesy

White Rose

Nasz astralny krążownik, duma imperium, biała róża astralu, po prostu "Hrabia" :

Chluśniem, bo uśniem! 15 lvl, narzutki, a prostytutki rzucają w nas pieniędzmi. To jest życie, White Rose power!

A nasze narzutki wyglądają o tak :

narzutkacopy.jpg

White Rose ustanawia najnowsze trendy mody imperialnej!

Trochę odbiegnę od tematu, ale mam pytanie:

Yang, to ty jesteś na tym zdjęciu?

Trochę odbiegnę od tematu, ale mam pytanie:Yang, to ty jesteś na tym zdjęciu?

Ja albo Raven, sam nie wiem, jesteśmy tacy podobni... ;]

Biorąc pod uwage hełm, jestem w 100% pewny że to Yang

Ja jestem shamanem i oferuje darmowe pivka :D A pro pos okrętu, to faktycznie prezentuje się okazale,podróżowanie po astralu to czysta "frajda";].

Do sojuszu Imperialnego dziś dołączyła gildia Avalon.

Zgodnie z zasada "nie ma opierd*lania się", White Rose grabi allod Midwinter i broni swój równocześnie! Drżyjcie ligowcy, biała potęga nadchodzi!

ss3ny.jpg

Takie tam, z nosorożcem.

Ja i mój najlepszy przyjaciel.... Yarpen