International 2013 - Wrażenia :)

Czas chyba najwyższy rozpocząć gadanie na temat tej jakże niecodziennej imprezy gdzie giganci spotykają się w potyczkach. Jak tam wasze wrażenia, opinie, zaskoczenia i faworyci? Moje Razerowe miśki trzymają się świetnie. [A]lliance 14/0 i naprawdę trzaskają wszystkich w ładnym stylu. Mecz z Orange był niemal migawką. Świetnie się bawię patrząc jak moi faworyci dają sobie radę :)

Zaskoczeniem jest kondycja MUFC którzy mają aktualnie 0/14. Kompletnie nie idzie im rozgrywka.

Jak na razie rozgrywki trzymają poziom, ale prawdziwa gra zacznie się po grupach, Moim zdaniem International 2013 wygra właśnie Alliance, ale moimi Ulubieńcami są Na'Vi, ale do innych drużyn nic nie mam, uważam że Najlepiej bedzie jak wygra najlepszy. Największe zaskoczenie? Kodnycja MUFC oraz dzisiejszy pick Virtus Pro, czyli Axe.

Alliance to również moi faworyci, uwielbiam styl gry AdmiralaBuldoga, on z LD i Furiona czyni poezję.

Wiecie może, gdzie można obejrzeć mecze MUFC? Bo nie był chyba streamowany żaden, a chętnie bym obejrzała.

Niestety nie. Oglądam tylko oficjalny stream a tam faktycznie nie było ich meczy chyba. Szkoda że nie zrobią oddzielnych kanałów na obie grupy itd...

A ja nawet nie wiem kto z kim grał, ale też zerkałem, tzn. jeszcze nie kojarzę teamów.

ja czekam jutro na navi

Właśnie, o której oni jutro będą grali z Orange?

Alliance będzie płakać w UB, takie moje (i nie tylko) zdanie. Chociaż w prelimsach widać było ich dominację i pewność siebie, gdzie przed latali przed highroundami. Mnie natomiast zaskoczyła bardzo wysoka forma teamu Fnatic. Widocznie ostre bootcampy im się przydały. Jednakże moimi faworytami są dalej Na'Vi (Mimo niekiedy na prawdę głupich błędów, chociaż oni dosłownie bawią się grą i pubstompują, nawet na turniejach :P). A grać będą zapewne od 18 :)

Mi bardzo podobał sie mecz LGD.INT vs Tongfu świetne zagrywki indywidualne poszczególnych graczy , oraz ostatni Navi wiadomo dla czego :) - Pudge . Co do Alliance jak dla mnie spore zaskoczenie zniszczyli swoją grupe po całej lini nic nadzwyczajnego nie grając , jeśli dalej tak równo będą grać to dojdą do finalu a tam mam nadzieje że będzie na nich Navi czekać dające Admirałowi 3x Lone . Najgorsza gra w turnieju to chyba w wykonaniu Dignitasów vs Fnaticki .. - JAK można było przegrać grę mając DK , Lone , Lifestealera .... Myśle że teraz teamy zaczną wyciągać asy z rękawów i zobaczymy naprawde dobre/ciekawe mecze .

Orange zacisnęło szczęki na Na'vi. Już dawno nie wiedziałem takiej dominacji.

Włączyłem z ciekawości, żeby zobaczyć w czym ten fenomen, usadowiłem się w fotelu, nalałem browarka i walnąłem kime, nuda jak flaki z olejem, ta gra to pomyłka jest, a liczba graczy ciągle spada ot co

Jaki troll? po prostu nie dziwi mnie już taka mała liczba ludzi oglądająca streamy z tego moba

Włączyłem z ciekawości, żeby zobaczyć w czym ten fenomen, usadowiłem się w fotelu, nalałem browarka i walnąłem kime, nuda jak flaki z olejem, ta gra to pomyłka jest, a liczba graczy ciągle spada ot co

Słaby troll, bardzo słaby. A co do tematu mnie również zaskoczyła wysoka forma fnatic. Co do Alliance po ostatnim finale G-1 cicho liczyłem na ich formę na TI3, liczę na dobry, 5 meczowy finał Alliance vs Na'Vi.

A jednak Na'vi wygrało. Szkoda tylko, że w słabym stylu pickując to co zawsze aby tylko uratować sobie tyłek. Mimo wszystko graty dla Orange za solidna pierwszą rundę :)

W stylu dobrym wygrali tylko co mnie zdziwiło? Jak można było dopuścić by Navi wybrało swoich 4 main herosów ~~ Chen LS Puck Rubbick bezsensu . 1 gra wygrana przez Orange mistrzostwo świata 5man dota z prawdziwego zdarzenia . Szkoda że mnie na miejscu nie ma show za***isty tam jest .... Dziś zobaczymy Alliance w akcji czy utzrymaja tak świetną passe .

No to właśnie było dziwaczne. Nawet jeśli NaVi jako pierwsi wybrali LS'a to można było zablokować Pucka aby zapobiec skakaniu LS. Orange początkowo naprawdę dali mi pokaz dobrej gry ale później nagle pogubili się i dosłownie oddali inicjatywę NaVi. Dzisiaj również czekam na Alliance i ich drogę do zwycięstwa mimo, że wygrali trudnego przeciwnika.

Z tym Puckiem nie dokońca bo Dendi świetnie gra też Spirit którego zbanowali , ja bardziej obstawiałem że zablokują Chena i Enhantreske jak w 1 grze i wyłączą Puppeya który nie od dziś gra świetnie ,,lasem'' a w 1 grze mega kaleczył Bane'm. Tak czy siak już po grze , ale dawać Navi LS i Chena to jak Admiralowi Lone Druida 100 razy lepiej by xB grał na Weaver niż na LS . Allstar z rana tez fun był się usmiałem :D

Jak dla mnie to Na`Vi oddało swoją 1 grę zupełnie świadomie. Dlaczego? Spójrzmy na te błędy popełniane od samego początku gry, przypadek? nie sądzę. Dali dla graczy Orange bardzo dużą pewność siebie, co ich zgubiło w 2 kolejnych meczach. :)

a wg mnie zrąbali z furionem, w pierwszej grze wyszedł, owszem, ale w drugiej wybrali go ponownie, a tutaj NaVi było już przygotowane na tego herosa, nie popelnili tych błedow, co poprzednio i nie dali sie zepchnac do defensywy

2 kolejne mecze Na`Vi pokazały, że czasami nie trzeba szukać nowej mety, itp. tylko zagrać sprawdzone picki, sprawdzone lane-upy, buildy itp. :)

O co chodzi przecież navi przegrało na pickach wo obu gierkach. W 2 grze mieli ze 4 kontry na samego naixa. Furion dalby rade ale zjechali go w early i nie dali splitpushowac. Mogli by wygrać ale Hvost na ti gra mecze życia a mushi na carry to jakas pomyłka mam nadzieje ze ky xy szybko wroci do carrowania gierek, w 1 meczu tez nie dawal rady nawet z greevils goldem ale sie sfarmil dzięki dobrym teamifightom. W 3 grze tak samo weaver vs naix łatwo ale po prostu zagrali gorzej. Szkoda ze nie dali tej wrki ohaio jedna z lepszych wr w docie.

Alliance dziś powinno dostać baty, to takie CLG ti3 :D Finał Navi vs Tongfu, no może lgd albo dk mają szanse, ciekawe jak zagrają ig.