Jaką postać wybrać

Witam chciałbym zacząć moją przygodę z C9 ale nie wiem jaką postać wybrać przede wszystkim interesują mnie postacie walczące wręcz ale z dużą ilością doskoków i uników poza tym im trudniejsza postać tym lepiej bo tym większy fun z opanowania jej. Zazwyczaj preferuję wszelkiego rodzaju sztyleciarzy którzy w zwarciu potrafią w pare sekund zjechać przeciwnika do 0 nie dając mu możliwości na odpowiedź :)

witam,

zapraszam na mojego ts3 z sygnatury.

tam Ci doradzimy co i jak :)

Shadow (2x dagger) Assasin (łuk+sztylet) Slayer (miecz+sztylet). Cała trójka walczy przeważnie w zwarciu.

Prawdę mówiąc w C9 każda postać dobrze ogarnięta może sprowadzić przeciwnika do 0, nie dając się nawet uderzyć. Pamiętam, jak mojego wardena kilka razy taki taoist i blademaster zdjął na combo :P

up > shadow to kozak jakich malo :) chyba najlepsze combo wali.

Reaperr tez jest niezly ze swoja wlk. kosa :)

@Queshua Niestety odpada ts bo po pierwsze padl mi mic w lapku i nie mam ochoty go naprawiac (bo i tak prawie go nie używałem) :) po 2 kończę ściągać C9 i nie chcę tracić ani trochę kb/s na to aby ściągnąć tsa :) (z moim za***nym netem i tak już mi się 5 godzin ściąga a zostało jeszcze 7 :)

@Sheitah A dałbyś radę opisać trochę bardziej tego assasyna ? Bo w sumie ciekawe połączenie łuk+sztylet .

łap info o assasinie:

http://www.c9online....topic.php?t=376

http://mmorpg.org.pl/news/zobacz/Wszystko-o-klasach-postaci-w-C9-Online-Zdj%C4%99cia-informacje-opisy-by-guru

http://c9online.pl/klasy/

multiall :) wszytsko o wszytskim :)

Nie tylko assasyn ma takie połączenie.

Jest jeszcze:

Scout- ten bardziej polega na rozstawianiu pułapek i bieganiu jak debil po arenie.

Ranger- ten polega bardziej na ataku łukiem, sztylet jest aby odgonić przeciwnika gdy za blisko podejdzie.

Tutaj dam Ci opis klasy assasyna, jest z 2012 roku, ale w zasadzie nic się nie zmieniło: http://www.c9online....topic.php?t=376

@up. O kilka sekund Qeshua o kilka sekund... :P

@Szczerze powiedziawszy chciałbym pograć Nighstalkerem, ale o nim narazie wielka cisza :<

@up GZ bro :)

szybszy net masz :D

shadow robi piękny rozpierdol w szeregach wroga :D

Mam pytanie czy gra mi pójdzie na 32 bitach?

BERSERKER!!!!

jak lać po mordach to berserkiem na bloodlost !!! nie ma bardziej chaotycznego wpier**** niz ten który sprawić może zerk :D

zerk kozak :) lecz warrior sprytnieszy i szybszy ^^

swoimi chwytami i konbinacjami wrestlingowymi robi swoje :)

ponad to jego wyrzuty po za mate sa najbardziej nie lubiane u graczy :)

ale wracajac do tematu shadow i bladedancer pasuja do twoich wymogow Laruk.

Nie polecam assassina dlatego, ze jest to klasa dla ogarow, a tu takich na forum prócz mnie nie ma.

Na poczatek polecam Blademastera najszybciej czysci dungi i klasa bardzo łatwa w ogarnieciu.

Nie polecam assassina dlatego, ze jest to klasa dla ogarow, a tu takich na forum prócz mnie nie ma.

O boshe, skromność lvl: imposibru. Jak dla mnie osoby które to mówią, praktycznie niczym się nie mogą popisać. Tak wtrącę sobie.

A ja bym Ci i tak i tak assasina lub shadowa polecił.

z twojego stylu polecił bym ci łotrzyka oczywiście potem czyli na 20lvl assasina shadowa.. to są najtrudniejsze klasy a właśnie walczące w CQC w dodatku w grze masz filmiki ze skilli i stylu walki

Już zrobiłem shadowa :) Dzięki za pomoc (ehh to expienie od 0 do 20 w 5 godzin non-stop) teraz tylko czekam na staminę żeby podbić mu lvl :) A tak z trochę innej mańki bo mam teraz możliwość zrobienia postaci od razu na 20 lvl co byście jeszcze polecili do PvE ??

Pod PVE berserker :) sieczka i katastrofa :P

Jeśli chodzi o PVE to jest duży wybór. Jeśli chodzi o postacie w zwarciu no to najlepiej się sprawdzi Berserker i Blade Master. Sam miałem Blade Mastera na początku max level był 50 i miałem prawie najlepszą broń na servie. Ale wracając do tematu. Berserker : Troche powolna postać ale jak trzaśnie no to spory damage, Poza tym ma dodatkowy skill dzięki któremu zamienia się w maszynke do zabijania lewym przyciskiem myszy ( przez ileś tam sekund ) Natomiast Blade Master? Według mnie jedna z najszybciej biegających ( może i najszybsza chociaż i tak nerfa dostała u nas ) Ponadto z lewego przycisku myszy niszczy wszystko z dużą prędkością i jeszcze jak ktoś ci daje intruda to jak nie jest NAPRAWDĘ ogarnięty to masz easy win bo ciężko go tak łatwo pokonać na intruderze ( niestety gorzej w normalnym PVP ale ogarnięty też sobie poradzi) Jeśli chodzi o postacie bardziej magiczne ( Teoretycznie ) To polecałbym Reapersa bo jest także bardzo zwinny i silny. Natomiast pod PVE nie polecam Shadowa, Assassina, Scouta, Guardiana. Te postacie są bardziej pod PVP. Shadow ma niezłe combo ale nie oszukujmy się nie zrobi się tego na BOSSie tak samo z assassinem. Scout jest wolny jeśli chodzi o expienie bo używa tylko bomb i pułapek natomiast Guardian to jest zwyczajny Tank :P Tak jak mówiłem polecam BM'a, Zerka albo Reapersa.

Edit: Dziękuję za pokazanie mi mojej pomyłki :D Racja głupio to brzmiało xD

Natomiast pod PVE nie polecam Shadowa, Assassina, Scouta, Guardiana. Te postacie są bardziej pod PVE.

Zdecyduj się :P

Btw. A jak ma się Demonisher? Ktoś wie jak u niego wygląda PVP/PVE?

Demonisher niszczy w pvp, pve trochę ciężej, ale i tak ładnie sobie radzi ..