Jaką postać wybrać

A jak ma się sytuacja z Rangerem? Bo zamierzam wrócić do C9 i jakoś ochota mnie naszła na niego :D Dobry w PVP/PVE?

Ranger dobry w pvp jeżeli masz cela, wyczucie czasu i potrafisz trzymać przeciwnika na dynstans... PvP jest kwintesencją C9 bo to właśnie nie gear, a skill gracza się liczy najbardziej.

Ranger vs Demonisher 3:0 :)

Jesli chodzi o rangera jest bardzo universalna postaci bo swietnie sobie radzi w pve i pvp. Posiada duzy repertuar skilli zadajacy dspory dmg i to obszarowy ale w lini prostej tylko.Jak kolega pisal wyzej liczy sie celnosc i utrzymanie przeciwnika na dystans.

Jeżeli lubisz sollować i bawić się to polecam scouta.

Teraz moja kolej : Jeżeli lubię duży cryt chance oraz duży dps nawet kosztem małego dmg(dmg wyciągne poprzez cryty) i bycia papierem to...?

W Neverwinterze tak zrobiłem. Nie leciałem w power, czy jak to tam się zwało, tylko starałem się boostować cryt chance . Oczywiście byłem rogue.

Możesz Shadowa zrobić pod kryty, rozdajac pasywki w cryt chance kosztem np. attack power lub hp.

Ale tak sobie myślę... poza guardianem i berserkerem każdego da się zrobić pod kryty, kwestia wyćwiczenia postaci i kombosów. Nauczenie się uników i kontr ataków.

Zapomniałem dodać, że chyba wszystkie klasy wywodzące się z Huntera mają bufa na szanse na kryty (na pierwszym poziomie jest to +20%) Na wyższym poziomie postaci wraz z itemkami pod +crit chance można bardzo ładny % wyciągnąć.

w PvE dobry jest gunslinger nie pamiętam nazwy. ten z shootgunem i pistoletami. naprawdę przyjemnie sie nim expi

@Szczerze powiedziawszy chciałbym pograć Nighstalkerem, ale o nim narazie wielka cisza :<

@Sheitah

wcale nie taka cisza :) Night Stalker(ka) jest summonerką , jej przywołańce podobno nieźle wymiatają na PvE, jako broni używa Whipsworda

--->

Pozdrawiam :)

Witam, czy mógłby być ktoś tak miły i napisać, które 2nd transfery Shamana są warte uwagi ? Prosiłym o krótki opis typu PVP/PVE

@Szeptun: MMMM kobieta z batem, i like it moooore! :D Ale nie wiadomo chyba czy będzie na naszej wersji... w sumie berka i demonishera też miało nie być... a jest. Cóż nadzieja jest :D

@Czochracz: Taoist jest bardzo fajny, i do pve i pvp. Klasa z którą walczyć nie potrafiłem, to właśnie taoist >< Do pvp ma 2 czy 3 ciekawe szarże, więc nie ma problemu z dobiegnięciem do przeciwnika. Skile typu "młynek" też ma. Combosy w miarę proste są i łatwo się ich nauczyć.

@ Czochracz Powiem ci Tak. Grałem od Bety do paru tygodni po wyjściu Reapersa więc mój opis może nie być kompletny ale trochę ci to opisze.

Elementalist ( Czy jak on się teraz nazywa ) Jest całkiem niezłą klasą w PVE ma bardzo duży zasięg i duże obrażenia ze skilli niestety w close combat jest już gorzej. Jeśli chodzi o PVP to jak ogarniasz to sobie poradzisz niestety jeśli nie ogarniasz to klasy typu ( Assassin, Shadow, Taoist ) Po prostu Cię zniszczą. Ogólnie klasa całkiem dobra posiadająca tak jakby dobrą i złą stronę. Możesz nią trochę latać.

Taoist: Od rozpoczęcia gry ta klasa była chodzącym niszczycielem. Super armor, kilka dashów i niezłe combo + Silence ( nie pamiętam imienia skilla ) Wystarczyło żeby ta klasa dostała Nerfa ( po polsku : Trochę ją osłabili ) Ale dalej jest bardzo dobrym wyborem. Możesz robić go pod Wis albo Str zależy od Twojego stylu gry. W PVE ciężko go zabić w PVP tak samo tak jak Sheitah napisał.

Reapers : Powiem że z klas Shamanów ( Bez Demonishera, bo go nie testowałem ) jest to moja ulubiona klasa. Typowy Close combat ma niezły początkowy ''Super skill '' Dzięki któremu wbijasz się i dajesz cios za ciosem. Ponadto ciekawie wygląda jak daje graba i miota potworkiem w inne. Pod PVE jest bardzo dobra też. Podstawowy damage ma już bardzo wysoki z samych uderzeń kosą i jeszcze do tego dochodzi parę skilli typu obrót atakujący wszystko wokół Ciebie. Pod PVP też jest bardzo dobrą postacią ale jak już mówimy o PVP, to tak jak z każdą postacią trzeba ogarniać.

Demonisher : Musisz kogoś innego zapytać bo jedynie raz widziałem trailer.

P.S Jeśli coś z mojego opisu się nie zgadza to po prostu mnie poprawcie. Trochę już nie grałem więc mogły zajść zmiany o których nie wiem. Pozdrawiam :)

W takim razie może to być każda klasa od fightera:

-Berserker

-Guardian

-Blademaster

-Warrior

@Sheitah z wielkim szacunkiem ale źle mu doradzasz . Nie oszukujmy się guardian to jest Tank postać rzadko umiera ale mozolnie się nią Expi, a nasz kolega prosił o klasę dobra do pve co jak rozumiem znaczy szybka i silna. To samo tyczy się warriora który bazuje na grabach których i tak nie da rady użyć n większych bossach, obie te klasy sprawdzają się w pvp ale w pve juz może niekoniecznie. Ja bym polecał berserka z powodu jego wolnego lecz dużego dmg albo po prostu blademastera który cleanuje wszystkie dungeony bez mega problemów również na hellu się sprawdza.

Tak jak kolega wyżej napisał polecam ci Blademastera. Klasa spokojnie solo jedzie wszystkie dungi.

@Woody czy ja wiem, guardiana na pewno wolniej się expi niż blademastera, ale fakt faktem, to jednostka walcząca w zwarciu :P A takie było kryterium poszukiwania. A i niegłupia tez jest, mi sie osobiście fajnie nią dungi robiło.

Od początku wiadomo było ze najlepszym do pve jest Warrior.

Wystarczy spojrzeć na jego skille.

Co z tego ze ma graby? Ma też wykopy i kontry.

Wszyscy stawiają ns BMa bo szybki jest lecz to jest papier jakich mało.

wkoncu biega z tarcza na plecach wiec jej nie używa.

Papier? O czym ty mowisz. Gralem BMem do max levela i nigdy powtarzam nigdy nie zginalem w normalnym dungu jedynie w hellu. NAWET jak byl intruder a wiesz czemu? Bo ta postac jest wystarczajaca szybka i silna ze zdazy zabic zanim oberwie. Wystarczy spojrzec na jego wachlarz skilli. Nie liczac pozniejszych skilli typu whirlwind ktory niszcza wszystko wokol niego to dodatkiem jest delikatny knockback z autoattacku ktory poza tym jest szybki wiec przeciwnik nie ma szansy nawet na wyprowadzenie swojego ataku i jest zamkniety w ciaglym push backu. Warriorem tez gralem i bez obrazy ale to nie jest fantastyczna postac na grupke potworow a tym bardziej nie na bossa.

W klasy huntera sie nie baw chyba ze chcesz isc na PVP. A raczej powiem tak. Assassyn jak ogarniasz to zmieciesz kazdego ale do PVE niezbyt sie nadaje bo ma mix skilli. Uzywa i luku i ma jakas tam pulapke i nawet daggera wiec wiesz taka mega silna hybryda. Shadow natomiast tylko 2 daggery z jego combo tez nie wyjdziesz jak ogarniety ale ta klasa bazuje na combosach wiec zbytnio uzyteczny tez nie bedziesz w PVE. Jesli chodzi o Rangera to powiem ze nawet niezla postac ale silniejszym wariantem wedlug mnie jest BS A.K.A bulletshooter ktory ze swoimi pistolecikami robi mega spustoszenie na PVE. A jesli chodzi o Scouta to w ogole zapomnij expienie nim to jest tragedia wiem bo wiekszoscia postaci mialem 50 level na BETcie i akurat scoutem i guardianem mi sie najwolniej expilo. Postac bazuje na SAMYCH pulapkach musisz uciekac rzucac, uciekac rzucac, Rozumiesz nie? A z tym BM to mieli racje. Byl taki OPski ze zanim przyszedl z Azji do nas to juz dostal Nerfa.

Co do Shadow'a to się nie zgodzę... wbiłem nim 50lvl i w dungach bardzo dobrze i szybko sobie radzi bo ma kilka fajnych aoe skilli. Najlepszy jednak jest jego speed i ten ślizg, który czyni go jedną z szybciej poruszających się postaci. Na koniec jego Fury skill jest dosyć użyteczny bo w trakcie można nim przez chwile kierować co sprawia, że mobki nie uciekną nam w zasięgu. PvP to już inna bajka, jak się ogarnie combo to Shadow ściąga całe hp w kilka chwil.

@Vampirlord jak sam powiedziałeś jest taki skill natomiast BM jest szybki i masakryczny bez skilla (chyba że toggle się liczy) poza tym i berserk i BM ładnie czyszczą.@up tez grałem shadowem do 50 i nie narzekalem ale expenie i tak nie było tak szybkie jak bm'em czy bulletshooterem