Jaki MMORPG jest aktualnie najbardziej grywalny? W co warto zacząć?

No skoro nie zgłębiłeś się bardziej w GW2 to nie ma co liczyć że gra się spodoba. Mi na początku słabo się podobała, bieganie z buta (na początku grałem f2p) później zacząłem kupować dodatki żeby szybciej się przemieszczać, w 2 miesiące latałem już na Skyscale (Smoku), super sprawa i jak nie mogłeś się odnaleźć to nic :wink: Biegaj po mapie na twój lvl i wykonuj co się da :slight_smile: Nic nie pominiesz a jak tak to zawsze możesz po to wrócić gdyż lvl postaci wraz ze statystykami dostosowuje się do mapy na której będziesz więc jak masz 80 i wejdziesz na mape na 1-15 lvl to i tak bosa nie ubijesz na hita :smiley: Super społeczność, bardzo pomocna, ogromny świat który żyje biegnąc przez mapę napotkasz eventy, world bosy i masę graczy ! Misje fabularne lub te w otwartym świecie gdzie raz musisz zabijać potwory, zbierać surowce, odpierać ataki potworów a raz rzucasz się śnieżkami z dzieciakami :wink:

Inni tego nie polecają ale ja osobiście polecam wybrać na początku klasę która jest wytrzymała i łatwa i użyć zwoju aby wbić nią 80 lvl i wtedy zacząć wbijać nią podstawowe mastery które nam uprzyjemnią eksploracje świata takie jak Glider (lotnia) kilka podstawowych wierzchowców najlepiej z Gryfem który możesz zrobić w 1 dzień przy wkładzie PLN na 250 golda który będzie potrzebny, do tego fajna masterka na “Tag” dzięki któremu gdy spotkamy bosa którego nie ubijemy razem to włączamy i każdy obecny na danym obszarze widzi nas na mapie więc wystarczy napisać że bos i zawsze zlatuje się ekipa która go ubija :wink: Wtedy gra staje się o wiele lepsza :slight_smile: