Jaki serwer Legacy

Witam,
Pojawił się problem z wyborem serwera z dostępnych Legacy EU, dobrze by było żeby to był serwer z dobrą populacją i z gildiami PL.
Jako, że dostałem paczkę od Triona z 30 dniami patrona, to nie tworzyłem nowego konta i nie mam dostępu do serwera Fesh a więc główne pytanie:

Jaki serwer Legacy wybrać :slight_smile: i którą frakcję (o ile ma to jakieś znaczenie po za kosmetycznym)

Na Legacy nie znajdziesz raczej w pełni zaangażowanych polskich gildii, są to raczej pojedyncze osoby w gildiach międzynarodowych. Jeżeli miałbym Ci jednak coś polecić to Retribution, tam szukaj gracza o nicku Sztachet lub Eanna. Na tym drugim serwerze jest Polska kilkuosobowa ekipa w nacji utworzonej przez graczy, jednak nim do nich dołączysz, będziesz musiał przez kilka miesięcy nadganiać gear. Uważam że gra na Legacy dla “świeżaka” mija się z celem. Dogonienie Soft Cap’u to jak złapanie Pana Boga za nogi, zwłaszcza aktualnie gdzie RNG zostało zredukowane, a podstawą do progressu stał się grind we wszelakiej postaci. Ja osobiście zapraszam Cię do mojej Ekipy. Myślę że na spokojnie odnajdziesz tu swoje miejsce, a konto premium to tak naprawdę max tydzień/dwa roboty. Jeżeli kogokolwiek z czytających zainteresuje moja wypowiedź to poniżej znajdziesz link do artykułu rekrutacyjnego.

To nie poszczególne sukcesy kreują zwycięzców zapisanych na kartach historii, a ilość przeciwności które na drodze do tych sukcesów im stanęły…

Ekipa na lata

Czekamy na każdego z was! :wink:

Jednak się przekonałem i zrobiłem w tym przypadku nowe konto skoro bardziej się opłaca grać na fresh.
Teraz może jeszcze pytanie początkującego:

  • jaką klasę polecacie na start? z tego co wiem to na jednej postaci można później podobno lev każdą inną profesje ale głównie chodzi o start, czy heal nie będzie zbyt trudny aby wyexpić i lepiej brać jakiegoś dps`a?

Połącz DPSa z Heal’em :wink: