Kącik Metala

Jednym słowem Frontside... dobre bo polskie :)

Proponuje poczytać sobie interpretacje utworów SOAD'u ( i nie tylko np. behemoth podobno też robi skomplikowane teksty ). Nigdy nie odgadł ym ,że np. Vicinity of Obscenity jest o sąsiedztwie Darona :P.

Wdg. mnie właśnie to stawia metal ponad PoP'owymi odmóżdżaczami ,że te piosenki trzeba zrozumieć a nie słuchać w kółko o miłośći <_<.

Do odstresowania też jest nice ;) .

Slipknot to kupa, ta nędzna komercyjna otoczka...chu* wie co grają, bo ni to heavy, ni to death, gówniany nu, nie wiem co może być do niego podobne.^ Soilwork gra niezły melodic death metal. Coś mocnego i dobrego, nie słucham zespołów mocnych i dobrych, ale mogę wymienić kilka rozp***ących i genialnych.

Pixel k***a pi******sz jak potłuczony. Słuchałeś tego zespołu dłużej niż minutę? Wnioskuję, że nie, a dlaczego? A no dlatego, że oni nie grają heavy metalu, death ale hardcore i metalcore. Więc zastanów się zanim obrazisz jakiś zespół bo na tym forum są ich fani. Mógłbyś chociaż powiedzieć, że ci się nie podoba a nie wbijasz na ten zespół.

A taki offtop apropo twojego postu:

Slipknot: "Wiecie co z nim zrobić nie?

Fani Slipknota: "Ch*j ci na imię!"

@TOPIC

Polecam Twisted Method. B. dobry zespół.

A macie jakieś zespoły podobne do SOADu pod względem riffów? Bo lubię takie szybkie/szalone nuty ;)

Ja takich szukałem dopóki w 2011 SOAD nie zszedł się znowu :P jak ich znam za jakieś 2 lata będzie płyta.

kozak z metalu Dragon Force rokc itp Saliva , hemm Jimi Hendrix :D

@up

DragonForce i Jimi Hendrix mają wiele ze sobą wspólnego ,a Hendrix na pewno z metalem najwięcej.

Te zespoły ,które podaliście trochę znam. Polecam to:

Pantera - Cowboys from Hell

Jeżeli chodzi o coś naprawdę szybkiego i(moim zdaniem) genialnego to proszę:

Mało znany zespół, założył go Jari, były frontman Ensiferum.

To może ja wtrącę coś od siebie.

Jeśli chodzi o SOAD, raczej nie będzie nowego albumu, chcą poprostu razem pograć i tyle, kilka koncertów. Tak czytałem jak się mylę nie mieszajcie mnie z błotem. A jeśli chodzi o ich albumy mi podchądzą wszystkie ale te szybsze i cięższe to album "System of a Down" i "Steal This Album".

Do autora drugiego postu w tym wątku... Ma ponad 2k postów nabitych i chyba widze jakimi postami sobie to nabił... troche to denne ; D. Ale spoko. Pozdrawiam mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie. Najlepiej odpal sobie jakieś radio na kanale metalowym i słuchaj co Ci wpadnie w ucho.

Szybkie piosenki

Dragonforce - Dragonforce - Through The Fire And Flames

Dragonforce - Fury of The Storm

Dragonforce - Operation Ground And Pound

Van Halen - Eruption

Joe Satriani - Satch Boogie (tutaj nie jestem pewnien)

@crracked

Potwierdam, świetna piosenka. Polecam cover Avenged Sevenfold piosenki Pantery - Walk http://www.youtube.com/watch?v=lw2NwJsywEQ

PROSZE O WARNA :), ALE MAM 100 POSTÓW, z warnem będe groźniejszy ;) Pozdrawiam admina, ktory da mi warna

warn_ico.png
Dostajesz 3 warny. Jeden za to, ze chcesz. Drugi za DP. Trzeci za chora czcionke (juz ja zmienilem). Teraz jestes super grozny. - Dzz'

Z Avenged Sevenfold tan kawałek jest świetny

Mam go na 97% w Rock Bandzie 3 :) Tak fajny jest. Ten też

Hmm Vader? Hunter? TSA? To polskie i mi się podoba więc polecam.

Z zagranicznych brazylijski(zdaje sie) Sepultura. Uwielbiam i polecam.

Z nowych to FireBall Łódzki zespół hm jeszcze Jack Daniel's Overdrive.

Korpiklaani, Megadeth, MotorHead, MachineHead, Pantera, Judas Priest, Samael.

I na prawie koniec dorzucam Alestorm i Sabaton oczywiście.

I Chociaż to nie metal to Rage Against The Machine ;)

Gackt - Jesus

http://www.youtube.com/watch?v=Fmr8zSXkKRM

Troszkę inna odmiana ;] Ale coś z" metalu" lub HardRocka w sobie ma. Nie wiem mi się podoba.

Japoniec? Z Japońszczyzny najbardziej lubie Maximum the Hormone http://www.youtube.com/watch?v=ZG3UcYMUqXo&feature=related

Małolackie guściki, nie no żarcik. Słodki temacik.

jeśli ktoś słucha SOAD'u to powiem wam że wraca na scene :D

Kolejny ;), no trudno. SOAD to był moj pierwszy zespół. Szkoda, że się rozpadł. Uuu 3 warny.

Polecam piosnke ( nie SOAD )

Prawie nic mi sie nie podoba z tego, co tu wstawiliscie : F.