L2 Revolution - Dion 2 - szukam graczy

Hej, gram od kilku dni na nowymmobilnym L2, server Dion02, nick "Maruda" rogal lvl 35.

Gra się bardzo przyjemnie, auotracker i auto-battle nie wkurzają, a pomagają - na pvp nie wygrasz na auto z graczem na zbliżonym poziomie, więc jest git :)

Gram na kompie na full screenie przez (darmowe) Bluestacks i szczerze gra wygląda chyba lepiej niż oryginalne L2 :)

Jeśli ktoś gra, niech da PMa w grze i doda do znajomych.

Mogę dać kilka podpowiedzi jak efektywniej nabijać lvle (bez wydawania kasy), a jako że gra jest świeża, to nie są to sprawy oczywiste w nowej mechanice.

Gra szczególnie warta polecenia dla semi-casuali takich jak ja, którzy nie mogą poświęcić pełnej uwagi grze, bo trzeba iść do płaczącego dziecka, pomóc żonie, możesz nawet nawet spokojnie wyjść na papierosa.do toaleta, podczas gdy Twoja postać sama robi questa :)

Jest to bez ściemy najlepsze mmo jakie kiedykolwiek wyszło na mobilki (takie pseudo mmo HIT, odpada w przedbiegach).

Zapraszam ze wszelkimi pytaniami dotyczącymi instalacji (gra nie jest dostępna jeszcze dla nas w zwykłym sklepie googla/appla) czy samej gry.

kurcze lipka ja gram na aden2 mam juz 37lvl i 71k dmga więc szkoda zmienaic serwer

co do lvli chetnie przygarne jakies tipsy :)

Część jest oczywista, ale nie wszystko dla wszystkich - pewnie gdybym wiedział to wszystko wcześniej, to poziom byłby w tej chwili wyższy ;)

jeśli mamy czas zrobić wszystkie daily, weekly, story, areny, BG i dungi to luz, jeśli nie mamy czasu na wszystko i musimy wybierać co zrobić, to:

- w pierwszej kolejności robimy wszystkie weekly

- w międzyczasie staramy się robić daily, ale tylko te S rank i wyżej (możemy zrobić 3 rerole daily dziennie)

- reset daily i weekly na obecnych serwerach następuje o 22:00, więc starajmy się je skończyć do tej godziny

- nie kończyć questów za golda - po upłynięciu wymaganego czasu zostanie automatycznie ukończony

- czerwone kryształy trzymać na pulla sprzętu high-grade x1- za 1700 kryształów

- soulshotów używać tylko do bossów, ważnych dungów (TOI, adena, etc) - nie bić z SS zwykłych mobków do daily/weekly

- nie wydawać kasy ani enchantów na sprzęt poniżej S grade (enchanty są uniwersalne, bez gradowania), no chyba że wymaga tego quest

- nie wydawać kasy na levelowanie sprzętu poniżej S, no chyba że wymaga tego quest

- po daily/weekly zrobić TOI najwyżej jak się da i dopiero jak już nie możemy wejść wyżej, robimy auto-clear (dostępne raz na dobę)

- następnie questy z elite dungów

- reszta dungów/arena

- dopiero teraz możemy porobić story questy

- jeśli po tym wszystkim zdarzy wam się zobaczyć komunikat, że potrzebujecie wbić 1-2 lvle byc móc kontynuować story questy (mi się zdarzyło), polecam robić monster codex, jeśli wciąż macie siły grać :)

Jak coś mi się przypomni, to dopiszę.

Czyli wszystko tak jak ja robię xD, chetnie pyknę razem itp. itd. jak wyjdzie w eu

ps @Gajin jak ogarne wsio u mnie to stworze inna postać na dion 2 w sumie gram o tak tylko dla testu przed premiera eu

No właśnie ciekaw jestem na jakiej zasadzie odbędzie się premiera w EU - obstawiam, że dojdą jedynie nowe serwery i tyle. Kto bardzo chciał grać, pewnie już gra (tak jak my) i raczej nie bedzie sie uśmiechało zostawiać 50-60 lvlej postaci nikomu.

No zobaczymy...

Jaki masz nick @Gajin... zauwazylem ze nie widzi moich postaci z telefonu, wiec tu pewnie "inny sprzet" inne konto

Co do klasy to nie mam pojecia co wziaść bo są subklasy i kazda rasa ma ja z deczka inna xD

na początku chciałem wciąć HE, ale jak zobaczyłem że dagger lepiej wymiata, to zostałem TH :) Na pvp stun + knockdown robią różnicę i farmi się tym też szybko na PVE

Mój nick "Maruda"

2 nowe uwagi:

- jeśli dobijemy do bariery lvla Story (Reach lvl XX), to teraz jest czas na wypełnienie 5 misji z Quest Scrolls (na bank macie je uzbierane z misji) - jest to ostatnia czynność przed robieniem kodexu, który swoją drogą idzie całkiem szybko

- kolejnym sposobem na zboostowanie expa, jest robienie Extraction dunga będąc pod wpływem Einhasad`s Blessing (żółta mikstura +200% expa) - zebranie 20 roślinek pod jej wpływem pozwoli nam uzyskać kosmiczne 120k expa ! (20x6k)

a z misjami weekly chyba nie ma różnicy kiedy je robimy, bo robie je pierwsze jak np nie mam czasu na dungi

ps

do recess revard używam gemów ponieważ podwajają one nagrodę np rune fragment potrzebną do do upgradu run

Jakiś link do pobrania apki mogę dostać ?:)

https://mmorpg.org.pl/news/zobacz/mozecie-juz-grac-w-lineage-2-revolution

a z misjami weekly chyba nie ma różnicy kiedy je robimy, bo robie je pierwsze jak np nie mam czasu na dungi

pisalem zeby najlepiej robic weekly jako pierwsze, bo mozna je zgrac z daily i wyciagnac najwiecej expa.

story zawsze moze poczekac, a takiego expa codziennego to żal

Na tą chwile 48lvl i jest już ciężko ;)

Rozpoczął się znany weteranom L2 Literkowy Event który potrwa do 11 lipca.

Zasady są banalne, bijesz, moby, dropią literki z których układamy kilka różnych napisów, za które otrzymujemy nagrody.

Najlepsze co możemy dostać (niestety tylko raz na konto) to accessory S-R, poza tym blessed EW, poty i Soul Cry A-SR

Klan WolfMoon szuka graczy ;)

Super evencik nie wiem jak długo mi phone pociągnie, bo 2 razy dziennie ładuje, boje sie na noc zostawać na afku bo się grzeje :), szkoda ze gracie na innym serwerku XD u mnie aktualnie prawie 53 124k cp

Super evencik nie wiem jak długo mi phone pociągnie, bo 2 razy dziennie ładuje, boje sie na noc zostawać na afku bo się grzeje :), szkoda ze gracie na innym serwerku XD u mnie aktualnie prawie 53 124k cp

w pracy gram na afku tel pod ładowarką, a w domu bluestacks na kompie i może być włączone do oporu :)

Miałem trochę pecha z enchantami broni i trochę się popaliło :/

Da się połączyć emulator z telefonem?

Tak aby grać na tel i na kompie na 1 koncie i jedną postacią?

Da się połączyć emulator z telefonem?

Tak aby grać na te i na kompie na 1 koncie i jedną postacią?

Nie jestem obeznany w temacie ale domyślam się, że jedyne czego potrzebujesz by to osiągnąć to użycie tego samego adresu email w bluestacks i na telefonie =)

Nie jestem obeznany w temacie ale domyślam się, że jedyne czego potrzebujesz by to osiągnąć to użycie tego samego adresu email w bluestacks i na telefonie =)

Prawie dobrze :)

Oczywiście że można.

Tam gdzie zakładasz konto (np. na telefonie) synchronizujesz je z facebookiem (można też z googlem, ale FB jest uniwersalny dla iOS i Androida, a google nie).

Potem odpalasz grę na bluestacks i na wstępie synchronizujesz konto z tym samym kontem facebook - gra się zapyta czy chcesz załadować istniejącą dla tego konta fb postać i tyle :) Akcja jest jednorazowa i nie trzeba jej wiećej powtarzać w ramach jednego konta.

gram juz troche i stoje przed dylematem mysle o pozniejszym pvp gram Dwarf sage I human paladin na kogo jest wieksze zapotrzebowanie na tanka czy na heala ?? pytnie do doswiadczonych graczy nie wiem jak wygadla sytuacja na wiekszych lvl i w gildiach nie chce potem zalowac ze zrobilem przyklad heala a tankow brakuje . za rade i informace dziekuje z gory

Paladyn jest wyzej na liscie poszukiwanych