League of Legends Recenzja

leagueoflegendsv.jpg

Riot's(powinno być Riot) wprowadza tak zwane "nerf" wtf?

Przykro mi,ale ta recenzja jest słaba.

Na dodatek literówki: Legaue of Legends :angry: Oszpeciłeś mojego lola :(

Fuj, nie podoba mi się ta forma pisania recenzji, zdecydowanie lepiej czyta mi się CZYSTY tekst. Ta grafika - zbędna..

Riot's(powinno być Riot) wprowadza tak zwane "nerf" wtf?Przykro mi,ale ta recenzja jest słaba.

Jest słaba bo popełnił dwie literówki? Przytocz jakieś konkretniejsze argumenty, a nie jakieś literówki. Mi się podoba ta praca, aczkolwiek nie nazwał bym tego recenzją. :P

Awangardowe, lecz za krótkie, za płytkie. Miewałeś lepsze teksty, ale nie jest zle. 6/10 imho.

Jeżeli to jest recenzja to fajnie że napisana w takim trochę innym stylu niż pozostałe. Niestety "recka" mocno średniacka...

/W czym rzecz Krige? W pełni zgadza się z definicją recenzji - Iraasta

Za szybko wypusciles tekst, dlaczego nie zostawiles go na 2-3 dni w dziale probnym? Nie badz w goracej wodzie kapany, bo sa bledy, ktore trza poprawic. Mniejsza z tym, tekst juz trafil do ludzi, wiec chyba nie ma sensu teraz bawic sie w korekte.

Jest słaba...

Mało czytelna

Treść...

mam wrażenie że w LoLa grałeś do 5-10 poziomu?

Ulti tryndy OP? NIE, exh, slow chwila i trynda pada.

Ulti karthusa też nie jest OP... To dobre, o ile ktoś umie je stosować użyteczne ulti, ale nie OP.

TO o nowych super silnych postaciach to mit, Cait, trundle, crocodylek to dobre ale nie za silne postacie.

MOIM zdaniem między HoNem a LoLem nie ma dużego kontrastu, w wielu względach HoN jest lepszy od lola(w moim mniemaniu)

Za mocno podkreśliłeś (bez dobrego uargumentowania wyższość lola)

Coś jeszcze?

Z podsumowania wywalił bym z wad brak balansu, można grać swainem, cait, czy soraką jak się wyfarmi ludzie będą krzyczeć OP

Jest słaba...Mało czytelnaTreść...mam wrażenie że w LoLa grałeś do 5-10 poziomu? Ulti tryndy OP? NIE, exh, slow chwila i trynda pada.Ulti karthusa też nie jest OP... To dobre, o ile ktoś umie je stosować użyteczne ulti, ale nie OP.TO o nowych super silnych postaciach to mit, Cait, trundle, crocodylek to dobre ale nie za silne postacie.MOIM zdaniem między HoNem a LoLem nie ma dużego kontrastu, w wielu względach HoN jest lepszy od lola(w moim mniemaniu) Za mocno podkreśliłeś (bez dobrego uargumentowania wyższość lola)Coś jeszcze? Z podsumowania wywalił bym z wad brak balansu, można grać swainem, cait, czy soraką jak się wyfarmi ludzie będą krzyczeć OP

Gdyby nie było postaci op, to nie wprowadzaliby nerfów, nie sądzisz?

Odnośnie ulti karthusa, na 3 lvlu zadaje 550 DMG'a + 70% AP, czyli w endgame około 700.

Co wychodzi: (550+70%*700)*5

Czyli jesgo ulti w Endgame zadaje 5200 DMG'a. Jeszcze jakieś wątpliwości?

Tekst wypuszczony na szybko, bardziej jako próba stylu graficznego niż meritum.

A w LoL'a gram nie od dziś, właśnie wbiłem 29 na EU, a na US mam 30 od dawna.

Odnośnie Twojego mniemania - jest Twoje, ale ja mam prawo mieć swoje. Nie uważasz, że to hipokryzja krytykować mnie za wyrażanie własnych opinii?

@DZZ

Wypuściłem na szybko, bo nie chciałem wyjść na nieroba, a mój ostatni artykuł był bardzo dawno.

Za niedopracowanie wszystkich przepraszam, ale z powodu problemów osobistych ostatnio nie mam dużo czasu na zajmowanie się sprawami redakcyjnymi.

Riot's(powinno być Riot) wprowadza tak zwane "nerf" wtf?Przykro mi,ale ta recenzja jest słaba.

Nerfy są to łatki osłabiające zbyt mocne postaci.

Dzz no proszę Cię. Trza się nie mówi lecz trzeba pamiętaj. Jedziesz na kolegę z pracy a sam popełniłeś błąd.

Dzz no proszę Cię. Trza się nie mówi lecz trzeba pamiętaj. Jedziesz na kolegę z pracy a sam popełniłeś błąd.

Kochany, to na 99% było specjalnie, ale widze że nie refleksujesz się zbyt szybko.

A co do tego stylu graficznego, to radziłbym jednak przy uniwersalnosci pozostac, bez jakichs upiekszaczy poza boldem.

Dzz no proszę Cię. Trza się nie mówi lecz trzeba pamiętaj. Jedziesz na kolegę z pracy a sam popełniłeś błąd.

Dej se chopie spokój, nie trzeba być tak sztywnym >.<

Czyli że zamiast wgl pisać w ogóle?

Zamiast np pisać no problem?

Nie, nie wypada ;D

Gdyby nie było postaci op, to nie wprowadzaliby nerfów, nie sądzisz?Tekst wypuszczony na szybko, bardziej jako próba stylu graficznego niż meritum.A w LoL'a gram nie od dziś, właśnie wbiłem 29 na EU, a na US mam 30 od dawna.Odnośnie Twojego mniemania - jest Twoje, ale ja mam prawo mieć swoje. Nie uważasz, że to hipokryzja krytykować mnie za wyrażanie własnych opinii?@DZZWypuściłem na szybko, bo nie chciałem wyjść na nieroba, a mój ostatni artykuł, był bardzo dawno.Za niedopracowanie wszystkich przepraszam, ale z powodu problemów osobistych ostatnio nie mam dużo czasu na zajmowanie się sprawami redakcyjnymi.

Dalej uważam że OP postaci nie ma, dobry gracz słabszego spokojnie pokona każdą postacią, prawda, niektóre postacie są łatwiejsze do wyfarmienia niż inne, przez co nazywane są OP ale nie jest to różnica w sile nie do przebicia.

Jeżeli chodzi o HoNa:

Mi bardziej podobają się tamte postacie, są ciekawsze, jest więcej map, bardziej mi pasuje tamta grafika(cukierkowy LoL mnie irytuje, na szczęście w prawdopodobnie marcowym upd. wymienią grafikę, nowa wygląda bardziej jak ta z hona).

Ciekawsza mapa, system zabijania własnych creepów żeby osłabiać przeciwnika.

No i HoN to dużo bardziej DoTA niż LoL.

Podsumowując za i przeciw u mnie wygrywa LoL, to w niego gram, ale nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem o tak niesamowitej różnicy między tymi grami.

Wypuściłem na szybko, bo nie chciałem wyjść na nieroba, a mój ostatni artykuł był bardzo dawno.

Spokojnie, bez obaw, wszyscy wiemy, ze masz ostatnio problemy z PC (i prywatne), pisales w dziale zamknietym, wiec nikt Ci nie ma za zle, ze malo pisales. Ja bym radzil poprawic bledy i wstawic nowa, lepsza wersje.

Dzz no proszę Cię. Trza się nie mówi lecz trzeba pamiętaj. Jedziesz na kolegę z pracy a sam popełniłeś błąd.

Jo, ty se chybo mosz rocje, juz nie byde tak pisol, bo ino wioche robie.

Dalej uważam że OP postaci nie ma, dobry gracz słabszego spokojnie pokona każdą postacią, prawda, niektóre postacie są łatwiejsze do wyfarmienia niż inne, przez co nazywane są OP ale nie jest to różnica w sile nie do przebicia.Jeżeli chodzi o HoNa:Mi bardziej podobają się tamte postacie, są ciekawsze, jest więcej map, bardziej mi pasuje tamta grafika(cukierkowy LoL mnie irytuje, na szczęście w prawdopodobnie marcowym upd. wymienią grafikę, nowa wygląda bardziej jak ta z hona).Ciekawsza mapa, system zabijania własnych creepów żeby osłabiać przeciwnika.No i HoN to dużo bardziej DoTA niż LoL.Podsumowując za i przeciw u mnie wygrywa LoL, to w niego gram, ale nie zgadzam się z twoim stwierdzeniem o tak niesamowitej różnicy między tymi grami.

Nie wiem czy wydedukowałeś to z tekstu, ale ja mówiłem o wersji beta.

I nie powiedziałem ani jednego złego słowa o tej grze.

A jakby tego było mało nadmieniłem że grałem tylko 5 minut.

Nie rozumiem, co Cię tak uraża w tym, że nie spodobała mi się gra,

która wtedy jeszcze była w powijakach.

Jest słaba bo popełnił dwie literówki? Przytocz jakieś konkretniejsze argumenty, a nie jakieś literówki. Mi się podoba ta praca, aczkolwiek nie nazwał bym tego recenzją.

Bo jest nieczytelna.

Za krótka.

Nietreściwa.

starczy ci?

Nerfy są to łatki osłabiające zbyt mocne postaci.

Wiem co to są nerf'y.

Ale chodzi mi o konstrukcję tego zdania .

/Konstrukcja jest dobra, po prostu nie odmieniłem angielskiego słowa, bo nie powinno się tego robić. - Iraasta

Bo jest nie czytelna.Za krótka.Nietreściwa.starczy ci?Wiem co to są nerf'y.Ale chodzi mi o konstrukcję tego zdania .

Jest krótka tu się zgadzam. Ale kto powiedział, że żeby była dobra musi być długa. A jak na swoją długość jest bardzo treściwa więc nie wiem w czym problem.

A nieczytelna pisze się razem :rolleyes:

Nie wiem co gorsze - tekst, czy disajn/oprawa graficzna? Przydałaby się chyba ankieta. :P

Co do IMBY niektórych postaci, to moim zdaniem teamplay > all.

Edit: Najciekawsze jest w tym wszystkim to, że się wydało, iż Dzz jest ze wsi !;]

Gdyby nie było postaci op, to nie wprowadzaliby nerfów, nie sądzisz?Odnośnie ulti karthusa, na 3 lvlu zadaje 550 DMG'a + 70% AP, czyli w endgame około 700.Co wychodzi: (550+70%*700)*5Czyli jesgo ulti w Endgame zadaje 5200 DMG'a. Jeszcze jakieś wątpliwości?Tekst wypuszczony na szybko, bardziej jako próba stylu graficznego niż meritum.A w LoL'a gram nie od dziś, właśnie wbiłem 29 na EU, a na US mam 30 od dawna.Odnośnie Twojego mniemania - jest Twoje, ale ja mam prawo mieć swoje. Nie uważasz, że to hipokryzja krytykować mnie za wyrażanie własnych opinii?@DZZWypuściłem na szybko, bo nie chciałem wyjść na nieroba, a mój ostatni artykuł był bardzo dawno.Za niedopracowanie wszystkich przepraszam, ale z powodu problemów osobistych ostatnio nie mam dużo czasu na zajmowanie się sprawami redakcyjnymi.Nerfy są to łatki osłabiające zbyt mocne postaci.

Rozwaliłeś mnie tym 5200 dmg xd Tyle to wychodzi po dodaniu dmga na wszystkie 5 champów ;] Bo według twoich obliczeń 1 champ dostaje 1040 dmg a ze względu na magic resist ten dmg spada do około 900 dmga :P Nadal uważasz, że ulti karthusa jest op ? :P Jak tak to pozdro newbie :)

Mam w LoLu 30 lvl i na chwilę obecną 624 winy na normalu :P I nie przerzuciłbym się teraz na jakąś podróbkę LoLa jaką jest HoN :P LoL rządzi :D Znam dużo osób, które przeszły z HoN na LoLa ze względu na grafikę, która w HoNie jest zbyt mroczna jak na tego typu grę :P